Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Johnyy

Forumowicz
 • Content count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Johnyy

 • Rank
  Bywalec

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Polska
 • Zainteresowania
  Kryptowaluty, finanse, inwestycje, polityka, gospodarka, sport
 1. Prawda o koronawirusie?

  Dzisiaj mowa o braku miejsc w szpitalach, a mamy kilka szpitali tymczasowych wybudowanych za dziesiątki milionów każdy, które stojąc puste. Jednocześnie wołamy chorych z Czech i Słowacji, a u nas nakazujemy wstrzymywanie przyjęć i odwołanie zabiegów.
 2. Prawda o koronawirusie?

  Te wszystkie "teorie spiskowe" o masowych szczepieniach, za które nikt nie ponosi odpowiedzialności, certyfikatach, korzyściach dla zaszczepionych, aplikacjach majacych dostęp do informacji o stanie zdrowia i lokalizacji przestają być teoriami spiskowymi.
 3. Zakup złota

  To już większa inwestycja taka zabawa. Złota nie kupuje się żeby szybko zarobić, szczegolnie tego izycznego ze sporym spreadem. Złoto to raczej inwestycja długoterminowa i zabezpieczenie kapitału w czasach niskich stóp procentowych, wysokiej inflacji i "nieciekawych czasach"
 4. Prawda o koronawirusie?

  Ciekawe informacje można znaleźć na temat Pfizera, czyli producenta jednego ze szczepionek, od którego Polska chce zakupić 2mln szczepionek. W przeszłości otrzymał MILIARDOWE kary za nielegalne eksperymenty na dzieciach z Afryki, za nieetyczna promocję i łapówki dla lekarzy, za kłamstwa na temat szkodliwości leków i inne. Jak widać kilkadziesiąt miliardów dla takiej formy to jak splunąć. https://biotechnologia.pl/farmacja/rekordowa-kara-dla-pfizer,3489?month=5&year=2020 https://www.rp.pl/artykul/1034670-Pfizer-zaplaci-491-mld-dolarow-kary.html https://forsal.pl/artykuly/638923,koncern-farmaceutyczny-pfizer-znow-zaplaci-kare-za-lapowki.html https://finanse.wp.pl/pfizer-zaplaci-gigantyczna-kare-6114544167385217a Takie informacje o firmie sprzedającej szczepionkę, za którą nikt nie ponosi odpowiedzialności i która nie przeszła dokładnych testów nie zachęcają do jej stosowania.
 5. [REFBACK] Coinbase +- 150zł + 2x12zł

  Nie wiem na jakiej podstawie oni wysyłają zaproszenia do claimowania darmowych krypto, ale ja na niektore czekam już ponad pół roku np XTZ, a niektóre mogę dostać z marszu. Łącznie ze wszystkich dropów bez poleconych dostałem kilka stów Tu też nie ma zbyt wielkiego ryzyka odnośnie weryfikacji, bo Coinbase to licencjonowana giełda i ma stawiane duże wymagania od rządu, które spełnia.
 6. Złoto i kryptowaluty. Przy negatywnych stopach % i dużej inflacji, która nas czeka w najbliższych latach te aktywa dobrze sobie poradzą. Jeśli ktoś ma większą wolną kasę to niech poluje na akcje dużych spółek, które od lat płaciły duże dywidendy. Może być nawet coś z WIG20 np PZU, KGHM, ORLEN. Banki, lokaty, fundusze to strata kasy i czasu. Polecam śledzić no Tradera 21, Phila Koniecznego, Jarzomka na YT
 7. Prawda o koronawirusie?

  Ktoś z forum wybiera się może na marsz niepodległości w tym roku ?
 8. Kaczynski wyciągając temat aborcji z rękawa podzielił protestujących i oni zamiast się łączyć się podzielili. Za 2 dni marsz niepodległosci, zobaczymy co tam się będzie działo i ile będzie osób.
 9. Skrajna lewica przejęła protesty i zaczęły się podziały. Wg niej każda kobieta, która nie popiera wyroku TK powinna być feministka, popierać wyp*** religii itd. Na plecach kobiet robią kampanie wyborcza. Stąd te podziały, bo radykalizm zawsze ludzi dzieli, a nie łączy. Większość protestujących chce pozbycia się pisu, nie chce lockdownu, niszczenie gospodarki, blokady służby zdrowia i nie popiera wyroku TK, ale to nie znaczy, że chce się bratac z lewica i popiera te skrajne hasła i postulaty. Miało być razem a zrobił się gnòj.
 10. Aborcja

  w 97 bodajże była próba lekkiej liberyzacji i "lewicowy" TK uznał, że to niezgodne z prawem. Tak więć obrońcy konstytucji tym razem przeciw konstytucji Ja osobiście jestem za czymś takim jak Duduś dzisiaj zaproponował, czyli w przypadku ciężkich wad letalnych można jej dokonać.
 11. Rolnicy i górnicy dostali teraz tak po dupie, że na ich miejscu bym nie wytrzymał, ale podejrzewam, że za 3 lata nikt już o niczym nie będzie pamiętał. Rolnicy dostaną 100zl na tucznika czy krowę, górnicy będą mieli zapewniona prace na kilka lat do przodu wraz z przywilejami i tyle stopniowo różne gałęzie polskiej gospodarki są wykańczane (tytoń, cukrownie, mleczarnie, rybacy, górnicy, rolnicy) i nic się nie dzieje wielkiego na ulicach
 12. Prawda o koronawirusie?

  Jak Szumowski wyzdrowiał w 1 dzień? Wziął tabletkę "DZIEN PO" Ludzie za złamanie kwarantanny areszt, grzywna i grozi więzienie, a byłyt minister w 1 dniu łamie kwarantannę, to są jaja. Tak samo Kaczynski i wielu posłów ma wylane na obostrzenia, a ludzi straszą polityka "zero tolerancji".
 13. Aborcja

  Dzieci zabijać, zwierząt nie zabijać - logika lewicy
 14. W co zainwestować 10k na rok lub dłużej

  Lokata jest NAJGORSZYM pomysłem w obecnych czasach. Tracisz rocznie około 4 %, a jak gospodarka i inflacja ruszy to jeszcze więcej. Polska jest obecnie najgorszym krajem w UE do trzymania kasy na lokacie. Lepsza są już obligacje indeksowane inflacją. Wtedy jesteś prawie na 0. Akcje/krypto/metale najlepsza opcja i oczywiście wiedza Polecam posługać gościa Trader21 Cezary Głuch
 15. korwin bzdury pisze

  To znaczy, że nie ma podstawowej wiedzy ekonomicznej. Jedno z drugim się kłoci. Socjal jest finansowany z podatków. Im większy socjal, tym większe muszą być podatki. Pieniądze z nieba nie spadaja i jak chcesz komuś coś "dać", to drugiemu musisz zabrać Coś takiego napisałeś, że nie masz ani prawicowych, ani lewicowych, tylko jesteś taki nijaki. Każdy pogląd jest bardziej prawicowy lub lewicowy i w zależności które przeważają taki kierunek polityczny obierasz. Nie ma chyba ludzi 100% prawicowych i 100% lewicowych. Człowiek, który wymyśla sobie płeć, który kłóci się z biologią, który obraża innych i czerpie z tego przyjemność, który usprawiedliwia swój wandalizm jest w jakimś stopniu chory. Zaburzenia biologiczne dotyczą fizyczności, a jego zachowanie wskazuje na poważne problemy psychiczne W większości swoich postów
×