Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
NomenOmen

Forumowicz
 • Content count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About NomenOmen

 • Rank
  Bywalec

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Łódź
 • Zainteresowania
  święty spokój
 1. Tak, próbowałem, ale jak się chce zrobić wypłatę trzeba zainstalować oprogramowanie szpiegowskie na komputerze, także podpucha taka. Raczej nikt niczego nie wypłaci.
 2. Strona główna kraniku : multidoge.info Opis kraniku : Jest to bardzo świeżutki kranik kryptowaluty DOGE oparty na znajomym skrypcie ze strony freebitco.in. Strona zawiera standardową grę HI-LO oraz umożliwia wygranie co godzinę nawet 150 $ przeliczanych na krytptowalutę DOGE. Obecne stawki wygranych prezentują się następująco : 0 - 9885 -> 0.16 DOGE 9886 - 9985 -> 4.67 DOGE 9986 - 9993 -> 46.70 DOGE 9994 - 9997 -> 467.00 DOGE 9998 - 9999 -> 4,669.99 DOGE 10000 -> 46,699.88 DOGE System poleceń przewiduje 50 % stawkę wypłaty od każdej wygranej dokonanej przez osoby rejestrujące się z naszego reflinku. Minimalna suma wygranych, którą możemy wypłacić to 50 DOGE. Twórcy serwisu doliczają do naszego konta 50 000 DOGE bonusu dla pierwszych 1000 użytkowników. W chwili pisania tego tematu w serwisie zarejestrowanych jest ok. 300 osób. Warto spróbować swojego szczęścia.
 3. Konkurs na Prezydenta Dudę!

  Tak, ale w zasadzie po co wybierać jakieś skrajności w postaci PISu. Faktycznie ludzie się przestraszyli tych wszystkich pomysłów Platformy Obywatelskiej z podnoszeniem wieku emerytalnego i tak dalej. Czy to była ustawka, przecież nie musieli wcale takich pomysłów podawać na wokandę, a skoro UE tak bardzo ich naciskała to powinni jakoś inaczej lawirować, stworzyć bezstronną komisję, przeprowadzać konsultacje społeczne i ostatecznie odrzucić projekt, rządzili by do tej pory. A teraz co innego mam na myśli, przypominają mi się tutaj trzy maksymy Machiavellego: 1. Gubi sam siebie ten, kto drugiego czyni potężnym, gdyż tworzy się tę potęgę zręcznością lub siłą, a jedno i drugie budzi nieufność u tego, który stał się potężnym. 2. Ludzie tak są prości i tak naginają się do chwilowych konieczności, że ten, kto oszukuje, znajdzie zawsze takiego, który da się oszukać. 3. W każdym mieście istnieją te rozbieżności interesów, które stąd pochodzą, że lud nie chce poddać się władzy i uciskowi możnych, a możni pragną rządzić ludem i uciskać go, te dwa sprzeczne dążenia wywołują jeden z trzech skutków: albo władzę książęcą, albo wolność, albo bezrząd. I tak oto (1) zgubiony może być naród polski, kiedy PIS będzie posiadało pełnię władzy, gdyż co uchwalą to będą mogli wdrożyć w życie i oczywiście w myśl tej zasady PIS nie chce oddać władzy ludowi, który to lud uczynił PIS potężnym stąd tworzy coraz to nowe uchwały ograniczające wolność obywateli RP. Obecnie też (2) ludzie omamieni obietnicami zwiększenia świadczeń socjalnych są łapani w pułapkę długu publicznego, który ich latorośle będą musiały spłacać zagranicznym bankom do końca swoich dni. Oraz (3) Jeżeli wygra Trzaskowski będziemy mieli albo wolność albo bezrząd i anarchię albo ktoś weźmie za twarz te wszystkie partie polityczne i wprowadzi w Polsce stan wyjątkowy. Może jest jeszcze w Polsce jakiś generał, który powie : Źle się dzieje w państwie polskim.
 4. Złota Emerytura

  Można też inaczej podejść do tematu. Obecnie żyłą złota nastawioną na kilka pokoleń jest zasadzenie lasu. Są teraz realizowane programy zalesiania przez Ministerstwo Rolnictwa, które za obsadzenie lasem terenów nieurodzajnych 6, 5 i nawet 4 klasy, na której udaje się nawet żyto, jęczmień a nawet owies i ziemniaki, oferuje dofinansowanie do 20 ha nowych nasadzeń lasów oraz dodatek pielęgnacyjny, a także tzw. premię zalesieniową maksymalnie do 12 lat od zalesienia oraz premię pielęgnacyjną - maksymalnie do 5 lat. Nie jest to prawdę mówiąc opcja dla wszystkich, ale tak naprawdę kto posiada obecnie trochę gotówki i chciałby ją rozsądnie ulokować to nawet ziemia gorszej jakości i kawałek własnego lasu może być takim zabezpieczeniem na trudne czasy.
 5. Konkurs na Prezydenta Dudę!

  Patrząc na to co wyrabia i wyrabiał PIS to logiczną konsekwencją tych działań będzie odejście większości Polaków od popierania partii politycznych, które bazują na rozwijaniu strachu u Polaków jakimiś wyimaginowanymi zewnętrznymi wrogami. Już bez wdawania się w zbędne ideologiczne dywagacje na temat tego kto ma rację w tym sporze na temat tego kto ma prawo do ułaskawienia a kto nie, ale powiedzmy sobie szczerze, że PIS a z nim prezydent Duda reprezentują partię, która naprawdę szuka tylko guza na arenie międzynarodowej a lichy sojusz z Ameryką i chwalenie się stacjonowaniem 1000 żołnierzy amerykańskich w niewiadomym celu na terenie naszego kraju jest tylko i wyłącznie marketingową papką i prawdę powiedziawszy nie stanowi żadnego zabezpieczenia przed tym wyimaginowanym atakiem z zewnątrz. Prawda jest taka, że rząd PIS i prezydent Andrzej Duda szykuje nas Polaków na kolejne zwarcie z Rosją a może i z Niemcami. Przecież zanim śp. Lech Kaczyński poleciał do Smoleńska został ostrzelany w Gruzji, kiedy wojska rosyjskie były już na przedmieściach stolicy tego państwa. Czy prezydent Duda, także chce podzielić ten sam los? Czy on chce doprowadzić do sytuacji, w której Polacy będą ginęli na kolejnej nie swojej wojnie tak jak było to w Afganistanie i Iraku?
 6. Konkurs na Prezydenta Dudę!

  Ja już wiem na kogo zagłosuję, żeby do Doliny Muminków nie powróciła Buka.
 7. Revshare- Dyskusja

  Uważam, że takie twory jak TrafficMonsoon czy Futurenet są jakimś znakiem czasów. Po prostu mam wrażenie, że wielu inwestorów się wypaliło, co to oznacza. Właśnie kryptowaluty wszystko zebrały z rynku i jeżeli w 2015 roku nie było takiego boomu na kryptowaluty, tak od 2016 raczej ludzie zamiast pakować swoje wolne środki w typowe ponzi postanowili zainwestować w kryptowaluty i teraz ten trend nadal jest widoczny. Można też zaobserwować zainteresowanie niniejszym portalem. Prześledziłem trochę takie wątki jak dowody wypłat z różnych lat, i prawdę powiedziawszy najwięcej aktywnych użytkowników w tym dziale było od 2010 roku do maja 2018 roku. W dalszych miesiącach kolejne tematy odwiedzało coś około 2000 osób, a wcześniejsze miesiące w poprzednich latach odnotowywały nawet ponad 20 000 odwiedzin. Czyli jednak to nie przypadek, wszyscy poszli w kryptowaluty i już nie ma takiego zainteresowania zwykłymi ponzi czy revshare, co ciekawe raczej nikt tych kryptowalut już nie rusza, bo nawet jakby to była inwestycja nie nakierowana na tezauryzowanie a na użycie do pomnażania swojego kapitału to nic by w tamtym wątku nie uległo zmianie , tylko dowody wypłaty były by w BTC, LTC, ETH albo w DOGE, a tutaj mamy absolutny spadek zainteresowania tematyką forum. Możliwe też że lata 2012 - 2017 były to lata jakiegoś szczególnego dobrobytu Polaków, iż więcej osób interesowało się alternatywnymi możliwości lokowania kapitału, ale patrząc teraz na to co dzieje się na świecie to raczej ludzie już teraz zaczynają ostrożniej dysponować swoimi pieniędzmi. Ja prawdę powiedziawszy nie tęsknię za braniem udziału w piramidach finansowych, gdyż uważam że jest to zysk osiągnięty bezprawnie i kosztem kogoś kto mógł przez działanie takiego tworu oraz dezinformację ze strony naganiaczy stracić oszczędności całego życia.
 8. Konkurs na Prezydenta Dudę!

  Panie ex-prezydencie, porozmawiajmy o innowacyjności polskiej gospodarki, a dopiero potem o redystrybucji nie swoich pieniędzy. Koleś jest odklejony od rzeczywistości i to widać. Zero konkretów w zamieszczonym materiale, nie tego Polacy się spodziewają po osobach kompetentnych, którzy są nobilitowani do zarządzania państwem. Mnie tylko zastanawia, jedno pytanie, kiedy projekt euro przestanie się opłacać Francji i RFN. Ale odpowiedzi na to pytanie raczej nie usłyszymy od osoby, która swoje zdanie wyrabia tylko na podstawie opinii "ekspertów". Można w tym miejscu przytoczyć pewien dobry żart na temat przemówienia Władysława Gomułki : Towarzysz Gomułka czyta z kartki : Nasz kraj dynamicznie się rozwija - podaję kilka liczb 7, 14, 20, 27, 33, 42 i dodatkowa 17.
 9. Konkurs na Prezydenta Dudę!

  Ja poszedłem za głosem własnego serca i zagłosowałem na Bosaka Teraz jednak, zimna kalkulacja. Po części wiedziałem, że jednak tak się stanie jak podają w wiadomościach wyniki sondażowe, także nie chciałem tak łatwo sprzedawać swoich ideałów, a mam nadzieję, że moje wynurzenia pomogły niektórym w obraniu właściwego kursu, nawet jeżeli miałby mnie ktoś za to znielubić. Wynik jednak K. Bosaka, pokazuje jednak, że ciężko będzie się Konfederacji przebić przez ten beton duopolu, ale trzeba walczyć, bo tak jak powiedziałeś @pepperoniss lepiej jednak zagłosować w pierwszej turze na tego kandydata, który bardziej prezentuje nasze społeczne zapatrywania. Mnie tylko niepokoi fakt, że na takiego Hołownię zagłosowało więcej osób, to źle świadczy o myśli konserwatywnej w Polsce, która pomimo wielu wysiłków jednak nie dotarła jeszcze w znacznym stopniu pod strzechy i tak naprawdę przegrywa z medialnym lobby. Ale wcale nie musi tak być w przyszłości.
 10. Policjant zabił bezbronnego człowieka

  Hegel nie pomylił się o jotę tworząc takie spostrzeżenie : "Mam właśnie 50 lat, z tego 30 spędziłem w tych wiecznie niespokoj­nych czasach trwogi i nadziei i miałem nadzieję, że kiedyś ta trwoga i nadzieja się skończą. [Teraz] ...muszę dostrzec, że to trwa nadal, ba, w mrocznych godzinach myśli się, że będzie coraz gorzej” — tak pisał Hegel 30 października 1819 roku z Berlina do swego heidelberskiego ko­legi i przyjaciela G. Fr. Creuzera (Briefe II, s. 217). Hegel właśnie wów­czas rozpoczynał swój drugi rok akademicki na Uniwersytecie Berliń­skim, miejscu swych wielkich sukcesów nauczycielskich. Jeśli odliczymy trzydzieści lat „trwogi i nadziei”, to otrzymamy historyczny rok, w któ­rym zaczęła się Rewolucja Francuska." Taki cytat mi wypadł, chociaż szukałem innego. Mianowicie takiego, w którym jakiś rewolucjonista francuski napisał, że Rewolucję francuską trzeba powtarzać w każdym pokoleniu. Chyba przesadził, bo zawsze na końcu przychodzi jakiś Napoleon Bonaparte i Ci, którzy tą rewolucję tak rozpętują muszą się zderzyć w końcu z kimś kto wybudza tych wszystkich wykolejonych szmaciarzy ze snu wariata. W tym przypadku tymi wykolejonymi szmaciarzami są dyrektorzy firmy L'Oreal. Proponuję bojkot produktów tej firmy. Tyle można w tym momencie zrobić w celu powrotu marki do normalności. Swoją drugą takie lewackie pomysły w ingerowanie w strukturę danego języka mamy też na naszym własnym podwórku. Swego czasu jakiejś pani pochodzącej z Ukrainy nie podobało się, że Polacy używają wyrażenia, iż jedzie się "na Ukrainę", a nie "do Ukrainy". I chciała to zmieniać, bo tamta forma wydawała jej się związana z jakimś polskim imperializmem. Oby ten polski imperializm w końcu pokazał tym wszystkim czubkom, gdzie ich miejsce.
 11. Konkurs na Prezydenta Dudę!

  Ciekawe jak Trzaskowski poradził by sobie z tego typu pytaniami u Cejrowskiego. Dla mnie sztandarowe pytanie : Czy prostytutkę można zgwałcić? Dzisiaj na fb widziałem narzekania młodocianej ladacznicy, że wysłała klientowi swoje figlarne zdjęcia a on nie zapłacił. Mam nadzieję, że jak Rafał Trzaskowski zostanie prezydentem to pierwszą ustawą jaką podpisze wniesioną do sejmu z własnej inicjatywy będzie polepszenie losu prostytutek i internetowych striptizerek. Ta młodociana striptizerka nie wiedziała, że sprzedając swój towar powinna wystawić fakturę, tak aby możliwe było dochodzenie roszczeń w sądzie po ewentualnym nie wywiązaniu się z warunków umowy sprzedaży towaru przez kupującego. To taka alegoria wyborów, ludzie sprzedają swoje nadzieje w wyborach za puste obietnice ze strony polityków. Można by powiedzieć, że zawsze karta wyborcza to takie zawarcie umowy społecznej "na słowo".
 12. Konkurs na Prezydenta Dudę!

  Wpadł mi w łapy program Trzaskowskiego : https://trzaskowski2020.pl/program Można się spierać, ale chęci to on ma. Bardzo ciekawy też wywiad przeprowadził Wojciech Cejrowski z Krzysztofem Bosakiem w formie rozmowy kwalifikacyjnej na prezydenta Polski. Bardzo ciekawy ze względu na to, że prowadzący ma nie banalne podejście do życia i na prawdę dla Krzysztofa Bosaka, jest to nie byle jaka próba przejść pozytywnie taki test. Sprawdźcie jak mu poszło, chociaż trzeba przyznać, że tak jak innych podrzędnych mainstreamowych redaktorków Bosak zjada na śniadanie i popija mleczkiem tak z WC miał cięższy orzech do zgryzienia. Dlatego uważam, że warto go obejrzeć.
 13. A kiedy tfórca pójdzie za kratki?
 14. Te cholerne powiadomienia

  Cześć Wszystkim. Chciałbym Was zapytać w jaki sposób pozbyć się raz na zawsze z przeglądarek zapytań stron o włączenie powiadomień? Od jakiegoś czasu używam systemu Win 10, a żeby było ciekawiej to od 2017 roku używałem systemy Windows XP i dopiero kiedy już połowa stron się nie ładowała z powodu braku obsługi pewnych elementów przesiadłem się na najnowszy system Microsoftu a tutaj zdziwienie, ciągle wyskakujące okna, dymki z przeglądarki proszące o udzielenie pozwolenia na wysyłanie powiadomień. Każda, dosłownie każda strona wysyła to pieprzone zapytanie. Jak w tych czasach można skupić się na tym co na tej stronie jest skoro trzeba ciągle klikać, klikać ... i klikać. Czy znacie sposób jak pozbyć się tego badziewia? Czy twórcy stron internetowych nie wiedzą o tym, że takie powiadomienia nie są nikomu potrzebne, a jak wchodzi się na stronę internetową to wchodzi się po to, żeby w danym momencie zobaczyć jej zawartość a nie po to, żeby w najmniej odpowiednim momencie wyskakiwało od niej powiadomienie. Jak jeszcze jakiś webmaster wymyśli kiedykolwiek taki badziew to skończy się Internet i mam nadzieję, że kara będzie taka, że zwyczajnie będzie miał to powiadomienie na nowo wymyślać jako Orangutan. I generalnie jak to jest możliwe, że trzeba sobie kupić komputer za 12 000 PLN, w tych czasach, z 10 procesorami i obsługą 20 wątków żeby móc pograć w grę która niczym innym nie różni się od GTA SAN ANDREAS, która śmigała na procesorze intel celeron i karcie graficznej 128 MB. A te głomby inżynierskie marzą o komputerze kwantowym i sferze Dysona, po co? żeby pograć w GTA VI? Oprócz różnego typu dywagacji na temat patologii panoszących się obecnie w świecie technologii zapraszam wszystkich do odpowiedzi na moje podstawowe pytanie i okraszenie odpowiedzi na nie swoimi przemyśleniami, dokąd to wszystko zmierza.
 15. Konkurs na Prezydenta Dudę!

  @pepperoniss Wszystko prawda, zgadzam się z Twoim punktem widzenia. Z tym, że może zbyt dalekim uogólnieniem jest iż rządy PISu są pod względem uciemiężenia zwykłego obywatela takie same jak za PO lub SLD. Zdaję nawet sobie sprawę jak niebezpieczne jest takie przenoszenie poparcia na kandydatów, po których można spodziewać się praktycznie wszystkiego. Jednakże, zawsze można sobie przypomnieć maksymę, że bez ryzyka nie ma zabawy. Dla mnie PIS i Duda jako prezydent jest o wiele bardziej niebezpieczny dla Polski, gdyż tak jak mówiłem obecnie mamy zupełnie odmienną sytuację geopolityczną. Polska pod rządami PISu jawnie idzie na zwarcie z Rosją, może nie jest to powiedziane wprost, może tarcza antyrakietowa lobbowana przez wszystkie poprzednie rządy była takim kwiatkiem do amerykańskiego kożucha, ale obecnie przenoszenie wojsk amerykańskich do Polski i próby kolportowania pomysłów tworzenia z Polski jawnej potęgi nuklearnej pod auspicjami amerykańskimi jest pewnie na Kremlu nie do pomyślenia. Przecież niedawno rosyjska prorządowa prasa dziwiła się jak to jest możliwe, że na polskim wybrzeżu rozlokowane są wyrzutnie rakiet, które mogą zagrozić rosyjskiej flocie bałtyckiej. Dalsze lata z takim kursem w polityce zagranicznej Polski nie mogą przynieść niczego dobrego, dlatego mam nadzieję, że wybór mniejszego zła pozwoli trochę uspokoić zarówno Rosjan, Brukselę oraz Berlin. Na pewno taki obrót zdarzeń rozwścieczy Waszyngton, a może i nawet Jerozolimę, jeżeli w pamięci będziemy mieli to, że Rafał Trzaskowski ma jakieś konotacje z Georgem Sorosem, który w Izraelu jest persona non grata. Są ludzie, którzy wolą się nie angażować w to wszystko zbyt mocno, ale mam wrażenie że jest to błąd. Gdyż nawet nie podejmując decyzji jesteśmy beneficjentami lub poszkodowanymi w tych rozgrywkach. Do mnie przemawiają takie informacje : Czy mamy dać się łupić przez kolejne lata? a może prezydent z innej opcji spowoduje, że tej aferalnej pary pójdzie trochę w gwizdek. To są jednak tylko moje nadzieje. Ale do mnie przemawiają też takie informacje : I tutaj zaczyna się ostra jazda bez trzymanki, bo wszystko zaczyna zakrawać o teorie spiskowe - dosłownie wyrwane z tekstu : Zmowa żydo-komuny i kleru, który jest jakimś tam zapisem rozmowy panów w jarmułkach, używających swoich prawdziwych nazwisk, a tak naprawdę jest tylko zjawiskiem dla pożywki domorosłych socjologów : https://journals.openedition.org/td/6561 Dla mnie to wszystko, te teorie spiskowe są nie warte funta kłaków, gdybym miał podchodzić do polskiej racji stanu bez kompleksów i zapytał się jak powinna wyglądać polska polityka, zarządzanie publiczne w Polsce. Pewnie pogląd na te sprawy nie wiele odbiegał by od poglądów Grzegorza Brauna, który uważa, że infrastrukturę strategiczną kraju powinno się chronić przed agentami obcych wywiadów, pewnie bym stwierdził, że nie można nadawać tak łatwo obywatelstwa polskiego osobom z zagranicy, tak jak to zrobił J. Piłsudski gdyż znacznie łatwiej wtedy manipulować wewnętrznymi sprawami kraju i wpływać na to czym tak naprawdę ten kraj jest. Polską czy Muzeum Polin z prowincjami zamieszkanymi przez ludność polskojęzyczną, czy Polska miała by ubiegać się o eksterytorialność cmentarza na Monte Casino, bo zginęło tam wielu polskich żołnierzy, czy mielibyśmy wyłączyć spod administracji australijskiej górę Kościuszki, bo odkrył ją Edmund Strzelecki, a co z chlijiskimi złożami, przecież Ignacy Domeyko tam był i pracował na rzecz industrializacji tego kraju, i tak dalej. A z resztą czy Polacy potrzebują czytać jakieś protokoły mędrców syjonu, skoro w necie wiszą takie kwiatki jak na przykład artykuł : Lech Wałęsa i dolar od Rebbe na stronach Chabad Lubawicz, tej organizacji którą często wspomina w powyższym filmie dr Stanisław Krajski. Można się tylko zapytać, za ile dolarów Lech Wałęsa sprzedał Polskę obcemu państwu? Link : https://chabad.org.pl/lech-walesa-i-dolar-od-rebe/ Dlatego będę walczył chociaż o ten jeden partykularny cel, odsunięcia PIS od władzy.
×