Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
NomenOmen

Forumowicz
 • Content count

  96
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by NomenOmen

 1. W ostatnich dniach społeczeństwo polskie podzielone zostało ustawą o ochronie praw zwierząt i próbą wprowadzenia zakazu hodowli zwierząt futerkowych oraz zakazem eksportu mięsa pochodzącego z tzw. uboju rytualnego, który uderza w branżę rolną i załamuje eksport tego typu produktów do krajów muzułmańskich. W Warszawie w trakcie uchwalania tej ustawy w dniu 17.09 odbyła się pikieta rolników zrzeszonych w związku hodowców zwierząt futerkowych i innych organizacji rolniczych, takich jak agrounia, która swego czasu protestowała przeciwko polityce wielkich sieci handlowych dyskryminujących polskich producentów warzyw i owoców. Pod sejmem przemawiała w obronie polskiego rolnictwa także była posłanka Samoobrony RP, Renata Beger. W wyniku uchwalenia tej ustawy w Koalicji rządowej doszło do rozłamu, a prezes Jarosław Kaczyński ostrzegł swoich koalicjantów - Solidarną Polskę Zbigniewa Ziobry i Porozumienie Jarosława, iż w tej sytuacji konieczne będzie rozpisanie nowych wyborów parlamentarnych, w których Prawo i Sprawiedliwość wystąpi jako samodzielna partia. Oczywiście jak by nie było taki rozwój sytuacji jest na rękę partiom opozycyjnym, które w ciągu ostatnich kilku lat odrobiły straty, nawet zyskały szerokie poparcie społeczeństwa jak w przypadku Konfederacji. Co sądzicie o dalszym rozwoju wypadków w Polsce, czy czeka nas odsunięciu Prawa i Sprawiedliwości od rządzenia w Polsce? Czy Konfederacja zdyskontuje ten rozłam? Czy możliwe jest, że Zbigniew Ziobro i Jarosław Gowin połączą siły z Konfederacją w celu zaostrzenia kursu Polski w kierunku bardziej radykalnym pod względem społecznym i gospodarczym? W ślad za protestami rolników akcję protestacyjną reaktywowali także górnicy na Górnym Śląsku. Jak widać Polaków nie można kupić. Ceny żywności drastycznie rosną a nowe pomysły Prawa i Sprawiedliwości na dojechanie polskiego rolnictwa mogą jeszcze bardziej pogorszyć sytuację gospodarczą w Polsce, gdyż zamknięcie jednej branży wiąże się ze stratami wszystkich pozostałych. https://natemat.pl/320571,terlecki-rekonstrukcja-rzadu-moze-odbyc-sie-bez-udzialu-koalicjantow-pis https://tvn24.pl/biznes/z-kraju/gornictwo-zwiazkowcy-oglosili-pogotowie-strajkowe-4691725?fbclid=IwAR1ZNaHIhPUkXb9IlQTAbKFmTc219-L4Nhbq_h7VitCBWPmw1nueFdQCHMg
 2. Nie ma racjonalnej odpowiedzi, autor wątku wkleja tłumaczenia z angielskich stron internetowych, więc nie wiem jak to skomentować. Na pewno nie ma tych efektów, o których wspomina w postach powyżej, mogę Cię o tym zapewnić.
 3. I co myślisz, jaką odpowiedź dostaniesz? Wchodź, bierz kredyt, TO PEWNY BIZNES BEZ RYZYKA albo bardziej skromnie - rób co chcesz. Pod względem systemowym mogę Ci powiedzieć daj sobie spokój i jak masz wpakować w to kasę to lepiej zainwestuj w złoto te pieniądze. A najlepiej, poczytaj trochę o automatach tradingowych, bo takie projekty śmierdzące na odległość tragedią finansową wielu naiwnych ludzi, być może także i Ciebie to nie potrzebny stres i karmienie ludzi kasą, których w normalnym świecie pewnie nie wpuściłbyś do domu i nie pożyczył 2 złotych. Łatwy pieniądz nie istnieje, pamiętaj. EOT.
 4. Już niedługo będzie to pieśń przeszłości wielkości PISu. Nawet Kurski nie pomoże.
 5. Revshare- Dyskusja

  @LeadGid To było głębokie ...
 6. Prawda o koronawirusie?

  Jeżeli macie możliwość to udostępniajcie ten film : Jest to ostrzeżenie w co chce nas wprowadzić agenda zniszczenia naszego narodu i od tego czy łykniemy haczyk zależy nasz dalszy byt jako narodu. Warto wziąć sobie głęboko do serca to o czym mówi ten pan w filmie i zastanowić się nad tym jak rozwiązać problem z okupantem naszego kraju. Strzeżmy się wilków w owczych skórach !!!
 7. korwin bzdury pisze

  Janusz Korwin-Mikke, Jaśniepanujący Polski Król Troli i Hejterów, jeżeli on jest w Sejmie to znaczy, że koniec wszystkiego jest bliski co niezmiernie mnie cieszy. Zauważcie to, zebrani na widowni i pozostali goście pana Lisa mają na początku dyskusji jasny przekaz - JKM obraża inwalidów, ale słuchając odpowiedzi pana JKM tak naprawdę zapominamy o czym ta dyskusja jest. Zaproszono erudytę, który w końcu jest magistrem filozofii, a bycie filozofem w obecnych czasach to naprawdę nie lada sztuka. W każdym razie, na pewno pan JKM w swoim życiu i działalności publicznej zrobił bardzo dużo szumu. Czy coś osiągnął jako wieczny opozycjonista, czy można stworzyć listę jego dokonań, która opierała by się nie o napisane teksty, lecz o rzeczy, które realnie zmienił w polskiej rzeczywistości ? Warto się nad tym zastanowić, na pewno mentor ideologiczny Konfederacji, ale bez wpływu na cokolwiek. Agent śpioch KGB, który ma robić dym wokół własnej osoby i rozbijać ruch opozycyjny w Polsce? Przecież, nawet jak dobrze mówi, to takie wypowiedzi dają mu minus 30 % w każdych sondażach. Także powtórzę mój pogląd na temat obecności pana JKM w Sejmie, że skoro on już tam jest to spodziewajmy się najgorszego, ale trzeba się z tego postronka JKM jak najszybciej urwać, bo Konfederacja co najwyżej będzie miała tych kilku posłów w Sejmie i nigdy władzy w Polsce nie zdobędzie. Swoją drogą obecnie zdiagnozowałem inny problem z Konfederacją, mianowicie taki iż nonszalancko podchodzą do chińskiej dominacji gospodarczej na świecie i trzeba przyznać, że w tym temacie mają chyba słabych doradców merytorycznych.
 8. Trzeba wspierać rolników w ich dążeniach. To jest nasz obywatelski obowiązek. Nie można pozwolić, aby władza robiła z Polakami co jej się żywnie podoba. Niech czują oddech prawdziwego Prawa i prawdziwej Sprawiedliwości narodu. A zresztą, w Sejmie to jest jedna banda złodziei, a więc im bardziej utrudni im się okradanie tego kraju tym lepiej. Ja bym strajkował o cokolwiek, nawet o to że Polska nie ma dostępu do Morza Północnego i że Polaków nie jest jeszcze 100 000 000. Co wy o tym sądzicie? A tymczasem zapraszam wszystkich, którym leży na sercu dobro Polski do odpowiedzi na apel pana Marka Miśko o wsparcie strajkujących. Tak się tworzy nowa Solidarność. Solidarność '20. We wtorek, 13 października w Warszawie na Placu Artura Zawiszy o godzinie 10.00 odbędzie się Wielka Manifestacja Rolników. Stąd ruszamy pod Ministerstwo Rolnictwa, a następnie pod budynek Sejmu i Senatu. Nie może zabraknąć tam i Ciebie !!!
 9. korwin bzdury pisze

  Powiem tak. Do lat 1970 w Polsce istniał zawód rakarza. Był odpowiedzialny za utylizację padłych zwierząt lub likwidację bezpańskich psów lub odbiór takowych z gospodarstw rolnych jeżeli ich liczba w gospodarstwie przekraczała ustawową normę, zazwyczaj w PRL mógł być jeden pies w gospodarstwie rolnym. Mój pradziadek i jak i dziadek zajmowali się tym fachem. Jednakowoż ta zasada działała także w tym zawodzie, gdyż był on koncesjonowany i gmina wybierała swojego rakarza. Więc kiedy pojawiła się konkurencja, chyba to był początek XX wieku to gminna rada jednogłośnie stwierdziła, że rakarzem ma być mój pradziadek i nie potrzebują na tym stanowisku dziada - mój pradziadek na tamte czasy był dość majętnym chłopem, bo jak ukradnie to nie będzie z kogo ściągnąć tego długu, skoro ma tylko przysłowiowe portki na dupie. I teraz moi drodzy forumowicze, gdzie w wyborach jest cenzus majątkowy, przecież to powinna być pierwsza zasada jaką powinien spełniać osoba korzystająca z czynnego prawa wyborczego i to nie ważne czy ta osoba startuje na stanowisko posła, senatora, wójta czy burmistrza. Nie chodzi mi jednak o zwykłe posiadanie majątku, ale o odpowiedzialność przed wyborcami własnym majątkiem w przypadku podejmowania decyzji, które mogą mieć znamiona działania na niekorzyść społeczności, dobrobyty państwa lub zwyczajnej niegospodarności.
 10. Prawda o koronawirusie?

  To już nie są jaja. Trzeba się postawić, uciąć łeb hydrze. Zamknąć granice, wyłonić nowy rząd składający się z ludzi myślących. A politykom założyć kagańce, a zapomniałem, oni nie mają już wtedy łbów ...
 11. Prawda o koronawirusie?

  A w Australii robi się naprawdę gorąco. Ludzie niedługo wybuchną i co, i być może NWO o to właśnie chodzi. Totalna kontrola, kredyt społeczny i będzie tak jak w Apokalipsie, nic nie kupisz, nie sprzedasz, nie zostaniesz przyjęty do pracy jeżeli się nie zaszczepisz i nie zaczipujesz. Żyjemy w nieciekawych czasach. Módlmy się o jakąś porządną asteroidę, bo jeszcze 2 lata i Ziemianie będą mieli przesrane.
 12. YouGov to jeden z najpopularniejszych na świecie paneli sondażowych. Opis platformy: Podobnie jak w przypadku większości innych witryn z ankietami zarabiamy na wypełnianiu prostych ankiet na takie tematy jak gospodarka, społeczeństwo, finanse, produkty codziennego użytku i marki. Yougov prowadzi badania sondażowe na całym świecie, więc każdy może z niego korzystać po prostu bez żadnych problemów bez względu na to gdzie się znajduje. Zasada działania na platformie jest prosta - za wypełnianie ankiet otrzymujemy punkty od 25 - 100, które można później wymienić na gotówkę lub karty podarunkowe. W Polsce dostępna jest tylko opcja wymiany punktów na karty podarunkowe allegro o wartości 100 PLN i 250 PLN, jednakże jest to całkiem atrakcyjna opcja jeżeli zbieramy na przykład na nowy telefon. Dodatkowo w opisie ankiet zawsze podany jest czas w jakim można wypełnić daną ankietę. Jest to zazwyczaj od 5 - do 7 minut. System YouGov wysyła e-maile, gdy są dostępne nowe ankiety, więc nie musimy czekać ani sprawdzać strony internetowej. Wypełniamy ankiety kiedy mamy czas i przy sprawdzaniu skrzynki pocztowej więc nawet nie musimy specjalnie myśleć o tym kiedy będziemy mogli wreszcie wypłacić pieniądze. Po otrzymaniu wiadomości e-mail z nową ankietą najlepiej wypełnić ją jak najszybciej, w przeciwnym razie nie będzie ona dostępna i zniknie w ciągu kilkunastu godzin od pojawienia się. W YouGov działa system kto pierwszy ten lepszy a pula respondentów zawsze jest ograniczona. Program partnerski: Firma niedawno wprowadziła program partnerski, w którym dzieli się zyskami z uczestnikami panelu. Za każdą zaproszoną przez nas osobę, która wypełni co najmniej sześć ankiet otrzymujemy 200 punktów. Strona główna panelu: yougov.com
 13. Prawda o koronawirusie?

  Koronawirus się wykoronawirusował to teraz czas na BRUCELOZĘ.
 14. Uwaga !!! W środę 30 września (godz. 10) na Placu Trzech Krzyży w Warszawie rozpocznie się manifestacja polskich rolników. Zapraszam wszystkich chętnych na tą wielką manifestację sprzeciwu wobec polityki obecnego rządu. Tutaj nie chodzi o to czy będziemy hodować norki, tylko czy władza będzie traktowała obywateli po partnersku. Nawet jeżeli jesteś za tym żeby zakazać hodowli norek warto jest aby sprzeciwić się pisaniu ustaw na kolanie i pod dyktat zachodnich państw. Nie pozwólmy, aby władza w Polsce mogła robić z każdym co jej się żywnie podoba. Sprzeciw jest konieczny, gdyż wolność raz wywalczona, może zostać utracona dlatego warto przypomnieć sobie słowa Jana Pawła II : Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo.
 15. Jednak polska polityka ma barwne postacie, tak trzymać.
 16. Jedyne co można powiedzieć na to wszystko dodatkowo to to, że ceny detaliczne szybują. Dzisiaj zrobiłem małe zakupy w spożywczaku - zapłaciłem 65,80 PLN. Kiedyś z 7 - 8 lat temu paragon opiewał by maksymalnie na 50 PLN. Trzeba przyznać, że Jarosław Kaczyński być może ma niezły timing i chce zmienić taktykę z rozdawnictwa na zaciskanie pasa. Warto obserwować najbliższe wydarzenia w kraju i sejmowe gierki. Oprócz zwijania polskiej gospodarki mamy inflację wywołaną rozdawnictwem. Rynek musi się dostosować do takiej polityki, a cierpią tylko Ci co nie mają szans na dojście do koryta. Tymczasem PIS zrywa koalicję z Solidarną Polską. https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/informacje-onetu-jaroslaw-kaczynski-podjal-decyzje-o-dymisji-ministra-ziobry-to/sfj5381 A Konfederacja jak szoruje doły sondażowe tak szoruje nadal, ale mozolnie pnie się do góry. Jest trzecia, ale to nadal mało.
 17. Jak dla mnie casus belli przeciwko obecnej władzy to te dwa plakaty Konfederacji: A jeżeli chodzi o politykę podatkową Konfederacji to jestem bardziej radykalny i uważam, że podatek dochodowy od osób fizycznych powinien zostać całkowicie zlikwidowany. Dlaczego? Polecam zapoznać się z tymi informacjami : https://ksiegowosc.infor.pl/wiadomosci/738925,Glownym-problemem-podatkow-dochodowych-jest-ich-istnienie.html https://kidp.pl/strona.php/2648_prof_adam_marianski_komentuje_podatek_dochodowy_jest_niesprawiedliwy.html
 18. @overlord25 Chińczycy tym samym strzelają sobie w stopę, wszędzie gdzie zabijano koty pojawiała się plaga mysz i szczurów, a w konsekwencji głód i dżuma. Mojego gospodarstwa pilnuje armia kotów.
 19. @Egzekutor Cokolwiek by dalej nie planowali kto może i już miał dylemat w poprzednich wyborach prezydenckich czy wybierać między dżumą czy cholerą powinien zaprotestować razem z rolnikami, górnikami i wszystkimi w miarę racjonalnie myślącymi grupami społecznymi przeciwko agendzie realizowanej przez kolejne rządy polskie. @overlord25 Ja też się zgadzam z Tobą tylko tak jak w swoim wystąpieniu wskazywał poseł Grzegorz Braun ustawa wprowadzona z dnia na dzień przez rząd Prawa i Sprawiedliwości jest nie dopracowana i wrzuca różne kwestie do jednego worka. Osobiście jestem za tym, że na przykład norka amerykańska miała godne życie w czasie chowu, jak dla mnie te klatki nie są dostosowane do ich naturalnych odruchów, ale do mnie też dociera argumentacja Janusza Korwin - Mikke, że jedno sztuczne futro to śmierć 10 000 motyli. A właśnie naturalne futra są bardziej ekologiczne, z tym że jest dylemat czy nie zabijać zwierząt czy przyczyniać się do wymierania gatunków w wyniku produkcji chemikaliów, itd. To jest Salomonowy problem na który nie ma jednoznacznego rozwiązania i przydał by się tak naprawdę właśnie jakiś umysł w polskiej polityce na miarę właśnie króla Salomona. Mnie na przykład przekonało wystąpienie Dariusza Jońskiego na komisji sejmowej wnoszącej poprawki do tej ustawy na temat koni pracujących ponad siły przy przewożeniu turystów nad Morskie Oko, ale czy tego typu precedensy nie powinny być rozwiązywane przez władze lokalne, wojewodów, tylko czy potrzebna jest do tego ustawa sejmowa, żeby kilka koni miało lepsze życie. Jak dla mnie PIS wprowadziło ten tema na wokandę właśnie teraz żeby trochę przyćmić tym samym inne sprawy, może bardziej istotne, o których pisze @Egzekutor. @lordzuk pełna zgoda, ale z tym że zwierzęta są naprawdę dobrze traktowane przez swoich właścicieli na wsi i w miastach i tylko wyjątki od czasu do czasu znęcają się nad nimi, i do tego typu zajść istnieją już przepisy karne i wielu zostało już skazanych. Z tym, jeżeli chodzi Ci o tą ustawę bezkarność+, to ludzie muszą się zebrać w liczbie kilkuset tysięcy i obalić tak skorumpowany rząd. Ja nie widziałem na fb żadnej informacji o tej wczorajszej manifestacji, jak i innych tych przeciw covidowych a obejrzałem też dużo filmów i mało osób wklejało info o manifestacjach. To się musi zmienić. Może z tym covidem nie wypaliło, ale ludzie powinni ruszyć się przynajmniej z tych gospodarczych pobudek, bo kryzys już jest i widać to w cenach żywności chociażby.
 20. Sadysta policjant zabił psa

  Wielkopolanin na propsie Ostatni filmik the best
 21. Strona główna kraniku : satoshihero.com Opis kraniku : Kranik wystartował w 2017 roku i jak dotąd jest wypłacalny. W schemacie działania kraniku jest możliwość wygrania co 10 minut do 250 000 satoshi, udział w grach hazardowych oraz wypełnianie różnego typu zadań na stronach partnerów serwisu, za które możemy otrzymać od kilkudziesięciu do kilkudziesięciu tysięcy satoshi. System referencyjny kraniku przewiduje 50% prowizji od każdej wygranej poleconego użytkownika oraz 0,1% od każdego postawionego zakładu w grach dostępnych na stronie. Minimum do wypłaty: 30 000 satoshi W przypadku wykonywania płatnych ofert istnieje zasada 30 dni wstrzymania wypłaty nagrody na konto w serwisie w celu weryfikacji poprawności wykonania oferty i braku zgłoszenia reklamacji ze strony partnerów serwisu. Brak aktywności w serwisie w ciągu 30 dni skutkuje wyzerowaniem konta. Właściciele serwisu zachęcają użytkowników do aktywnego korzystania z usług reklamowanych w serwisie, gdyż zwiększa to automatycznie wypłacalność kraniku oraz jego prawdopodobieństwo przetrwania.
 22. Prawda o koronawirusie?

  Mega, poszło w świat
 23. Oszust do mnie napisał

  Możesz napisać do tych ludzi od tej strony internetowej : leaderinvest.it, że mają zhackowany serwer bo ktoś z ich kont mailowych wysyła spam. Przeczytaj też ten artykuł, bo dotyczy Twojego problemu: https://nowiny24.pl/uwaga-internauci-oszusci-maja-nowy-sposob-na-wyludzanie-pieniedzy-w-sieci/ar/c3-13753478 Możesz też zgłosić to tutaj : https://www.econsumer.gov/pl/FileAComplaint#crnt
 24. Oszust do mnie napisał

  Hłe hłe, bez obaw, to jakiś tandeciarz, potraktuj go muchozolem.
×