Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Arminvanvusa1

Forumowicz
 • Content count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Arminvanvusa1

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Poland
 1. Jest też dziecko Pana Bartosza w drodze A jego kobieta widać lubi hajs i tania w utrzymaniu nie jest, więc trzeba naganiać jelonków, stąd kolejne spotkanie z liderami w Kijowie właśnie trwa A tak odnośnie Omegi i tego jakim przedsiębiorcą z ogromnym kapitałem jest Pan Bartosz:
 2. Oglądał ktoś z Was webinar dzisiejszy? Co sądzicie? Active Boxy oficjalnie do kupienia za 10 Euro. Sam webinar bardzo nieprofesjonalnie przygotowany według mnie, długie spóźnienie, brak dźwięku, brak obrazu, tłumaczenie na chiński, nie wiadomo po co, bo przeszkadzało innym (Chińczyków było zaledwie kilku, osób ogólnie około 100). Nawet uczestnicy programu pisali, że wychodzą jeśli po każdym wypowiedzianym po angielsku zdaniu będzie tłumaczone na chiński, że nie da się skupić, itp. Brak przemyślenia jakiegokolwiek. Sam nasz ulubieniec powiedział jedno zdanie, nawet się nie pożegnał i zniknął. Facet ma tak zlewcze podejście do jelonków, że aż mnie zadziwia jego bezczelność
 3. Cyrk na kółkach na fb dalej trwa, a o Omedze pisze sam Bartosz NafaRski jak to jeden z jego wyznawców go podpisał, po czym po sugestii żony swojego mistrza poprawił jednak nazwisko. R od L na klawiaturze jest dość daleko, więc zwykła literówka to to nie jest. Nie wiedzą nawet kogo wyznają, ważne, ze wyznają i bezmyślnie kopiują teksty Z bełkotu Pana Bartosza wynika jak następuje: Za jakich jeleni ma ten człowiek swoich odbiorców? Omega jest częstym gościem w wiodących artykułach medialnych w tym Forbes? Czy naprawdę on sądzi, że ludzie nie widzą, że wszystkie artykuły o nim były sponsorowane? A ten, który nie był pisał o nim jako o bankrucie, który wykiwał wspólnika i nie płacił pracownikom? Skąd wytrzasnął 150.000 użytkowników? Skoro Omega ma 30.000 w tym pewnie połowa zarejestrowała się żeby móc w ogóle przeczytać regulamin? Skąd nasz Czarodziej bierze te liczby? Bo że firmy, które ma z ojcem nie przynoszą dochodów i zatrudniają kilka osób jest do sprawdzenia przez średnio rozgarniętego "Janusza" jak to pięknie określają ludzi, którzy im nie ufają. Wszyscy mają scamy tylko nie on! Omega zarejestrowana w Polsce na niego, siedziba w Polsce i dostęp dla Polaków, bo przecież nie ma się czego bać! Tak działa Pan Bartosz... Ach, przepraszam! Zapomniałem! Omega zarejestrowana w RAK, biuro w Kijowie, VPN i ban dla rodaków, a zarejestrowana prawdopodobnie na 79-letniego staruszka Pana Jana. Panie Bartoszu, skąd Pan te bajki bierze? Bo zaczynam się niepokoić, że coraz mocniej Pana ponosi fantazja i już przestał Pan nad tym panować i coś ostatnio wszystko tak się Panu wymyka spod kontroli
 4. Panowie "milionerzy" byli w Seulu i w Kuala Lumpur w zeszłym tygodniu. Ludzi znów garstka, na grupach pustki i wiatr hula. Nawet na yt żadne nowe materiały już nie są dodawane. Każdy kto jeszcze coś tam trzyma może niech się zastanowi czy to już nie ostatni moment żeby wyciągnąć? Bo skoro wchodzi ich własna waluta, a o samym programie już cicho i nowych inwestujących jak na lekarstwo, a sam Ojciec Frugo zostanie lada moment ojcem nie tylko napojów to chyba wszystkie kontrolki powinny się zapalić
 5. Ok, to merytorycznie. U Pana Bartosza na nowym profilu na instagramie padło pytanie o badania marketingowe - ktoś zapytał z kim ma się skontaktować. Pan Bartosz odpowiedział do tej pory na każdy komentarz poza tym jednym. Ktoś z Was pytał ironicznie jak je zamówić. Nie da się, bo nawet jak się w tej sprawie pisze to Pan Bartosz nowym klientem zainteresowany nie jest.
 6. Mi też to tita, jak to napisałeś. Bawi jednak cyrk, który się zrobił z jego życia prywatnego i ten cyrk niestety (dla tego Pana) dołożył cegiełkę do rozprzestrzeniania się informacji o tym czym naprawdę Omega jest. Takiej sytuacji z przeszłości odnośnie żadnego innego projektu sobie nie przypominam. I jak to napisał słusznie Zombine "pycha kroczy przed upadkiem". Wtrącam o tym, bo to dla mnie ciekawe zjawisko.
 7. Devolaj, nienawiść do Pana Admina rozpoczęła się długo przed tym jak na profilu jego wybranki pojawiło się wspólne zdjęcie, więc to raczej nie są zazdrosne koleżanki. Poza tym nie oszukujmy się, jest wielu mężczyzn z pieniędzmi i realnymi biznesami, którzy mają kobiety modelki na instagramie i coś takiego nigdzie się nie dzieje. Najłatwiej jest winę zrzucić na zazdrość i nie potrafić spojrzeć na fakty. To typowa manipulacja: nienawidzą, bo zazdroszczą. Nie, w tym wypadku chyba niestety nie. Dlatego tym mocniej ten cyrk śmieszy. A o tym, że z Omegą chyba nie jest najlepiej może świadczyć fakt, że teraz Pan Admin bardzo wziął się za ratowanie wizerunku i promowanie siebie w sieciach społecznościowych chcąc dotrzeć do jak największej ilości osób i przekonać o tym jakie sukcesy ma na koncie. Tyle tylko, że żaden z tych sukcesów nie został nigdzie uwiarygodniony.
 8. A ja tak z innej beczki i może nie na temat ale przy żadnym z programów nie spotkałem się jeszcze z tak znienawidzoną osobą admina jak w przypadku Omegi. Pan Bartosz jest chyba największą antyreklamą tego swojego "dziecka" i jego wizerunek wydaje się być gwoździem do trumny tego programu szczególnie w Polsce ale z tego co widać i o czym piszą na swoim forum - kobiety składają donosy do organów wszystkich możliwych krajów gdzie tylko Omega próbuje się reklamować. Jak bardzo musiał zaleźć im za skórę to nawet ciężko sobie wyobrazić, bo takiego cyrku nie tylko przy programach ale i żadnej firmie wchodzącej na rynek nie było.
 9. Mnie to właśnie zastanawiało, bo postępowanie sprawdzające niby zostało wszczęte, a takowe po maksymalnie trzech miesiącach powinno albo nie wykazać nic i całe postępowanie winno być umorzone albo powinno zostać wszczęte jeśli jednak przesłanki popełnienia przestępstwa występują. Ale ja na bakier jestem z przepisami, pamiętam tylko, że info pojawiło się w walentynki równocześnie z wielką aferą na kafeterii, że Pan Bartosz zdradza dziewczynę i tak mi się przypomniało, bo wczoraj minęły 4 miesiące od tego wydarzenia, a ani o tym nic nie słychać ani o rozstaniu Państwa Nafalskich... Devolaj już tu pewnie nawet nie odpisze, bo nie ma co. Temat Omegi raczej umiera i to nie tylko na tym forum ale i wszędzie indziej, bo przeszukując te internety nie można trafić na nic, nic poza kilkoma profilami na fb liderów, którzy wstawiają tam informacje o tym ile zarobili i jak głupi są ludzie na etacie, że nie korzystają z dobrodziejstw i rozdawania kasy przez Pana Nafalskiego.
 10. No szukają wszędzie jak widać ale powoli chyba pomysły się kończą. Skoro nie skutkuje zupełnie nic, bo większość osób widzi już jak działa Omega i że nie ma żadnego realnego produktu, który może przynosić jakiekolwiek zyski to idą dalej w Świat. Ja się wcale nie zdziwię jak za moment zobaczymy konferencję gdzieś w Afryce wśród szałasów i namiotów, bo może tam Panu Bartoszowi będzie łatwiej kogoś przekonać do swoich bajek i wizji. A tak całkiem poważnie już to zastanawiał się ktoś z Was co z tym postępowaniem w sprawie Omegi, o którym pisał Puls Biznesu? Czy to zostało umorzone? Bo nic nigdzie nie można znaleźć na ten temat, a sam Pan Bartosz nigdzie nie zdementował, że coś takiego było. W Malezji już Panowie byli, bo z liderów był na pewno Pan Jacob i Pan Tomasz P., a i u Pani Nafalskiej wisi filmik z Kuala Lumpur i zdjęcia z hotelowego basenu w objęciach wielkiego przedsiębiorcy więc to będzie drugie podejście.
 11. O tym jak wielu Azjatów jest zachwyconych Omegą też będziemy mogli się niebawem przekonać. Mają być jakieś konferencje tam w najbliższym czasie. Szkoda tylko, że w trakcie nikt nic nie dodaje i każdy lider ukrywa jak wygląda prawda i ile osób przyszło. Jak coś natomiast jest wrzucane to widać takie obrazki jak poobklejane kolorowymi wycinankami wynajmowane krótkoterminowo biuro w Chinach gdzie Pan Bartosz przyjął inwestorów kawą w kubkach z Ikei i nawet niespecjalnie miał ochotę do nich wyjść (siedział z dziewczyną w innym pokoju i po kilku namowach ze strony gości wyszedł na chwilę). Ładnie to to wszystko wygląda w opowieściach liderów oraz na filmikach Pani Nafalskiej, bo w rzeczywistości i na streamach czy relacjach innych już niekoniecznie. A śledząc profile na portalach można zauważyć, że o Omedze nic się już nie mówi/ nie pisze. Jestem ciekawy gdzie komunikują się ze sobą te rzesze tajemniczych Azjatów.
 12. Nie wiem czy to jeszcze kogoś interesuje, bo widzę, że zainteresowanie Omegą jest już praktycznie zerowe. Ani w Polsce ani w Azji na grupach nic się nie dzieje, a lajkuje tylko garstka tych samych osób ale daję znać. U dziewczyny Pana Nafalskiego można zobaczyć relacje z wyjazdu liderskiego do Włoch. U dziewczyny Pana Bożka natomiast było widać relację z samej konferencji. Pojawiła się garstka osób, doszukałem się nawet streamingu live - dosłownie pustki na sali, więcej osób z ekipy niż osób, które przyjechały na meeting. Śmiesznie to wygląda w stosunku do tego jaką promocję robili sami liderzy drogimi samochodami, itp. Całość można zobaczyć u Pani Nafalskiej na instagramie: marta_kalinowska w zakładace ITALY na górze pod nazwą profilu.
 13. Nie wiem czy wiecie ale Panie posiłkując się Waszymi wpisami stworzyły grupę na fb by walczyć z tą piramidą. To tak dla informacji, że dla tych kobiet jesteście bohaterami. Jak wpiszecie: Omega Best Scam i wybierzecie grupy to się wyświetli.
 14. Ja myślę, że ludzie powinni wiedzieć z jakim człowiekiem mają do czynienia, bo jeśli pan Bartosz nie ma żadnych hamulców żeby oszukiwać i niszczyć osoby najbliższe to jakie będzie miał skrupuły by oszukać i okraść obcych ludzi czy nawet umoczyć samych liderów? Nigdy nie spotkałem się z taką nienawiścią i ośmieszeniem jakiegokolwiek założyciela któregokolwiek projektu. Raczej bez powodu to się nie dzieje, a wśród oszukanych ludzi są partnerzy biznesowi Pana Bartosza. Warto przeczytać to: https://www.forbes.pl/przywodztwo/wzial-byka-za-rogi/qkhbs6g?utm_source=pl.search.yahoo.com_viasg_forbes&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2 Napisane tu jest między innymi o tym jak Pan Bartosz wykręcił wspólnika i o tym, że miał komornika. To rzuca trochę światła na "idola" liderów. Co do samej Omegi już to owszem, większość osób dalej z Polski (ciekawe kiedy rozpocznie banowanie za podanie nieprawdziwych danych przy zakładaniu konta), coś tam w Wietnamie Wojciech G. działa ale poza tym marnie. Sama konferencja ostatnia w Wietnamie, którą możemy zobaczyć tu: Raczej niewiele osób zgromadziła, a sądząc po ilości wyświetleń nikogo to w sumie nie obchodzi za bardzo co tam się dzieje nawet. Obniżenie ceny active boxów do 10 euro też chyba wiele mówi, Admin chce się nachapać nawet takimi groszami i zamknąć projekt. To nawet roku chyba nie wytrzyma przy obecnej sytuacji.
 15. Myślę, że warto wspomnieć tutaj o drugim forum, prowadzonym głównie przez byłe kobiety admina Omegi, gdzie wspomniane jest między innymi, że nasz admin: - ma zadłużenie na około 400 tys zł - można to sprawdzić, bo oferta wykupienia jego długu była dostępna w internecie! - admin nie posiada na własność nieruchomości, mieszkanie w Warszawie i w Kijowie ma wynajęte! - samochód, którym admin jeździ jest wzięty w leasing! Podsumowując, nie ma on żadnego majątku, firmy są przepisane na jego ojca. Na uwagę zasługuje również fakt jakim człowiekiem Pan B.N. jest prywatnie, oszustwa na kobietach, liczne zdrady, manipulacje, krzywdzenie. W chwili obecnej admin posiada oficjalną dziewczynę, modelkę i influencerkę popularną na instagramie, która swego czasu pomagała reklamować projekt. Liczne wycieczki z nią, zdjęcia (u niej na profilu), itp., a wychodzą na jaw jego zdrady, kochanki, kłamstwa. Myślę, że to też powinno dać inwestorom do myślenia, bo świadczy o tym jaka to osoba prywatnie i jaki to pozbawiony skrupułów i jakichkolwiek hamulców nawet w stosunku do bliskich człowiek. Panie piszą donosy na admina do wszystkich instytucji, zawiadamiając co wiedzą. Poszukajcie sobie tamtego wątku, jest kasowany co kilka dni przez samego admina, bo wychodzi niewygodna prawda ale panie, które skrzywdził nie odpuszczają i dzielą się informacjami.
×