Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
NomenOmen

Forumowicz
 • Content count

  110
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About NomenOmen

 • Rank
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Łódź
 • Zainteresowania
  święty spokój
 1. PTC SAGA 2020 - ptcsaga.com

  Ciekawie to wygląda. Nawet się zarejestrowałem. Będę się przyglądał.
 2. Nie no dzienne naliczenia wychodzą coś około 33,333 % + 1,7%. Co daje nie zbyt fajną perspektywę na rozwój, bo szybko osiąga się minimum do wypłaty, ale znowu reinwestycja nie jest znów na tak oszałamiającym poziomie. Może to maksimum inwestycji trochę uratować sytuację, bo zniechęca wielorybów to zagarnięcia całej puli nagród w krótkim czasie. Po tej analizie bardziej jestem skłonny twierdzić, że może trochę pohula. Ale chyba będę się tylko przyglądał.
 3. Trading212 powraca! Darmowa akcja do 100€

  Promocja dla Polski właśnie się zakończyła, ale ogólnie fajna była ta promocja. Kto zainwestował w akcje NIO w sierpniu i dotrzymał do teraz to miał zysk 300 %, ciekawie wzrósł też Snapchat, Uber. Osobiście wolę inwestować w spółki niedoinwestowane, takie jak Tissue Regenix albo Lilis Energy. Fajna opcja kupić kilka tysięcy akcji za kilka groszy i czekać, może coś urośnie.
 4. Kurna po 3 dniach 105 % ROI to trochę ryzyko po 20 dniach działania takiego ustrojstwa.
 5. Honeygain to podmiot, który umożliwia nam osiąganie pasywnego dochodu dzięki udostępnianiu firmie naszego łącza internetowego, a konkretnie wolnego transferu danych. Legenda działania firmy opiera się na sprzedaży naszego transferu danych klientom firmy, najczęściej są to firmy z branży badania rynku i handlu elektronicznego. Z informacji dostępnych na stronie można dowiedzieć się, że firmy te pozyskują informacje z sieci w celu badania rynku, zapobieganiu oszustwom reklamowym, ochrony marek firm, analizy cen oraz agregacji opłat za podróże i usługi monitoringu SEO. Zestaw działań jest spory, jednakże nie mamy pewności do końca czym się firma zajmuje i w jakim celu ten nasz pakiet danych jest wykorzystywany. Minimum do wypłaty wynosi 20 dolarów. Zlecenie wypłaty możliwe jest tylko przez konto Tipalti i konieczne jest zarejestrowanie się w tym serwisie z linku dostępnego w serwisie honeygain. W każdym razie proces zbierania tych 20 dolarów jest dosyć powolny. Są różne wyliczenia ile danych trzeba przesłać, aby uzyskać te 20 USD. Zależne jest to od indywidualnej wyceny, jednakże w internecie pojawiają się wyliczenia iż jeżeli w ciągu każdego dnia prześlemy po 1 GB to w ciągu miesiąca możemy uzyskać nawet 3 USD. Istnieją także czynniki, które mogą sprawić że przesył danych będzie mniejszy lub większy, a co za tym idzie także nasz zarobek. Chociaż na początku proces zarabiania może wydawać się powolny, istnieje wiele sposobów na zwiększenie i ustabilizowanie zarobków. Istnieją pewne czynniki, które określają, ile ruchu przechodzi przez określonego użytkownika: Liczba aktywnych użytkowników Honeygain, którzy jednocześnie współdzielą swój internet. Zapotrzebowanie na ruch w kraju, z którego pochodzi użytkownik. Jednak pomimo wyżej wymienionych zmiennych czynników, sposobów na zwiększenie zarobków jest kilka. Aby uzyskać jak najlepsze korzyści warto wykonać poniższe kroki: Instalowanie i używanie Honeygain na wielu urządzeniach w wielu sieciach. Korzystanie z jednego urządzenia na adres IP, ponieważ byłby to najbardziej optymalny sposób wykorzystania ruchu. Przełączanie się na połączenie z siecią komórkową w celu rozproszenia ruchu. Korzystanie z programu poleceń Honeygain. W ten sposób otrzymasz bonus 10% wszystkich zarobków osób, które zarejestrują się w Honeygain z Twojego reflinku. Zapraszam do przetestowania tej appki. Może komuś się spodoba. Życzę wszystkim wysokich transferów.
 6. Prawda o koronawirusie?

  Ja się chyba wybiorę, ale kajakiem na koło podbiegunowe ćwiczyć survival z Eskimosami, bo coś czuję że jedynym bezpiecznym miejscem na Ziemi w ciągu najbliższych 20 lat będzie wyspa Svalbard, ewentualnie Grenlandia albo północne terytoria Kanady lub Alaska, chociaż co do Alaski to nie był bym tego taki pewien ze względu na smutnych amerykańskich panów w czarnych helikopterach, czarnych garniturach i okularach przeciwsłonecznych. Notabene, Svalbard jest strefą zdemilitaryzowaną, więc jak ktoś ma szansę wybrać się w podróż w to miejsce w celu badania tamtejszej flory i fauny ze względu na badania naukowe to jest to całkiem ciekawa opcja przetrwania tych trudnych czasów, w których przyszło nam wegetować. Ale tak jak powiedziałem kajakiem i z ominięciem wszelkich smutnych doktorów z próbnikami na COVID-19.
 7. Jak dla mnie teraz w Polsce realizowany jest plan, który był realizowany we Francji w 1968 roku. Tam też przecież w tym czasie był konserwatywny rząd generała de Gaule'a. Zaczęło się od pobicia ministra, który nie chciał się zgodzić na zniesienie podziału domów studenckich na męskie i żeńskie. To był początek tej Rewolucji Kulturalnej we Francji. Obecnie w Polsce wyszła ustawa antyaborcyjna, żeby jeszcze bardziej rozpalić do czerwoności ludzi, którym tak naprawdę zwisa to czy ktoś zrobi aborcję czy nie, ale jak usłyszeli że będą musieli rodzić dzieci z wadami letalnymi to wszystkich przeraziło. Czynnik zapalny, w którym PIS znowu odda władzę dawnej PO i będzie efekt odwrotny od zamierzonego. Nie mówię, że Fundacje Pro - life nie robią dobrej roboty, jako czynnik hamujący dla lewicowego "róbta co chceta" jest konieczny, ale w jakim kierunku to wszystko idzie? Polityka tak naprawdę wiąże ręce lekarzom, a to oni powinni orzekać co jest dobre dla matki i mającego urodzić się dziecka. Główna zasada, po pierwsze nie szkodzić. To ona w tym przypadku powinna być wiążąca. A tutaj mamy rozpalenie do czerwoności społeczeństwa, tworzenie narracji my - oni. A czy ktoś zapytał trzecią stronę o zdanie, jest wiele ludzi, którzy tak jak w wyborach prezydenckich nie popierali ani Andrzeja Dudy ani Rafała Trzaskowskiego, tak teraz nie wspierają ani rządu Prawa i Sprawiedliwości ani Strajku Kobiet. Myślę, że Ci ludzie powinni wyjść na ulicę i stworzyć kontrmanifestację przeciwko liderom Strajku Kobiet, którzy na hasełkach typu "Panie Biskupie mamy Cię w d****" próbują zbić kapitał polityczny oraz przeciwko hipokryzji Prawa i Sprawiedliwości oraz jego przestępstwom gospodarczym. Tak można nazwać cały lockdown branży kwiaciarskiej w ostatnich dniach, inflację i zwiększanie długu publicznego oraz marnotrawienie publicznych pieniędzy na wybory, które się nie odbyły, respiratory, które nie działają, i tak dalej. Chociaż w przypadku tych respiratorów to bym polemizował czy przypadkiem dzięki tym wadliwym respiratorom komuś się właśnie życia nie uratuje, bo ponoć podłączenie 80 latka na jakiś czas do tego ustrojstwa to prosta droga na cmentarz, także może ten czas ktoś właśnie przetrwa bo zabraknie tej niby techniki, która w przeciwnym razie oznacza wyrok śmierci.
 8. Jak dla mnie to Rosjanie szykują się do wejścia do Polski i zajęcia przesmyku suwalskiego, stąd te buńczuczne odezwy Łukaszenki, jest szykowany casus belli. A co do sytuacji w Polsce i rachuby politycznej Kaczyńskiego, przecież wiadomo, że to są układy, układziki, realizowany jest plan rozwalenia UE, gdyż budżet już się nie spina. Protesty Żółtych Kamizelek we Francji, przecież Francja to bogaty kraj, dlaczego ktoś tam protestuje, mają wszystko, małżeństwa homoseksualne - są, aborcja - jest, multikulti - jest, a więc dlaczego miliony Francuzów strajkują przeciwko polityce fiskalnej paryskiego rządu, przeciwko niskiej jakości służby zdrowia, drożyźnie i obostrzeniom, które u nas prawdę mówiąc nie są jeszcze aż tak kuriozalne jak tam, chociaż już wszystko idzie u nas jak w modelu francuskim. Unia Europejska się sypie, a wróg czytaj Rosja u bram. A co robi Kaczyński, rozgrywa swoją tajną grę i tak naprawdę w tym momencie nie wiemy na jakiej bombie lecimy i gdzie się ona rozbije.
 9. Na fali tych strajków wyjdzie w Polsce grupka naprawdę gotowych na wszystko radykałów i ich jedynym postulatem będzie ... wprowadzenie w Polsce prawa szariatu, bo RN, ONR i Marsz Niepodległości od Bąkiewicza, są to organizacje umaczane w kolaborację z PISem. A żeby nie być gołosłownym : https://www.rp.pl/Plus-Minus/309079940-Prawo-szariatu-w-calej-Polsce.html
 10. Gold Flame - goldflame.com

  Dzięki za to info, co dwa tygodnie dzwoni do mnie pewien pan z call center i zachęca do zdeponowania środków. Spławiam go, żeby zadzwonił za dwa tygodnie. Do tej pory zastanawiałem się czy czasem nie skorzystać z ich oferty. Nawet założyłem tam konto, bardzo szybko to poszło i wszystko trwało w ciągu kilku minut telefonicznej rozmowy. Poznałem kilka funkcji tego konto, ale jak piszesz że to oszustwo to i dobrze, będę miał tematy do rozmowy z panem z call center przy najbliższej okazji.
 11. Wielką cywilizację można pokonać od zewnątrz, dopiero gdy ulega rozkładowi od wewnątrz. Will Durant Myślę, że w obecnym czasie najgorsze co mogło by się stać to jakaś zbrojna prowokacja. Na razie to tylko rozkrzyczyna młodzież i rozhisteryzowani rolnicy, ale zaraz zaraz, przecież mamy demokratyczne wybory, przecież Konfederacja może zgłosić wotum nieufności dla rządu. Dlaczego nikt tego nie zaproponował? Bezczynność Konfederacji może się obrócić przeciwko niej. Mówię tutaj o posłach, bo lokalni działacze z oddaniem bronią Kościołów. Bo każdy wie co trzeba robić i nikt nie ma ochoty ginąć na nie swojej wojnie, a tym bardziej na wojnie polsko-polskiej. Ale zaraz, zaraz przecież w 1926 roku też ktoś nie chciał rozlewu bratniej krwi, oddał władzę w ręce bandytów i został jeszcze przez poturbowany w Berezie Kartuskiej razem ze swoimi kompanami z Ruchu Ludowego i Stronnictwa Narodowego. Mówi się, że jak ma się miękkie serce to trzeba mieć twardą dupę.
 12. Prawda o koronawirusie?

  Jak widzę te nagłówki to tak jak z tą prognozą pogody za komuny, trzeba czytać między wierszami, a i tak chodzi o to, że jesteśmy za 5 dwunasta przed WW III.
 13. Nie ma racjonalnej odpowiedzi, autor wątku wkleja tłumaczenia z angielskich stron internetowych, więc nie wiem jak to skomentować. Na pewno nie ma tych efektów, o których wspomina w postach powyżej, mogę Cię o tym zapewnić.
×