Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
nordbaltica

Forumowicz
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by nordbaltica

 1. Witam wszystkich inwestujących online, Prowadzę stosunkowo niewielką firmę pożyczkową, wyspecjalizowaną w udzielaniu krótkoterminowych, celowych pożyczek ratalnych. Nasz system płatności ratalnych "miniraty", umożliwia rozłożenie płatności za ubezpieczenia komunikacyjne (OC i AC) oraz majątkowe (dom, mieszkanie) na od 3 do 11 niskich rat. Myślę, że to forum jest dobrym miejscem do dzielenia się wiedzą oraz doświadczeniem z zakresu szeroko pojętych finansów, a także zbierania opinii oraz sugestii nt. własnych usług oraz produktów, również tych inwestycyjnych .
 2. Plus500 jest coraz więcej w internecie. Czy ktoś kto z tego korzysta(ł) i porusza(ł) się też na innych, podobnych platformach handlowych, może powiedzieć co konkretnie wyróżnia Plus500 ? Funkcjonalność, niskie opłaty, ... ?
 3. Jedyną zaletą lokat bankowych jest bezpieczeństwo inwestycji. Dzięki Bankowemu Funduszowi Gwarancyjnemu możemy mieć pewność, że inwestowanych pieniędzy (do 100k eur) nie stracimy. A ile zarobimy na lokacie bankowej? Upraszczając, co roku coraz mniej . Ten trend spadkowy wysokości oprocentowania lokat odwrócił nieco co prawda Getin Bank (ratując się przed masowym odpływem kapitału), ale jakby na to nie patrzeć, to jest to tylko maks. 4% w skali roku. Dobrą alternatywą dla lokat bankowych są np. weksle hipoteczne. Poziom bezpieczeństwa jest praktycznie taki sam jak w przypadku lokat bankowych (na zabezpieczenie inwestycji, ustanawiana jest na rzecz inwestora hipoteka na własnościowych nieruchomościach emitenta), ale za to oprocentowanie sięga 12% w skali roku.
 4. Śpieszmy się korzystać z darmowych pożyczek, tak szybko ... mogą odejść https://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/druk.xsp?nr=3600 Warto jednak mieć też na uwadze, że tylko pierwsza pożyczka jest za darmo. Każda kolejna jest już "normalnie" płatna. Aczkolwiek w obydwu przypadkach firmy chwilówkowe zarabiają głównie na opóźnieniach w spłacie, gdzie np. 7-dniowe opóźnienie może nas kosztować nawet kilkanaście procent kwoty udzielonej pożyczki.
 5. Domeny

  Do domen trzeba mieć dużo cierpliwości i na pewno trochę szczęścia. Nie jest oczywiście żadną tajemnicą, że najlepsze ceny uzyskiwały/uzyskują domeny generyczne, tj. słownikowe określenia np.: przedmiotu, towaru, usługi, nazwy geograficznej. Aktualnie jest już zarejestrowanych kilka milionów adresów .pl i znalezienie jeszcze niezarejestrowanych, wartościowych domen generycznych w .pl jest niemal niemożliwe. Pozostaje jedynie rynek wtórny, czyli odkupowanie domen od ich aktualnych abonentów. Mi w ten sposób udało się przeprowadzić kilka zyskownych transakcji. Kilka wybranych: czescisamochodowe*pl odkupiona za 7k zł i sprzedana za 9k eur. pomoc.pl odkupiona za 7k zł i sprzedana za niecałe 100k zł. reise.pl odkupiona za 500 zł i sprzedana za ok. 16k zł.
×