Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Janzawrotny

Forumowicz
 • Content count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Janzawrotny

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Polska
 • Zainteresowania
  Piłka nożna
 1. Hej można jeszcze wejść bo mam wolne 2 tysiące?
 2. No ale jest mało popularny poza Koreą praktycznie na YouTube też nic o tym nie ma. A program trochę już ma.
 3. Bardzo się cieszę, że mogę przedstawić wam projekt Fow Business. Program jest w fazie PreLaunch i rusza 26 stycznia. Spółka zarabia głównie na handlu kryptowalutami. Ile zarabiamy? Zarabiamy około 2% na tydzień. Zysk jest wypłacany w każdą środę. Tygodniowe wypłaty zysku w tokenie Fow (1 Fow=0,10$) - Wartość tokena może wzrosnąć. Nie ma gwarancji dochodu. Firma oferuje użytkownikom dostęp do swoich kont w aplikacji metatrader 5. Każdy może zobaczyć historię transakcji w aplikacji. Podam każdemu dane do logowania w prywatnej wiadomości. Jest to zaskakujące że możemy wejść na konto i zobaczyć ogromne pieniądze i historię traidingową. Historii traidingowej nie da się sfałszować w aplikacji. Zdjęcia, które zrobiłem logując się do aplikacji poniżej: Wpłaty / wypłaty Minimalna płatność: 100 $ w bitcoin Maksymalna wpłata: 100 000 USD Możesz wycofać swój depozyt w dowolnym momencie. W przypadku wypłaty wcześniej niż 60 dni, firma odbierze 15% Twojej wpłaty. Program partnerski 50% zysku od partnera z 1 linii; 25% z 2 linii; 10% z 3 linii Link do rejestracji Moja opinia: Szczerze mówiąc sam nie wiem co o tym myśleć trochę siedziałem w temacie programów typu hyip. Pierwszy raz spotykam się z tym że firma udostępnia nam dane do logowania na metatrader 5. Program jeszcze nie ruszył i wszystko wyjdzie w praniu. Równie dobrze może się skończyć jak zwykle. Dlatego pamiętajcie o ryzyku! Nie ma się co zachwycać na razie. Są dwie opcje albo będzie sukces albo klapa.
 4. Program z tego co widziałem ma dużą pompę od zagranicznych youtuberów.
 5. A sory wiem o co chodzi życzę powodzenia też na początku chciałem w to zainwestować ale trochę mnie zniechęcili chłopaki tymi faktami.
 6. Projekt w porządku ale nie wiem czy jeszcze dobrze inwestować bo już trochę działa a wypłaty raczej są z wpłat. Powiedzcie mi na czym oni niby zarabiają takie procenty?
 7. Na początku byłem zachwycony projektem dopóki nie zobaczyłem tego że fakeowe zdjęcia informatyków stawili do prezentacji a potem usunęli.
 8. Ryszard ciekawe kiedy przyznasz że to ściema z tym projektem. Fale CEO fake wszystko. Nawet nie wiadomo na czym mają oni zarabiać.
 9. Autor tematu chyba myśli że nas złapie ale to forum jest pełne doświadczonych osób.
×