Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
NomenOmen

Forumowicz
 • Content count

  84
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About NomenOmen

 • Rank
  Inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Łódź
 • Zainteresowania
  święty spokój
 1. Uwaga !!! W środę 30 września (godz. 10) na Placu Trzech Krzyży w Warszawie rozpocznie się manifestacja polskich rolników. Zapraszam wszystkich chętnych na tą wielką manifestację sprzeciwu wobec polityki obecnego rządu. Tutaj nie chodzi o to czy będziemy hodować norki, tylko czy władza będzie traktowała obywateli po partnersku. Nawet jeżeli jesteś za tym żeby zakazać hodowli norek warto jest aby sprzeciwić się pisaniu ustaw na kolanie i pod dyktat zachodnich państw. Nie pozwólmy, aby władza w Polsce mogła robić z każdym co jej się żywnie podoba. Sprzeciw jest konieczny, gdyż wolność raz wywalczona, może zostać utracona dlatego warto przypomnieć sobie słowa Jana Pawła II : Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo.
 2. Jednak polska polityka ma barwne postacie, tak trzymać.
 3. Jedyne co można powiedzieć na to wszystko dodatkowo to to, że ceny detaliczne szybują. Dzisiaj zrobiłem małe zakupy w spożywczaku - zapłaciłem 65,80 PLN. Kiedyś z 7 - 8 lat temu paragon opiewał by maksymalnie na 50 PLN. Trzeba przyznać, że Jarosław Kaczyński być może ma niezły timing i chce zmienić taktykę z rozdawnictwa na zaciskanie pasa. Warto obserwować najbliższe wydarzenia w kraju i sejmowe gierki. Oprócz zwijania polskiej gospodarki mamy inflację wywołaną rozdawnictwem. Rynek musi się dostosować do takiej polityki, a cierpią tylko Ci co nie mają szans na dojście do koryta. Tymczasem PIS zrywa koalicję z Solidarną Polską. https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/informacje-onetu-jaroslaw-kaczynski-podjal-decyzje-o-dymisji-ministra-ziobry-to/sfj5381 A Konfederacja jak szoruje doły sondażowe tak szoruje nadal, ale mozolnie pnie się do góry. Jest trzecia, ale to nadal mało.
 4. Jak dla mnie casus belli przeciwko obecnej władzy to te dwa plakaty Konfederacji: A jeżeli chodzi o politykę podatkową Konfederacji to jestem bardziej radykalny i uważam, że podatek dochodowy od osób fizycznych powinien zostać całkowicie zlikwidowany. Dlaczego? Polecam zapoznać się z tymi informacjami : https://ksiegowosc.infor.pl/wiadomosci/738925,Glownym-problemem-podatkow-dochodowych-jest-ich-istnienie.html https://kidp.pl/strona.php/2648_prof_adam_marianski_komentuje_podatek_dochodowy_jest_niesprawiedliwy.html
 5. @overlord25 Chińczycy tym samym strzelają sobie w stopę, wszędzie gdzie zabijano koty pojawiała się plaga mysz i szczurów, a w konsekwencji głód i dżuma. Mojego gospodarstwa pilnuje armia kotów.
 6. @Egzekutor Cokolwiek by dalej nie planowali kto może i już miał dylemat w poprzednich wyborach prezydenckich czy wybierać między dżumą czy cholerą powinien zaprotestować razem z rolnikami, górnikami i wszystkimi w miarę racjonalnie myślącymi grupami społecznymi przeciwko agendzie realizowanej przez kolejne rządy polskie. @overlord25 Ja też się zgadzam z Tobą tylko tak jak w swoim wystąpieniu wskazywał poseł Grzegorz Braun ustawa wprowadzona z dnia na dzień przez rząd Prawa i Sprawiedliwości jest nie dopracowana i wrzuca różne kwestie do jednego worka. Osobiście jestem za tym, że na przykład norka amerykańska miała godne życie w czasie chowu, jak dla mnie te klatki nie są dostosowane do ich naturalnych odruchów, ale do mnie też dociera argumentacja Janusza Korwin - Mikke, że jedno sztuczne futro to śmierć 10 000 motyli. A właśnie naturalne futra są bardziej ekologiczne, z tym że jest dylemat czy nie zabijać zwierząt czy przyczyniać się do wymierania gatunków w wyniku produkcji chemikaliów, itd. To jest Salomonowy problem na który nie ma jednoznacznego rozwiązania i przydał by się tak naprawdę właśnie jakiś umysł w polskiej polityce na miarę właśnie króla Salomona. Mnie na przykład przekonało wystąpienie Dariusza Jońskiego na komisji sejmowej wnoszącej poprawki do tej ustawy na temat koni pracujących ponad siły przy przewożeniu turystów nad Morskie Oko, ale czy tego typu precedensy nie powinny być rozwiązywane przez władze lokalne, wojewodów, tylko czy potrzebna jest do tego ustawa sejmowa, żeby kilka koni miało lepsze życie. Jak dla mnie PIS wprowadziło ten tema na wokandę właśnie teraz żeby trochę przyćmić tym samym inne sprawy, może bardziej istotne, o których pisze @Egzekutor. @lordzuk pełna zgoda, ale z tym że zwierzęta są naprawdę dobrze traktowane przez swoich właścicieli na wsi i w miastach i tylko wyjątki od czasu do czasu znęcają się nad nimi, i do tego typu zajść istnieją już przepisy karne i wielu zostało już skazanych. Z tym, jeżeli chodzi Ci o tą ustawę bezkarność+, to ludzie muszą się zebrać w liczbie kilkuset tysięcy i obalić tak skorumpowany rząd. Ja nie widziałem na fb żadnej informacji o tej wczorajszej manifestacji, jak i innych tych przeciw covidowych a obejrzałem też dużo filmów i mało osób wklejało info o manifestacjach. To się musi zmienić. Może z tym covidem nie wypaliło, ale ludzie powinni ruszyć się przynajmniej z tych gospodarczych pobudek, bo kryzys już jest i widać to w cenach żywności chociażby.
 7. W ostatnich dniach społeczeństwo polskie podzielone zostało ustawą o ochronie praw zwierząt i próbą wprowadzenia zakazu hodowli zwierząt futerkowych oraz zakazem eksportu mięsa pochodzącego z tzw. uboju rytualnego, który uderza w branżę rolną i załamuje eksport tego typu produktów do krajów muzułmańskich. W Warszawie w trakcie uchwalania tej ustawy w dniu 17.09 odbyła się pikieta rolników zrzeszonych w związku hodowców zwierząt futerkowych i innych organizacji rolniczych, takich jak agrounia, która swego czasu protestowała przeciwko polityce wielkich sieci handlowych dyskryminujących polskich producentów warzyw i owoców. Pod sejmem przemawiała w obronie polskiego rolnictwa także była posłanka Samoobrony RP, Renata Beger. W wyniku uchwalenia tej ustawy w Koalicji rządowej doszło do rozłamu, a prezes Jarosław Kaczyński ostrzegł swoich koalicjantów - Solidarną Polskę Zbigniewa Ziobry i Porozumienie Jarosława, iż w tej sytuacji konieczne będzie rozpisanie nowych wyborów parlamentarnych, w których Prawo i Sprawiedliwość wystąpi jako samodzielna partia. Oczywiście jak by nie było taki rozwój sytuacji jest na rękę partiom opozycyjnym, które w ciągu ostatnich kilku lat odrobiły straty, nawet zyskały szerokie poparcie społeczeństwa jak w przypadku Konfederacji. Co sądzicie o dalszym rozwoju wypadków w Polsce, czy czeka nas odsunięciu Prawa i Sprawiedliwości od rządzenia w Polsce? Czy Konfederacja zdyskontuje ten rozłam? Czy możliwe jest, że Zbigniew Ziobro i Jarosław Gowin połączą siły z Konfederacją w celu zaostrzenia kursu Polski w kierunku bardziej radykalnym pod względem społecznym i gospodarczym? W ślad za protestami rolników akcję protestacyjną reaktywowali także górnicy na Górnym Śląsku. Jak widać Polaków nie można kupić. Ceny żywności drastycznie rosną a nowe pomysły Prawa i Sprawiedliwości na dojechanie polskiego rolnictwa mogą jeszcze bardziej pogorszyć sytuację gospodarczą w Polsce, gdyż zamknięcie jednej branży wiąże się ze stratami wszystkich pozostałych. https://natemat.pl/320571,terlecki-rekonstrukcja-rzadu-moze-odbyc-sie-bez-udzialu-koalicjantow-pis https://tvn24.pl/biznes/z-kraju/gornictwo-zwiazkowcy-oglosili-pogotowie-strajkowe-4691725?fbclid=IwAR1ZNaHIhPUkXb9IlQTAbKFmTc219-L4Nhbq_h7VitCBWPmw1nueFdQCHMg
 8. Sadysta policjant zabił psa

  Wielkopolanin na propsie Ostatni filmik the best
 9. Prawda o koronawirusie?

  Mega, poszło w świat
 10. Oszust do mnie napisał

  Możesz napisać do tych ludzi od tej strony internetowej : leaderinvest.it, że mają zhackowany serwer bo ktoś z ich kont mailowych wysyła spam. Przeczytaj też ten artykuł, bo dotyczy Twojego problemu: https://nowiny24.pl/uwaga-internauci-oszusci-maja-nowy-sposob-na-wyludzanie-pieniedzy-w-sieci/ar/c3-13753478 Możesz też zgłosić to tutaj : https://www.econsumer.gov/pl/FileAComplaint#crnt
 11. Oszust do mnie napisał

  Hłe hłe, bez obaw, to jakiś tandeciarz, potraktuj go muchozolem.
 12. Witaj na Forum. Musisz mieć kilka zaakceptowanych postów w istniejących już wątkach. Dopiero wtedy będziesz mógł zakładać tematy, które Cię interesują.
 13. Prawda o koronawirusie?

  Kosmos
×