Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Gfrycowski

Forumowicz
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Gfrycowski

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Finance, wędkarstwo, filmy i seriale
 1. Vivid Money - 20 € za darmo

  Moją uwagę przykuł cashback, konkretnie 10% w Lidlu. Robiąc zakupy spożywcze dla rodziny wydaję tygodniowo około 200 PLN. To mi daje zwrot 20 zł na tydzień, czyli 80 zł miesięcznie i prawie 1000 zł rocznie, zakładając oczywiście że lubię Lidla i będę tam regularnie kupować. Z innych kwestii, usługa dopiero wystartowała, więc naturalnie nie ma takich wodotrysków by przebić konkurencję, która operuje już kilka lat (Revolut, N26, Monese). Warto jednak zwrócić uwagę, że na start Vivid Money oferuje już całkiem dobry produkt, a w planach na najbliższe miesiące są kolejne ulepszenia. Podsumowując, obecnie bonus 20 euro i cashback w Lidlu, ale warto obserwować markę Vivid, bo wygląda na taką która ma potencjał.
 2. Vivid Money - 20 € za darmo

  Niemiecki Solaris Bank uruchomił nową aplikację bankową – Vivid Money. Dla nowych klientów oferuje bonus 20 € za rejestrację i zrobienie pierwszej transakcji kartą na minimum 20 €. Jest to oficjalny bank, objęty Bankowym Funduszem Gwarancyjnym i nadzorowany przez niemiecki odpowiednik naszej Komisji Nadzoru Finansowego. Instrukcja: 1. Wejdź w link, wpisz swój e-mail a następnie pobierz aplikację Vivid: https://vivid.money/r/erykPQG 2. Otwórz aplikację i zarejestruj się poprzez ten sam e-mail. Uzupełnij wszystkie dane, a następnie przejdź wideo weryfikację. Wymagany naprawdę minimalny poziom angielskiego. Nawet nie znając języka można wcześniej się przygotować. Schemat rozmowy: konsultant pyta czy chcesz założyć konto bankowe - przedstawiasz się i potwierdzasz mówiąc I confirm. Następnie spojrzysz w kamerę aby konsultant zrobił zdjęcie twarzy, przesuniesz dłonią przed twarzą, pokażesz swój dowód osobisty/paszport do kamery (przód i tył) + zrobisz zbliżenie na hologram w prawym dolnym rogu oraz na orła z tyłu dowodu. W międzyczasie konsultant spyta o Twoją datę urodzenia, a także o numer dowodu - przeliterujesz go po angielsku. Na końcu poczekasz aż konsultant zapisze wszystkie dane. 3. Po udanej weryfikacji prześlij na swoje konto Vivid 20 € poprzez przelew (np. Revolut lub tradycyjny bank), a następnie zrób zakupy za minimum 20€ (około 90 zł). Zakupy najlepiej zrobić w Lidlu (Vivid zwraca 10% cashback). [uwaga: doładowanie Revoluta wirtualną kartą Vivid na kwotę 20 € nie zapewnia bonusu] 4. Maksymalnie po kilku dniach od transakcji otrzymasz bonus 20€ możliwy od razu do wypłaty. [Limit cashbacku to 20 euro zwrotu miesięcznie - czyli trzeba by wydać ponad 900 zł/ msc by wyczerpać limit]
 3. mBank

  Potwierdzam, Mbank najlepszy ze wszystkich tradycyjnych banków, które testowałem.
 4. Hej, jestem Grzesiek, pracuję w księgowości i interesuję się szeroko pojętymi inwestycjami.
 5. TRANSFERGO - 50zł do zgarnięcia

  Aktualna instrukcja tutaj: https://zaofertowani.com/transfergo/
 6. XENDPAY - 50zł za przelew

  Można zgarnąć więcej, 75 zł za rejestrację. Tutaj instrukcja: https://zaofertowani.com/xendpay/
×