Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
koliber

Forumowicz
 • Content count

  223
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About koliber

 • Rank
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Female
 • Lokalizacja:
  Warszawa
 1. I ja z refa, a co tam, samo się nabija
 2. TRex4eX eXchange - transakcje w klasie biznes

  Elegancko i ekspresowo. Naprawdę bardzo polecam.
 3. [PaidVerts] Naliczenia

  Dochodzą do mnie jakieś naliczenia. Na razie coś ponad 1$, głównie po 0,04 centy. 5 grupa edit: Idą dalej, teraz po 0,013 już ponad dziesięć edit: Było tego 1,29$. A jak w innych grupach?
 4. Transakcja u Zeno to przyjemność. Polecam, wymiana natychmiastowa, dobry kontakt. Warto korzystać.
 5. [PaidVerts] Naliczenia

  nie wiem na co czekam - po powrocie z (przepraszam za wyrażenie), pracy, mam tylko under maintenance. Nie powiem, że lubię klikać. Ale lubię pieniążki, po to inwestuję. A tu nie wiem, co jest na rzeczy. Stąd moje pytanie.
 6. [PaidVerts] Naliczenia

  A wie ktoś coś o: Sorry! Site is currently under maintenance
 7. [PaidVerts] Naliczenia

  Dostałam równo wg tabeli 3,65 grupa 5. Nawet nie za bardzo rozproszone. Ale prócz głównego naliczenia nic.
 8. [PaidVerts] Naliczenia

  o.k. w porządku. Może trochę mnie poniosło. Ale to dlatego, że czasem rekiny nie zniżają się, żeby odpowiedzieć maluczkim. Nie inwestuję więcej niż mogę, nie narzekam. Chcę tylko zrozumieć, na początku nie jest łatwo. Jesteście tak oczywiści, tak pewni swego zdania, dzielcie się swoim doświadczeniem, nie gańcie, nie bądźcie ponad. Ja nie oczekuję rozwiązań, pytam, żeby samej podjąć decyzję. Tabelę z naliczeniami znajdę na forum mtv. Tu raczej szukam brakujących ogniw. Pozdrawiam.
 9. [PaidVerts] Naliczenia

  hmmm... Wydawało się, że forum jest dla wszystkich, a nie tylko tych z grup 1 mln+ bez urazy nikogo. Jeśli dopytuję, to znaczy, że czegoś tam do końca nie rozumiem, a nie jojczę nad kilkoma centami. Czy to kogoś obchodzi, czy nie, od kilku dni otrzymuję naliczenia mniejsze od zapowiedzianych, chcę wiedzieć, czy jestem jedyna, czy nie, od tego zależy jakie kroki mogę poczynić. Moje kilkadziesiąt centów to 15%, pogardzicie tym, procentowo oczywiście?
 10. [PaidVerts] Naliczenia

  Zaczęły do mnie dochodzić jakieś dalsze drobnice po 0,001, oczywiście poza tymi 15 szt po 0,0005 z przed pół godziny. A było tego całe 25 szt. Prócz tego wczoraj dostałam z głównych 1$, brakuje trzydziestu kilku centów (5 grupa). A dzisiaj 1% nie było, z głównych j.w. Czy komuś z mojej grupy wczoraj też zabrakło z głównych?
 11. [PaidVerts] Aktualizacje

  Tak jest - zaświeciło i zgasło. Po wyklikaniu jednej reklamy z powrotem mam czerwony paseczek informujący, że mam być cierpliwa. To idę sobie spać, bo pewnie prace trwają.
 12. [PaidVerts] Naliczenia

  Śmiga, a owszem. Wypłata zlecona tuż przed "maitenance" na Payzę doszła bez problemu.
 13. to i ja spróbuję - masz refkę
 14. [PaidVerts] Naliczenia

  Od kilku dni nie miałam żadnej reklamy z recyklingu, a nie mam wykupionego filtra. Natomiast dzisiaj trafiłam z recyklingu reklamę o wartości 2$. Chyba ktoś się pomylił? Chyba, że faktycznie są przydzielane losowo?
×