Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Arminvanvusa1

Stażysta
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Arminvanvusa1

 • Rank
  Nowicjusz
 1. Nie wiem czy wiecie ale Panie posiłkując się Waszymi wpisami stworzyły grupę na fb by walczyć z tą piramidą. To tak dla informacji, że dla tych kobiet jesteście bohaterami. Jak wpiszecie: Omega Best Scam i wybierzecie grupy to się wyświetli.
 2. Ja myślę, że ludzie powinni wiedzieć z jakim człowiekiem mają do czynienia, bo jeśli pan Bartosz nie ma żadnych hamulców żeby oszukiwać i niszczyć osoby najbliższe to jakie będzie miał skrupuły by oszukać i okraść obcych ludzi czy nawet umoczyć samych liderów? Nigdy nie spotkałem się z taką nienawiścią i ośmieszeniem jakiegokolwiek założyciela któregokolwiek projektu. Raczej bez powodu to się nie dzieje, a wśród oszukanych ludzi są partnerzy biznesowi Pana Bartosza. Warto przeczytać to: https://www.forbes.pl/przywodztwo/wzial-byka-za-rogi/qkhbs6g?utm_source=pl.search.yahoo.com_viasg_forbes&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2 Napisane tu jest między innymi o tym jak Pan Bartosz wykręcił wspólnika i o tym, że miał komornika. To rzuca trochę światła na "idola" liderów. Co do samej Omegi już to owszem, większość osób dalej z Polski (ciekawe kiedy rozpocznie banowanie za podanie nieprawdziwych danych przy zakładaniu konta), coś tam w Wietnamie Wojciech G. działa ale poza tym marnie. Sama konferencja ostatnia w Wietnamie, którą możemy zobaczyć tu: Raczej niewiele osób zgromadziła, a sądząc po ilości wyświetleń nikogo to w sumie nie obchodzi za bardzo co tam się dzieje nawet. Obniżenie ceny active boxów do 10 euro też chyba wiele mówi, Admin chce się nachapać nawet takimi groszami i zamknąć projekt. To nawet roku chyba nie wytrzyma przy obecnej sytuacji.
 3. Myślę, że warto wspomnieć tutaj o drugim forum, prowadzonym głównie przez byłe kobiety admina Omegi, gdzie wspomniane jest między innymi, że nasz admin: - ma zadłużenie na około 400 tys zł - można to sprawdzić, bo oferta wykupienia jego długu była dostępna w internecie! - admin nie posiada na własność nieruchomości, mieszkanie w Warszawie i w Kijowie ma wynajęte! - samochód, którym admin jeździ jest wzięty w leasing! Podsumowując, nie ma on żadnego majątku, firmy są przepisane na jego ojca. Na uwagę zasługuje również fakt jakim człowiekiem Pan B.N. jest prywatnie, oszustwa na kobietach, liczne zdrady, manipulacje, krzywdzenie. W chwili obecnej admin posiada oficjalną dziewczynę, modelkę i influencerkę popularną na instagramie, która swego czasu pomagała reklamować projekt. Liczne wycieczki z nią, zdjęcia (u niej na profilu), itp., a wychodzą na jaw jego zdrady, kochanki, kłamstwa. Myślę, że to też powinno dać inwestorom do myślenia, bo świadczy o tym jaka to osoba prywatnie i jaki to pozbawiony skrupułów i jakichkolwiek hamulców nawet w stosunku do bliskich człowiek. Panie piszą donosy na admina do wszystkich instytucji, zawiadamiając co wiedzą. Poszukajcie sobie tamtego wątku, jest kasowany co kilka dni przez samego admina, bo wychodzi niewygodna prawda ale panie, które skrzywdził nie odpuszczają i dzielą się informacjami.
×