Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Szysza

Forumowicz
 • Content count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Szysza

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. Powyżej 500? Słabo, konto które miało powyżej 500$ podałem do wypłaty, która z resztą nie doszła..
 2. A tak w ogóle jest jakiś zewnętrzny portfel który obsługuje CTO? Nic nie znalazłem.
 3. To że odejmuja to wiem bo miałem mniej eth, ale sobie przypomniałem że była reinwestycja. Ale miałem luzem CTO zostawione (15$), ale tego okna o przesłaniu CTO na portfel zewnętrzny już nie miałem... dlatego zdziwił mnie ten screen.
 4. To dziwne bo ja nic takiego nie miałem. A miałeś CTO w jarvis czy na portfelu?
 5. Nigdzie nie widziałem wyboru wersji. I raczej nigdzie nie ma...
 6. Faktycznie, wypłacaja tylko depozyt. Nawet jeżeli coś reinwestowano z koncertu CTO to odejmuja. Złożyłem rezygnację i trzeba czekać od 7-14 dni na środki. Dzięki za szybką informacje. Wczoraj sprawdzałem to jeszcze nie było aktualizacji.
 7. Rozumiem. No to pozostaje czekać. CTO przeleje na konto na którym jest najmniejszy wkład i najwyżej to zostawię do końca. Dzięki za informację.
 8. Czyli jest opcja wyciągnąć wkład lub zostawić i zamiast wypłacić kasę która wisi pod CTO to będziemy mieli darmowy Internet?
 9. Bo już wisi w dziale zawieszonym. Jak przestaną całkowicie działać można śmiało powiedzieć że scam.
 10. Chętnie posłucham co się dzieje. Mam tam jeszcze kilka $ I dobrze wiedzieć czy coś tam jeszcze piszą. Tylko czyste informacje, a nie ocenianie czy scam czy nie.
 11. Orientuje się ktoś czy jak zamknę pozycję i wypłace wkład zostawiając sbo na koncie czy to będzie można później wypłacić jak kurs jeszcze podrośnie?
×