Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Johnyy

Forumowicz
 • Content count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Johnyy

 • Rank
  Bywalec

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Polska
 • Zainteresowania
  Kryptowaluty, finanse, inwestycje, polityka, gospodarka, sport
 1. Rolnicy i górnicy dostali teraz tak po dupie, że na ich miejscu bym nie wytrzymał, ale podejrzewam, że za 3 lata nikt już o niczym nie będzie pamiętał. Rolnicy dostaną 100zl na tucznika czy krowę, górnicy będą mieli zapewniona prace na kilka lat do przodu wraz z przywilejami i tyle stopniowo różne gałęzie polskiej gospodarki są wykańczane (tytoń, cukrownie, mleczarnie, rybacy, górnicy, rolnicy) i nic się nie dzieje wielkiego na ulicach
 2. Prawda o koronawirusie?

  Jak Szumowski wyzdrowiał w 1 dzień? Wziął tabletkę "DZIEN PO" Ludzie za złamanie kwarantanny areszt, grzywna i grozi więzienie, a byłyt minister w 1 dniu łamie kwarantannę, to są jaja. Tak samo Kaczynski i wielu posłów ma wylane na obostrzenia, a ludzi straszą polityka "zero tolerancji".
 3. Aborcja

  Dzieci zabijać, zwierząt nie zabijać - logika lewicy
 4. W co zainwestować 10k na rok lub dłużej

  Lokata jest NAJGORSZYM pomysłem w obecnych czasach. Tracisz rocznie około 4 %, a jak gospodarka i inflacja ruszy to jeszcze więcej. Polska jest obecnie najgorszym krajem w UE do trzymania kasy na lokacie. Lepsza są już obligacje indeksowane inflacją. Wtedy jesteś prawie na 0. Akcje/krypto/metale najlepsza opcja i oczywiście wiedza Polecam posługać gościa Trader21 Cezary Głuch
 5. korwin bzdury pisze

  To znaczy, że nie ma podstawowej wiedzy ekonomicznej. Jedno z drugim się kłoci. Socjal jest finansowany z podatków. Im większy socjal, tym większe muszą być podatki. Pieniądze z nieba nie spadaja i jak chcesz komuś coś "dać", to drugiemu musisz zabrać Coś takiego napisałeś, że nie masz ani prawicowych, ani lewicowych, tylko jesteś taki nijaki. Każdy pogląd jest bardziej prawicowy lub lewicowy i w zależności które przeważają taki kierunek polityczny obierasz. Nie ma chyba ludzi 100% prawicowych i 100% lewicowych. Człowiek, który wymyśla sobie płeć, który kłóci się z biologią, który obraża innych i czerpie z tego przyjemność, który usprawiedliwia swój wandalizm jest w jakimś stopniu chory. Zaburzenia biologiczne dotyczą fizyczności, a jego zachowanie wskazuje na poważne problemy psychiczne W większości swoich postów
 6. Prawda o koronawirusie?

  Nowością jest, że lekarz może teraz nas zwolnić z kwarantanny bez badania i robienia testów przez telefon. Przez rozmowę telefoniczną stwierdza, że ktoś ma lub nie ma śmiercionośnego koronawirusa
 7. korwin bzdury pisze

  Twoje wypowiedzi to link i nic więcej, zero komentarza. Gdy ktos to skomentuje również prawie nigdy nie odp, tylko zostawiasz temat. Nie ma czegoś takiego, każdy człowiek ma poglądy albo bardziej prawicowe albo lewicowe i nie musi się deklarować jako skrajna prawica lub lewica. Jeśli piszesz, że nie jest ci blisko ani do prawej ani do lewej strony to tak jakbyś napisał, że nie masz poglądów. Tak samo chory człowiek Margot. On też w podobny sposób twierdzi, że nie ma płci. Niech pójdzie do lekarza i się zbada, to mu lekarz powie czy jest kobieta i mężczyzną. Już ci pisałem, że sam to wykazujesz. To tak jakbym ja pisał, że jestem za niskimi podatkami, brakiem zasiłków, karą śmierci, zmniejszeniem biurokracji i twierdził, że nie jestem prawicowcem.
 8. Prawda o koronawirusie?

  Wczoraj miała miejsce w Berlinie ogromna manifestacja przeciw corona-polityce i całej tej szopce. We wszystkich mediach cisza, ani słowa Coraz więcej ludzi zauważa mnóstwo absurdów i jaka ta cała sytuacja jest sztucznie napędzana ale wciąż mało osob jest odważna żeby głośno o tym mówić lub chociaż nie nosić tej maski i nie poddawać się bezmyślnie tym bzdurnym ograniczeniom.
 9. korwin bzdury pisze

  Propagandysta teorii spiskowych. To twoje słowa. Nazwałeś go tak, bo podał oficjalne dane. Do tej pory tylko ty nie odnosisz się do niczego. Wklejasz pusty link i nie odpowiadasz na argumenty nikogo. To zapytam wprost. Masz poglądy prawicowe czy lewicowe ? Dowody na to, że masz zapędy lewicowe sam na siebie przedstawiasz, bo piszesz to samo co mowią politycy lewicowi Dostrzeganie wszędzie rasizmu to jeden z przykładów lewoskętu umysłowego. To co się dzieje na świecie w ostatnich miesiącach odnośnie "rasizmu" przekracza ludzkie pojęcie. Czarni mają alibi na niszczenie i palenie cudzego mienia. Sos cygański jest rasistowski. Marka Uncle Bens jest rasistowska, bo ma w logo murzyna od kilkudziesieciu lat. Powieść 10 murzynków jest rasistowska. Gdy policjant na służbie zabija naćpanego agresywnego kryminalistę, to jest zbrodnia, gdy czarni zabiją białego to jest mało ważny incydent. Odsetek bezrobocia, przestępstw i napaści z bronią wśród czarnych jest o wiele wiekszy ale to nic nie znaczy, tak samo jak to, że od strzałów policji ginie więcej białych niż czarnych Absurdy i hipokryzja do potęgi.
 10. korwin bzdury pisze

  Oczywiście, że Twoje poglądy są socjalistyczne i lewicowe oraz widać u Ciebie straszną niekonsekwencję i stronniczość w tym co piszesz No chyba, że nazywasz siebie prawicowcem wbrew temu co uważasz i zaprzeczając wszelkim definicjom słowa prawica i lewica ? Podobnie robi PiS nazywając siebie prawicą, bo są pobożni ale w sejmie najcześciej głoują z lewicą i nie przegłosowali chyba ani jednej stricte prawicowej ustawy. Co do inteligencji ludzi Polon Ci dokładnie to wytłumaczył ale nie odpowiedziałeś nawet. Korwin nie jest rasista. Używanie słowa czarnuch, tak samo jak białas to nie rasizm. Tak jak pisałem wcześniej lewicowcom nie przeszkadzają takie zachowania jak duma z bycia czarnym, z bycia ateista, z bycia gejem ale przeszkadza duma z bycia białym, katolikiem, Polakiem. Jeśli zarzucasz rasizm Koriwinowi, to tak samo powienneś zarzucać rasizm ruchom LGBT i lewicowcom. Szarlatan, czy spiskowiec jedno i to samo. Tylko dlatego, że kto powiedział prawdę i coś innego niż w TV i przytoczył oficjalne dane jest dla Ciebie spiskowcem. Nie obraża mnie to, że ta babka ma większe IQ ode mnie, że są kobiety wyższe ode mnie i wyciskające więcej ode mnie na klatę. Nie dyskutuję z naturą, tak jak ma to w wyczaju lewica. Pochwalasz zasiłki i krytykujesz bogatych za pobieranie 500+.
 11. korwin bzdury pisze

  Dobrze sformuowane, kreuje się, bo z prawicą, to oni niewiele wspólnego mają, szczegoólnie jeśli chodzi o gospodarkę. Ja nie wywnioskowałem tylko z jego wypowiedzi, ale z ogólnie z wypowiedzi skrajnej lewicy, a jego "rozumowanie" jest tego najlepszym przykładem. Wszędzie tam, gdzie postulaty typowo lewicowe zostają wprowadzone dzieje się po czasie źle. Można to jedynie podzielić na dzialanie w gospodarce/ dzialanie w sferze moralnej/etycznej/sprawach swiatopogladowych. Zachodnia europa jest najlepszym przykładem jak kulturalnie i moralnie upadają państwa, gdzie lewica w sprawach swiatopogladowych przejela stery i poprawnosc polityczna zasłania oczy. Zaś chociażby taka Wenezuela, czy w ostatnich latach Hiszania są doskonałym przykłaem, do czego prowadzi socjalizm w gospodarce. Zaś państwa typowo prawicowe (obecnie takich chyba brak) radziły sobie kiedyś bardzo dobrze i rozwijały się w zawrotnym tempie (kiedyś USA).
 12. korwin bzdury pisze

  @overlord25 trafiłem przypadkiem na ten wątek i czytając Twoje wypowiedzi utwierdzam się tylko w przekonaniu, że lewicowcy maja problem z logicznym myśleniem, są hipokrytami, lubią narzucać innym co mają robić, domagają się od innych ich pieniędzy i nie mają kompletnego pojęcia o ekonomii ani nie potrafią wyciągać wniosków Czepiłeś się kilku kwestii i praktycznie w każdej nie miałeś racji, co wyjaśniali Ci koledzy, nawet im nie odpowiedziałeś, bo wiesz, że nie masz argumentów. 1. Oburzasz się na to, że większość społeczeństwa jest głupia, co jest oczywiście prawdą. Na pewno oburzasz się na to, gdy korwin mówi o kobietach, że są mniej inteligentne (nie glupie). To wynika z budowy czlowieka i oby dwie tezy sa prawda. Potwierdza to również wiele rankingów i statystyk. 2. Pochwalasz socjalizm i domagasz się żeby bogaci utrzymywali biednych i żeby sponsorowali im zasiłki, samemu ich nie biorąc. Nie wiem kto was uczył takiej postawy roszczeniowej, że sąsiad, który jest zdolniejszy, bardziej pracowity, ambitny i wiecej zaryzykował, lub po prostu miał szczęście ma was utrzymywać pod przymusem. Chora postawa. 3. Nazywasz Korwina rasisa, bo uzywa słowa czarnuch. Czy czarnoskóry jest rasista, jesli używa słowa "białas" ? Mozna mówić, że jest się dumnym z bycia czarnym, z bycia gejem, ateista, ale objawem faszyzmu i homofobii jest mówienie, że jest się dumnym z bycia Polakiem, hetero, katolikiem, że jest się białym. Dziwna niekonsekwencja. Gdy na marszach kolorowych są obrażani inni, to jest git, gdy zaś ktoś obrazi osoby ze srodowiska LGBT cały lewicowy świat bije na alarm. 4. Korwin przytoczył powszechnie dostępne dane, że na świecie w tym roku ginie mniej ludzi niż w statystycznie w innych latach i że w zdecydowanej większości gmin nie było ofiar wirusa i za to nazywasz go szarlatanem wieszczącym teorie spiskowe. Brakowało mi jeszcze jakiegoś postu o pedofilli w kościele, bo osoby o poglądach lewicowych strasznie nienawidzą osób wierzących i kościoła wypominając im pedofilię, jednocześnie promując środowiska, wśród których odsetek pedofili jest o wiele większy i którzy domagają się uczenia 4 letnich dzieci jak walić konia, a 10 letnich by świadomie czerpać przyjemność z odbywanych stosunków (matryce WHO).
 13. Prawda o koronawirusie?

  Cały ten cyrk trwa już kilka miesięcy. Z ogólnodostępnych danych wynika, że średnia wieku ofiar koronki w Polsce to około 73 lata. We Włoszech, gdzie ilość ofiar była duża 98% miała choroby współistniejące (rak, sepsa, choroby serca, cukrzyca itd). W roku epidemii ginie mniej ludzi niż przeciętnie w innym roku. Zachorowań jest dużo tam, gdzie robią masowo testy kazdemu po kolei (kkopalnie, duze firmy). Nad morzem, gdzie obecnie są tłumy brak dużej ilości chorych, w dużych sklepach to samo zero zachorowań lub bardzo niewiele. Tworca testow, ktore wykorzystuje się do badania korony twierdzi, ze sie do tego nie nadają. Ludzie noszą maski, których używają tygodniami, dotykają je brudnymi łapami i które po kilkudziesięciu minutach tylko szkodzą, dotykaja wszedzie tych samych przedmiotów co setki innych osób, więc ten nakaz jest bezsensowny i bezprawny (wyroki sądów). Wg mnie wirus oczywiście jest, ale to nakręcanie ludzi i panikowanie kompletnie zbędne. Ludzie się zachowują, jakby nie było innych chorób prócz koronki. Przyjmując, że ilość ofiar będzie codziennie podobna, a część ofiar jest fałszywie przypisywana do ofiar wirusa (jeśli ktoś 40 lat ma chore serce, albo ma sepse, to go katar może zabić) to globalnie w ciągu roku umrze podobna ilość osób, co na grype i powikłania (około 1mln).
 14. Zakup złota

  Tydzien temu została odpalona na platforma Tradera21 Independentsmetals. Można tu kupić i sprzedać metale szlachetne bez takiegu dużego spreadu. Moim zdaniem taka platforma ma przyszłóść.
 15. Myslę, że skutki będą dopiero odczuwalne pod koniec tego roku. Po wyborach w USA tez może giełda polecieć. Niby mamy korona hosse i wszystko oprocz bankow rosnie, to wg mnie niemozliwe jest, by po takim lockdownie i obostrzeniach nie odbiło się to później mocniej na giełdach i gospodarkach.
×