Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
ZarabiamyO

Forumowicz
 • Content count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About ZarabiamyO

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Internet
 • Zainteresowania
  Zarabianie w internecie, sport.
 1. Simplebits - faucet (kopalnia)

  Kolejne "grosze" wpadają do mojego portfela
 2. Simplebits - faucet (kopalnia)

  Nie mogę zedytować pierwszego postu, jakby jakiś admin był tak miły i podmienił tamtego reflinka na ten który podam niżej to będę bardzo wdzięczny https://simplebits.io/ref/oucpx8hgC
 3. Simplebits - faucet (kopalnia)

  Na stronie został wprowadzony market oraz przedmioty, które dają różne bonusy + można nimi handlować na rynku z innymi użytkownikami + Dowód wypłaty ode mnie jako potwierdzenie, że strona wypłaca bez problemu.
 4. Simplebits - faucet (kopalnia)

  Na stronie wszedł w życie dość fajny update, więc pozwolę sobie zedytować pierwszy post. Został dodany tzw. "mining" co pozwoli ciut szybciej osiągnąć minimalny próg wypłaty, który pozostał bez zmian 1000 Bound Tokens = 1$ Generalnie chodzi o to, że im więcej mocy wsadzimy w wydobycie tym lepszą nagrodę mamy z danego bloku kopanego przez wszystkich użytkowników w danym momencie. Aby zwiększać swoją moc którą kopiemy dany blok wystarczy ulepszać swoje statystyki konta, które wyglądają tak Każdy nowy poziom konta daję nam 8 punktów, którymi rozwijamy interesującą nas "umiejętność" : Energy - służy do kopania wszystkich bloków SHA256 - kopanie BTC Scrypt - kopanie LTC Ethash - kopanie ETH Luck - zwiększa prawdopodobieństwo wygenerowania większej mocy wydobywczej Dodatkowo nagrodę którą dostajemy za wydobyty blok czyli SCOIN można wymieniać na Bound Tokeny, 1 SCOIN = 1000 BOUND TOKENS. Pozostałe rzeczy na stronie pozostają bez zmian, dziękuję za uwagę.
 5. Scratch Tickets - zdrapki BTC

  Prosta aplikacja na telefon w której zbieramy diamenty za oglądanie reklam. Zdobytymi diamentami gramy w różne zdrapki w których nagrodami są różne kwoty BTC. Ja się trochę pobawiłem i sprawdziłem czy apka płaci, tutaj dowody wypłat Nie ma żadnego minimum do wypłaty, a uzbierane BTC można wypłacać na FaucetPay CZYSTY LINK ----> https://play.google.com/store/apps/details?id=club.btcscratchticket.scratchtickets [spam]
 6. dogecoin

  U mnie wypłata wisi od 2 dni także strona prawdopodobnie przestała płacić.
 7. Klasyczny kranik z dodatkową możliwością wykupowania koparek, które zapewniają nam dodatkowy pasywny zarobek. Standardowe opcję zbierania tokenów na stronie to : * PTC * Faucet co 40 min * Offerwalls * Shortlinki * Challenges - dodatkowe tokeny za wykonywanie Shortlinków * Achievements - dodatkowe tokeny za wbijanie poziomów Jak na ten moment do wyboru są 4 koparki : WYPŁATY OD 10.000 COINÓW = 1.00$~ Dowód wypłat Czysty link --- > https://simplebits.io REFFLINK --- > https://simplebits.io/r/oucpx8hgC Dodatkowy bonus ode mnie - po skorzystaniu z mojego reflinka zwracam 50% zdobytych przez was tokenów.
 8. Pomagamy innym

  1206,25
 9. [FAUCET] Faucetcrypto.

  Wklej sobie to zdanie w tłumacza i wszystko będziesz wiedział.
 10. Prawda o koronawirusie?

  To chyba dobrze zrobili, starszym ludziom nie da się niczego wytłumaczyć i trzeba ich po prostu przepędzać z różnych miejsc.
 11. Prawda o koronawirusie?

  Ale o witaminie C nie mówi tylko Zięba a inni lekarze którzy działają na terenie Chin, np ten pan
 12. Prawda o koronawirusie?

  Swoją drogą ciekawe jest, że w mediach prócz wskazówek dotyczących ogólnej higieny nie mówi się o możliwości leczenia albo chociaż zatrzymania infekcji poprzez wlewy dożylne witaminy C, u naszych niemieckich sąsiadów praktykowane są te zabiegi i na ponad 3 tysiące zarażonych zmarło zaledwie 6 osób ( osoby starsze po przewlekłych chorobach, jedna pani np miała 89 lat ). https://www.youtube.com/watch?v=Q5bTNocs7kg Ogólnie na kanale tego pana jest dużo materiałów na ten temat, polecam się zapoznać. W mediach ani myślą podać informacji, że lekarstwo już jest i dalej świat musi czekać na cudowną szczepionkę, która jeżeli w ogóle powstanie to najwcześniej w obieg może wejść 18 miesięcy po otrzymaniu stosownych dokumentów.
×