Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Daria1234

Forumowicz
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

1 Follower

About Daria1234

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Female
 • Lokalizacja:
  ciecoć
 • Zainteresowania
  piła
 1. Teraz będą ewakuować się naganiacze w rodzaju Porwola, Przyborowskiego, Niedzielskiej i całej tej bandy oszustów.
 2. Zamiast na tradingu organizatorzy tego przekrętu zarabiają wpłatach nowych naiwnych. Naganiacze mają solidną prowizje. "Firma" jest za granicą - nie bardzo można ją pozwać. Kręci się póki trwa dopływ naiwnych - a nad tym pracują naganiacze. Trzymajcie się z daleka. Wszystko ściema, strata czasu i pieniędzy. Kolejny trolling bez żadnych merytorycznych argumentów. Możesz mieć swoje, także negatywne zdanie na temat programu ale na forum dyskusyjnym wymagamy byś oprócz swoich twierdzeń przedstawiała argumenty na ich poparcie. To trollingowa recydywa z Twojej strony. Ostrzegam, że koleny trolling - czyli rzucanie oskarżeń bez argumentów - może skończyć się permanentnym banem.
 3. No to pokażcie sprawozdanie finansowe. Wszystkie wasze "środki własne" pochodzą od naiwnych. Pan Cichocki łże od początku do końca jeśli chodzi o swoją działalność biznesową, zaś wzorem wszelkich piramid finansowych firmę (raczej wydmuszkę) umieścił za granicą. Gdyby miał automat do zarabiania, to by zarabiał i nikogo nie potrzebował, a skoro tego nie robi, to znaczy że cały ten "proptrading" to ściema i oszustwo.
 4. Żałosne. Niby mają pieniądze, automat, infrastrukturę - tylko zarabiać, a jednak ciągle szukają naiwniaków żeby im wpłacali. Niejasne sprawozdania "firmy" gdzieś poza granicami Polski - żebyś naiwniaku nie mógł nikogo pozwać ani dochodzić swoich praw. Brak licencji KNF na zarządzanie aktywami. Pachnie przekrętem inaczej zwanym "piramidą finansową" Jak Zwykle zarobią naganiacze i twórca przekrętu. Omijać z daleka!
 5. Niech pan Cichocki pokaże lepiej licencję KNF na zarządzania aktywami finansowymi i nie wali głupa z tą piramidą na Cyprze!
 6. Łukasz Bożek aresztowany, Nafalski pewnie liczy na to że nie będą zajmowali się jego ekstradycją.
 7. Jeśli wśród naganiaczy na tę piramidę są takie tuzy przewałek jak Porwol, Niedzielska, Przyborowski, Pawlik, to znaczy że jest to polowanie na naiwnych.
 8. Widzę, że forum opanowali zawodowi naganiacze, tzw. Łowcy Jeleni (za prowizję od naiwnych oczywiście).
×