Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
crazyMario

Stażysta
  • Content count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About crazyMario

  • Rank
    Nowicjusz
  1. Podstawy są nie tylko poprzez zamieszczanie zdjęć, podane są również dane firmy na stronie. Powyżej na forum również wpisany jest numer księgi wieczystej. Nie ma tu nic do ukrycia. Uważam że raczej to Pana brak zaufania. Wideo po zakończeniu prac nie jest dla nas problemem. Mamy swój know how i nim podążamy. Nie wiem czy jest Pan jednym z użytkowników projektu, czy tylko się Pan przygląda. Wielu inwestorów nam zaufało dzięki czemu możemy projekt realizować. Pozdrawiam
  2. Jeśli uważasz że firma wykorzystuje cudze zdjęcia do promocji to chciałem cię poinformować że jesteś w błędzie. Zdjęcia które są pokazywane są własnością projektu. Mieliśmy spotkanie z inwestorami na nieruchomości. Jeśli jesteś zainteresowany oglądnięciem mieszkania można się wcześniej skontaktować z firmą. Jeśli jesteś tu tylko po to aby hejtować projekt to życzę powodzenia.
×