Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
NomenOmen

Forumowicz
 • Content count

  219
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About NomenOmen

 • Rank
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Łódź
 • Zainteresowania
  święty spokój
 1. korwin bzdury pisze

  @overlord25 Mała prośba. Rób kwerendę internetu trochę bardziej z głową i nie katuj nas spamem jejeczno-buraczanym. Podkręć poziom a'la Gadowski: Nomen omen, powyżej najważniejszy publicystyczny komentarz tygodnia.
 2. korwin bzdury pisze

  To tyle w kwestii dalszej kontynacji tego wątku: https://demotywatory.pl/4643767/A-gdyby-tak-rzucic-wszystko-i-kupic-sobie-Bieszczady https://memy.pl/mem_1075264_a_gdyby_tak_rzucic_wszystko https://memy.pl/mem_1064387_a_moze_by_tak_rzucic_wszystko https://demotywatory.pl/4393804/A-moze-by-tak-pieprznac-wszystko-i-wyjechac-w-Bieszczady http://memytutaj.pl/a-gdyby-tak-rzucic-wszystko-i-wyjechac-w-bieszczady-151732
 3. korwin bzdury pisze

  Niemcy stali się jacyś tacy przyjaźni, mili, cywlizowani w duchu pokoju i miłości i rodzicielskiego, matczynego wręcz ciepła. A to oznacza tylko jedno, w ciągu najbliższych 30 lat to Państwo i społeczeństwo przestanie istnieć. Są jak rogacizna, zajmują się takimi przyziemnymi sprawami, racjonalną edukacją seksualną, a przecież siła narodów wynika z ich brutalności, powiedział bym w wagnerowskich tonach, a tutaj dzieci uczy się o waginach, wąchaniu kwiatków i tak dalej. Nie będzie mi ich żal jak zaliczą odejście w otchłań historii, a na ich miejscu, pomiędzy Renem a Odrą osiedlą się jakieś dzikie hordy ze wschodniej Europy.
 4. korwin bzdury pisze

  Chyba jednak wolę debatę o opłacie reprograficznej niż debatę o aborcji. Taki jakiś bezpieczniejszy temat to jest i zabawniejszy.
 5. Prawda o koronawirusie?

  Osobiście nie mam zamiaru się nigdy zaszczepić. To że teraz jest tak, że obostrzenia zostały trochę poluzowane jest to raczej zmniejszenie temperatury w gotującym się rondlu. Osobiście widać, też że nic się nie dzieje, mamy sezon ogórkowy w polityce, taka przysłowiowa cisza przed burzą. Być może Wielki Brat przygotowuje nowy scenariusz, który będzie jeszcze gorszy. Jak dla mnie na jesień wprowadzą obowiązek szczepień, przy próbie podjęcia jakiejkolwiek pracy. To nie jest zbyt pozytywna perspektywa na przyszłość, dlatego według mnie powinno się przygotować na wszelką ewentualność, choćby mentalnie. Czy jak będę musiał się zaszczepić i mieć pracę lub nie zaszczepić się i nie mieć pracy, to czy uda mi się opłacić rachunki, wynajem mieszkania i tak dalej. Jakie w związku z taką alternatywą można podjąć działania, aby przetrwać. Z pewnością szczepionki na COVID-19 nie są tym czym były szczepionki przeciwko zwykłej grypie, albo malarii. Jak dla mnie ta właśnie cisza jest obecnie bardzo niebezpieczna, ludzie myślą, że nie długo wszystko wróci do normy, ale to jest problem, że może być już tylko gorzej w perspektywie planowej depopulacji. Jak dla mnie teraz kiedy rząd jest zajęty realizowaniem scenariusza uspokajania nastrojów czy raczej usypiania czujności powinno w tym naszym kraju dojść do jakiegoś zamachu stanu, gdzie cały obcy kapitał został by wykopany na zbity r*** wraz ze wszystkimi komisarzami rządu światowego (UE, WHO i tak dalej).
 6. korwin bzdury pisze

  Co do Korwina- Mikke i jego emerytury, czy ten artykuł miał w negatywnym świetle stawiać człowieka, który pomimo przysługującej mu emerytury nie chciał wypełnić wniosku, aby ją otrzymać. Co do emerytury z PE to chyba w tym momencie można mówić, że jest ofiarą własnego sukcesu wyborczego. To już chyba lepiej być islamskim terrorystą otrzymującym gażę za swoją działalność od Państwa Islamskiego lub Al-kaidy, wtedy ludzie powiedzą, że takie pieniądze faktycznie pochodzą z antysystemowego źródła. Jeśli chodzi o ranking zaufania do polityków, to widać ewidentnie, że Polacy nawet w sondażach nie mają nic do gadania. Duda, Morawiecki i Hołownia. To jakiś żart.
 7. Dyskusja na temat kursu BTC

  Prędzej czy później musiało to nastąpić. Jesteśmy w fazie walki o inwestorów między twórcami różnych blockchainowych projektów. Kilka dni temu Elon Musk manipulował opinią publiczną. Teraz swój projekt zachwala Vitalik Buterin i nie ma żadnego powodu by się z nim nie zgodzić. "Bitcoin to bańka, Ethereum może go prześcignąć – twierdzi Vitalik Buterin" źródło: https://bitcoin.pl/bitcoin-to-banka/ Być może jest to ostatnia bańka na bitcoinie.
 8. Dyskusja na temat kursu BTC

  Takie trochę z czapy gdybania, ale okej każdy może mieć prawo do własnego zdania. Sprawdziły Ci się wtedy te przewidywania? Teraz jak się patrzy na tych biednych inwestorów, którzy zapewniają, że będą trzymać btc choćby nie wiem co by się działo to naprawdę widać jak bardzo pod względem informacyjnym rynek kryptowalut jest nieefektywny. Osobiście widzę, jak ludzie są zmanipulowani przez tą gorączkę kryptowalutową. To jest według mnie niebezpieczne, bo ostatecznie bitcoin zostanie wchłonięty przez inne kryptowaluty. W realnej gospodarce wartość ma tylko to co tworzy wartość dodaną i nawet górnicy, którzy tworzą zaufanie do tej sieci mogą przestać wspierać bitcoina, kiedy zauważą że inne projekty dają im lepsze dzienne zwroty, że przy wsparciu innych projektów płacą mniej za zużycie energii i tak dalej. Co jednak będzie w tej sytuacji robił PR kryptowalutowy opierający swoje wszystkie analizy o prowizje z handlu kryptowalutami? Wszyscy będą krzyczeć - Kupuj ! Bitcoin po 4000 USD za sztukę, taka okazja nigdy więcej się nie powtórzy ! Ups bitcoin po 1200 USD za sztukę, a to wredny Justin Sun to on sprzedał swoje bitcoiny i doprowadził do załamani na rynku, ale nie martwicie się odkujemy się ! Ale górnicy już będą wiedzieć swoje, a mali inwestorzy będą swapować swoje btc na najbardziej odjechane projekty i będą czatować na górkę, żeby je opchnąć. Ten scenariusz jest bardzo prawdopodobny, chociaż w sieci to podejście do rynku bitcoina nie jest zbyt popularne. Wszyscy są zmanipulowani i wierzą, że bitcoin jest faktycznie cyfrowym złotem, a prawda jest taka, że bitcoin jest napompowanym prostymi cukrami snickersem w morzu kitkatów i kinder bueno.
 9. Prawda o koronawirusie?

  W social mediach krąży taka infografika, pouczająca: https://imgur.com/a/U7j58E6
 10. Policjant zabił bezbronnego człowieka

  Tego typu sceny mogą doprowadzić na świecie do jednego. Podziału społeczeństwa na dwa obozy, tych którzy będą wspierali policjantów w walce o utrzymanie porządku publicznego oraz tych, których takie obrazki będą cieszyć i będą popierać działania zdziczałej gawiedzi. Ostatecznie świat zostanie skierowany do punktu, w którym władza publiczna opierająca się o rządy krajowe przestanie radzić sobie z zaprowadzeniem porządku i zostanie wprowadzony rząd światowy. Patrząc na tego typu sceny przy dalszym rozwoju kryzysu gospodarczego i społecznego, może to być bardzo prawdopodobny scenariusz, który zresztą wielokrotnie przewija się w literaturze sci-fi oraz w muzyce post-punk. Swoją drogą wiele z wydarzeń typu "Nasz Narodowy George Floyd" to pewnie zwykłe prowokacje, żeby jednak stworzyć na świecie problem i znaleźć na nie remedium. Pytanie: jak się przed tym obronić, skoro wielcy tego świata prowadzą politykę faktów dokonanych.
 11. Sprzedałem swoje wszystkie bitcoiny !!! PS. Znowu.

  Myślisz, że moja decyzja była kamykiem, który pociągnął lawinę? Ja się cieszę mimo wszystko, bo trochę tych bitcoinów dziennie mi jeszcze dopływa i jest z czego robić atak. Cały czas swapuję. Mam przestać ?
 12. korwin bzdury pisze

  Odrobina wyważonej mądrości ze strony pana Rafała Ziemkiewicza
 13. Jak nauczyć Elona Muska pokory

  Powiem tak, niech sobie Elon Musk robi co chce, ale ja pozbyłem się doge coina i odradzam każdemu inwestowanie w tą kryptowalutę. Obecnie też swapuję btc na inne kryptowaluty. Dlaczego? Uważam, że bitcoin jest mocno przeceniony. Poprostu spekulanci pojechali zbyt mocno po bandzie i będą musieli to odczuć. Inne kryptowaluty są stabilniejsze, nie ma wokół nich takiego szumu jak wokół bitcoina i doge coina. Uważam, że bitcoin powinien zostać przeceniony i to mocno. Co do doge coina jego cena także powinna wrócić na swoje dawne miejsce. Taka jest matematyka i żaden Twitterowy guru tego nie zmieni.
 14. korwin bzdury pisze

  hahaha Pisowska hydra ciągle pluje jadem. Powinni tego zabronić. Korwin-Mikke jest ruskim agentem śpiochem według mojej oceny. Jego rola jest nieoceniona w gadaniu głupot i dezinformowaniu. Gadać, że wszyscy kradną i przy okazji nie przejmować władzy oraz rozmieniać na drobne elektorat gniewu. Jak żył Andrzej Lepper to on wiedział co robić, żeby ludzie go słuchali i on też mówił, że wszyscy kradną. Ale to był faktyczny joker i został zdjęty. A ten od ponad 30 lat gada że wszyscy kradną, a nigdy nie miał żadnej teki ministra. To jest wstyd i kapitulacja, albo celowe działanie i realizacja instrukcji prosto z Moskwy. Mocne, ale Braun to kolejny przygłup. Oni wszyscy są już odklejeni. Chyba Putin zrobi z całym tym ambarasem porządek.
 15. Ethereum wygryzie Bitcoina jak pchły kota

  Rozwija się do momentu, kiedy rozpocznie się kryzys, hiperinflacja i będziesz szukał gotówki we wszystkich zakamarkach, żeby kupić coś sensownego na trudny czas. Na pewno nie będziesz w tym czasie siedział i obserwował swoich cyferek kiedy na ulicach będzie lała się krew. Już teraz gospodarka siada, a bitcoin napompowany jest jest dodrukowane dolarki. Jak się dowiesz ile będzie wtedy wart Twój bitcoin czy ethereum to spadniesz z krzesła. W kryzysie nikt nie trzyma pieniądza bo to gorący towar a bitcoin jest pieniądzem a raczej jego niedorobioną namiastką, substytutem, błyskotką, którą będziesz mógł sobie podetrzeć pewną część ciała gdy wszyscy ludzie na świecie dojdą do wniosku, że idą trudne czasy i trzeba sprzedawać. Wartość bitcoina i altcoinów wynika ze spekulacji i już teraz nie odpowiada realnemu ich użyciu w gospodarce, więc się obudź i to szybko.
×