Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
ZarabiamyO

Forumowicz
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About ZarabiamyO

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Internet
 • Zainteresowania
  Zarabianie w internecie, sport.
 1. Klasyczny kranik z dodatkową możliwością wykupowania koparek, które zapewniają nam dodatkowy pasywny zarobek. Standardowe opcję zbierania tokenów na stronie to : * PTC * Faucet co 40 min * Offerwalls * Shortlinki * Challenges - dodatkowe tokeny za wykonywanie Shortlinków * Achievements - dodatkowe tokeny za wbijanie poziomów Jak na ten moment do wyboru są 4 koparki : WYPŁATY OD 10.000 COINÓW = 1.00$~ Dowód wypłat Czysty link --- > https://simplebits.io REFFLINK --- > https://simplebits.io/r/oucpx8hgC Dodatkowy bonus ode mnie - po skorzystaniu z mojego reflinka zwracam 50% zdobytych przez was tokenów.
 2. Pomagamy innym

  1206,25
 3. [FAUCET] Faucetcrypto.

  Wklej sobie to zdanie w tłumacza i wszystko będziesz wiedział.
 4. Prawda o koronawirusie?

  To chyba dobrze zrobili, starszym ludziom nie da się niczego wytłumaczyć i trzeba ich po prostu przepędzać z różnych miejsc.
 5. Prawda o koronawirusie?

  Ale o witaminie C nie mówi tylko Zięba a inni lekarze którzy działają na terenie Chin, np ten pan
 6. Prawda o koronawirusie?

  Swoją drogą ciekawe jest, że w mediach prócz wskazówek dotyczących ogólnej higieny nie mówi się o możliwości leczenia albo chociaż zatrzymania infekcji poprzez wlewy dożylne witaminy C, u naszych niemieckich sąsiadów praktykowane są te zabiegi i na ponad 3 tysiące zarażonych zmarło zaledwie 6 osób ( osoby starsze po przewlekłych chorobach, jedna pani np miała 89 lat ). https://www.youtube.com/watch?v=Q5bTNocs7kg Ogólnie na kanale tego pana jest dużo materiałów na ten temat, polecam się zapoznać. W mediach ani myślą podać informacji, że lekarstwo już jest i dalej świat musi czekać na cudowną szczepionkę, która jeżeli w ogóle powstanie to najwcześniej w obieg może wejść 18 miesięcy po otrzymaniu stosownych dokumentów.
×