Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
KrzysztofCT

Forumowicz
 • Content count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About KrzysztofCT

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Female
 1. https://finanse.uokik.gov.pl/inwestycje/konsumencie-uwazaj-na-inwestycje-alternatywne/?fbclid=IwAR0dSw5aV8zOPcqEhGp_5d0BU5yMYMrCJ71ldxU1J7DBmTJmQDF2AFV1xgw
 2. Nie można liczyć, że pisaniem na forum coś się zdziała. Zdaję sobie sprawę jak pracują u nas urzędy, wymiar sprawiedliwości itp. Cofając się wstecz widać, że naganiacze nigdy nie bali się dyskusji na forach. Mało tego. Byli tak bezczelni, że jeszcze składali pozwy o naruszenie dóbr osobistych!!! Sprawę muszą poprowadzić profesjonaliści - Kancelaria Prawna. Może ktoś uważać, że to walka z wiatrakami. Ja tak nie myślę. Zrobię to. Zmotywowali mnie swoimi filmikami, na których pokazują jak dobrze się bawią na wczasach wraz z żonami i dziećmi. Kosztem osób oszukanych.
 3. W wielu kwestiach zgadzam się, ale w podstawowej sprawie: nie. Jest czym się podniecać, bo... od czegoś trzeba zacząć. Dzisiaj UOKiK, jutro Prokuratura a pojutrze pozew cywilny. Taki jest mój kierunek. Mam nadzieję, że z podnieceniem będę mógł przekazać kolejne informacje.
 4. Dla tych co nie wierzyli, że można ścignąć naganiaczy: https://www.bankier.pl/wiadomosc/Zarzuty-UOKiK-za-promowanie-systemow-finansowych-typu-piramida-W-tle-DasCoin-8078842.html
 5. To nie jest dział ogłoszeń. Zapraszam do lektury Regulaminu.
×