Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
sayhiandbemy

Forumowicz
 • Content count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About sayhiandbemy

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Biała Podlaska
 • Zainteresowania
  Invest, Forex, XLM
 1. Crypto-t.com

  Czyli lepiej tutaj do 2 miesięcy na spokojnie posiedzieć a potem po prostu generować coś drobniakami?
 2. Crypto-t.com

  I nigdy nie wiadomo, kiedy nastanie ten moment? Nie ma nawet żadnych oznak? Totalnie nic?
 3. Crypto-t.com

  Nie odbieram, a biorę to za cenną radę. To mój pierwszy hyip. Jak wygląda upadek? Z DNIA NA DZIEŃ? Czy można to wywnioskować jakoś wcześniej?
 4. Crypto-t.com

  Jakieś sensowne źródło? Byłbym wdzięczny, nie chciałbym stracić
 5. Crypto-t.com

  Nazwa programu: Crypto-t LINK: https://crypto-t.com/ Plany inwestycyjne: 2,12-3,075% dziennie, depozyt: min. inwestycja 10$ 15% pewnego profitu w ciągu 5 dni, depozyt: 100$ - 1000$ 35% pewnego profitu w ciągu 10 dni, depozyt: 1000$ - 3000$ 200% pewnego profitu w ciągu 30 dni, depozyt: min. inwestycja 500$ 400% pewnego profitu w ciągu 45 dni, depozyt: min. inwestycja 100$ Minimum inwestycyjne: 10$ w kryptowalucie, m.in. BTC, ETH, XRP, XLM i inne Wypłaty (manualne/aut.): minimum 10$, ja wypłacam na BitBay, dochodzą w ciągu kilku h, zależy od waluty LEGIT?: Według: investors-protect.com, tak, oraz jako wypłacalny Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Program działa 43 dni. Jest legitny. Ja oraz mój TEAM wypłaciliśmy już sporo profitu. Według spekulacji podziała spokojnie min. 5 miesięcy. Mają parenaście MLN $ w krypto. Można sprawdzić ich główny portfel, z którego dokonują wypłat. Po zarejestrowaniu się, proszę o wiadomość prywatną, to dodam do grupki na messengerze. W razie pytań, śmiało piszcie tu lub na PRIV. Mogę tylko kilka screenów dodać, zobaczę, czy będę mógł dodać więcej w komentarzu. Wrzucam parę dowodów i screenów z grupy:
 6. Jak już pytałem w innym miejscu. W co teraz warto wejść?
 7. 100 zł w pięć minut

  Nie dostałem karty
 8. Fajne ubrania

  Ja zazwyczaj przymierzam w sklepie i w necie zamawiam taniej to samo
 9. Witam. Jestem Adam. Przed chwilą dołączyłem do społeczności, ale nie mogę założyć tematu. Przy wyborze tematu nie mogę kliknąć :/
×