Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Roam

Forumowicz
 • Content count

  261
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About Roam

 • Rank
  Aktywny inwestor
 • Birthday 01/26/1995

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Katowice
 1. Chyba każdy dostał. Naciągacze piszą by wpłacić 100$ by otrzymać wypłatę
 2. ale to admin mógłby mi to zamienić na jakiś inny procesor albo jakkolwiek zareagować a nawet nie odpisali
 3. wybrałem sobie plan na 35 dni roboczych, wpłaciłem przez payze
 4. Nie polecam inwestować w tym momencie. Osobiście mam problem z wypłatą inwestycji a support nie odpowiada na tickety.
 5. kurcze mówicie że scam a ja wczoraj z rana wypłatę dostałem po paru minutach
 6. Ustawa hazardowa

  https://hazard.mf.gov.pl/ - może się przydać mój dostawca internetowy przekierowuje mnie z tych stron na http://www.finanse.mf.gov.pl/inne-podatki/podatek-od-gier-gry-hazardowe/komunikat ale wystarczy dnsy zmienić
 7. ja dostałem ostatnią wypłatę 2 dni temu czyli selektywnie płacą i wymyślają problemy na bieżąco. Niech się to pokula jeszcze parę dni i będę miał profit
 8. dodali możliwość wygrania BMW - chyba koniec jest bliski... Co o tym myślicie?
 9. zauważyłem, że wchodząc na swoje reflinki dostęp do strony zostaje zablokowany na danym komputerze takie jakby "zabezpieczenie"?
 10. Dzisiejsza informacja po zalogowaniu: "Members, I would like to apologize for the delay with Payza cashouts. Recently, we were informed by our bank that Western Union (which processes most wire transfers for banks) has blacklisted Payza due to an apparent investigation with the US Securities and Exchange Commission. This blacklisting of Payza by Western Union has limited our ability to send funds from our bank account to our Payza account. We have been in touch with Western Union and our bank to see if we can come up with a work around for this issue. We will keep you updated on our progress and hope for a positive result. In the meantime if you'd like to cancel your pending Payza cashouts so you can use an alternate method, just go back to the My Account page and click Cancel next to your pending cashout or submit a ticket to us and we'll be glad to assist. Also, we have been working on adding new ways for you to make payments to us and we've been in contact with many companies to try and find the a much easier way for you to get your money. We should have an update on this very soon. I would like to thank you for your patience and understanding. Jim Grago" Jest się czym przejmować z tą payzą?
 11. co nie zmienia faktu że jakby chcieli to by sobie sami odpowiedzieli na wszystkie z pytań. Wszystkie informacje są np na tym forum
 12. Zaskakuje mnie to w jaki sposób działa polska policja byłem przesłuchiwany dwa razy w tej samej sprawie. Zadawano mi dwa razy te same pytania... kpina jakaś. Tak na święta:
 13. Czyli generalnie ciężko jest wypłacić cokolwiek z tej gry ?
 14. można golda na € wymieniać? Póki co zarabiam 0.01€ dziennie za samo pracowanie. Wypłata od 20€. W jaki sposób mogę szybciej uzbierać te € poza polecaniem gry?
 15. Surf4web - Surf4web.eu

  jak tam się program trzyma?
×