Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Lobodm

Forumowicz
 • Content count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Lobodm

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Toruń
 • Zainteresowania
  $$$
 1. Zaraz napiszesz że ct to prawdziwy portfel na krypto na swój prywatny klucz a wszystko to biznes inwestycyjny... Jedyna możliwość zrobienia w ten sposób była na Binance czyli giełdzie która robiła tzw depozyty na krypto. Byli limitowane i temat zakończono.
 2. Każdy który namawiał do dascoin jak żukiewicz to frajer i nie można mu wierzyć... No ale jak widzę niektórzy żyją marzeniami, kiedyś też tak miałem
 3. Ciężko powiedzieć. Jedno jest pewne w takich programach wypłaty robi się codziennie, żeby zminimalizować straty przy ew zamknięciu programu. Napewno zarobili, ale czy wszystko zdążyli wypłacić to wątpię
 4. Jaki rynek?? A cto jest na giełdzie? Nie bo byście konwersji nie robili. Więc kurs jest ustalany wg widzimisię admina. Życzę wam wszystkim jak najlepiej, pamiętam skyllex admin był transparenty do końca. Program przestał płacić więc ostatni jego ruch to było. Wykup kartę za 1000$ ale nowo zainwestowane a odzyskasz pieniądze. Nikt nigdy nic nie odzyskał. Mam nadzieję że zacznie płacić, jak centra cto pójdzie do góry to jasny znak. Wypłacaj co się da i ciesz się jeśli zarobiłeś. Wygląda to jak tonący okręt.
 5. Konkretów, tu jedno piszą że idzie ale widzę że nie idzie. Czyli program na chwilę obecną nie płaci. Tyle w temacie.
 6. Tak zapytam konkretnie ct płaci czy nie? Bo tu pitu pitu że zostaje, że pada, że ktoś po lesie biega i nie ma zasięgu a konkretów brak. Do tego jakaś metoda obchodzenia płatności. Więc jak jest się pytam?
 7. Spoko, jest na portfelu ale ostatnio jak pojawiło się opóźnienie to 2 dniach program trafił na scam... Oby to nie była zgoda wróżba
 8. Pierwsza wpłata instant, z drugiego konta oczekiwanie 1,5h...
 9. No jestem, zrobiłem 2 konta, jedno z polecenia drugiego... Przejdzie?
 10. No właśnie o to chodzi że wy macie instant a ja ciągle problem z wypłata... Zmieniałem wysokość kwoty, portfel w btc był do wpłaty i jest do wypłaty. Nie jest posty a wypłata stoi. Ktoś poza mailem do admina może pomóc?
 11. [---] Dokładnie tak zrobiłem, wysłałem maila do admina i robiłem na 3 wypłaty Nie cytujemy posta bezpośrednio poprzedzajacego!
 12. [---] Kolego wiem na co idą wpłaty i jak działają takie programy. Podejrzewam że kupowałem BTC jak ty nie wiedziałeś co to jest. Więc swoje dywagacje wsadź sobie w nos. Pytanie było konkretne. Każdy pisze że mną wypłatę bez problemu, ja podejmuje 2 i mam z 2 problem. Więc jak masz radę, napisz do admina to tu ją zakończ. Widać że nie umiesz czytać bo inwestycji zrobiłem 0.1 BTC znam ryzyko. Powtórzę, że inwestuje tyle ile mam ochotę. No i na koniec daj kontakt do admina na fb zamiast pisać farmazony. Pozdrawiam i dużych naliczeń
 13. [---] Chłopem to jest Ty, ja inwestuje ile chce. To nie zmienia faktu że wypłata 0.01 BTC wisi w powietrzu, 0.05 chłopie to jest naliczanie za kilka dni.
×