Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
kusmider

Forumowicz
 • Zawartość

  1235
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

52 Wspaniały

O kusmider

 • Tytuł
  Weteran

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Polen
 • Zainteresowania
  Teologia, informatyka
 1. Byłaby wielka szkoda, gdyby zwinęli żagle. To kranik z ogromną tradycją. Myślę nawet o jakimś skromnym depozycie, aby odblokować zakup ticketów. Przy okazji, codziennie byłby jakiś drobny procent od salda na koncie. Parę dni jednak poobserwuję sytuację...
 2. Zapisany. Nie wiem, czy to kwestia zapisu z reflinku czy po prostu bonusu za sam zapis, ale na start mam już 25 tokenów.
 3. Hehe, właśnie otrzymałem "czerwony" komunikat przy próbie zakupu ticketów na loterię: "Przykro nam, ale nie możesz zakupić ticketów do loterii za pomocą środków z FREE BTC game. Musisz złożyć depozyt w BTC, aby kupować tickety do loterii" Coraz większe z nich cwaniaki, wszelkie ruchy i wygibasy, o których tu piszemy, wskazują na jedno: zaczyna im brakować kasy. Muszę powrócić do opcji 2 tickety + 2 punkty reward przy każdym "zakręceniu"...
 4. [Faucet] Bitkoins.online

  Ostatnio wzrosły stawki za claima (nawet do 200 satoshi na raz). Niestety, kranik zaczął wykorzystywać wyskakujące okienka czy strony, co trochę opóźnia pozyskiwanie satoshi. Kilka dni temu to wręcz nie dało się zrobić claima - do tego stopnia zapętliły się wyskakujące strony. Teraz już jest lepiej.
 5. No, proszę państwa, coś się wreszcie u mnie ruszyło. @Hiena, u Ciebie lada chwila też coś powinno się ruszyć.
 6. Wierzę, annsi, że Tobie ładnie pozycje się zamykają. Pytanie, czy to te "z automatu" czy też "ręczne". Brak listy pojedynczych pozycji, więc niewiele tu wiadomo, co się z nimi dzieje.
 7. 50 aktywowanych pozycji i żadna ani myśli się zamknąć. Coś jest nie tak z tym cyklerem. Powinny być jasne reguły, np. że należy wykupić pakiet za 6$, albo że trzeba mieć poleconego itp. Może po prostu kolejka jest już zbyt duża i program wyhamowuje?
 8. Moje pozycje wciąż "milczą". Może jednak obowiązkowym jest wykupienie pakietu za 6$?
 9. Cóż, u mnie - niestety - minęła doba i wciąż bez choćby jednej zamkniętej pozycji...
 10. Po jakim mniej więcej czasie zamykają się Tobie pozycje, Annsi(namun)?
 11. Dzięki za szybką odpowiedź. Co ciekawe, to w tabelce pozycji mam Fast i Furious. Jednak aktywowane są tylko te pierwsze (możliwe, że tak będzie, dopóki choć jedna Fast nie zakończy cyklu).
 12. Aha, ok. Czyli pakiety przynajmniej za kwotę 6$. Moje "ręcznie" aktywowane pozycje liczą się w całym tym ambarasie, czy jednak muszę zakupywać całe pakiety?
 13. U mnie nic automatycznie się nie aktywuje. Po wpłacie 2$ nie widzę opcji "zakup pozycje" tylko "aktywuj pozycje" - i muszę je ręcznie aktywować, wtedy widać je na liście aktywowanych pozycji. Na razie przez kilkanaście godzin żadna nie wypełniła się. A może wymagane jest "wykopanie" jednej/pierwszej pozycji? Co robię nie tak?
 14. Wpłaciłem 2$ do programu. Trochę sporo pakietów do aktywacji (każdy aktywujemy po kolejnych 900 sekundach, dla mnie trochę długo, ale ok.). Gdzie otrzymujemy tokeny?
 15. Czyli w tym momencie każdorazowo dojście do 100% skutkuje "podwyżką" claima o 32 satoshi (a nie, że claim wynosi 32 )? Oho, to sporo tych będzie tych "cykli". Procent spada z każdym claimem wtedy, gdy faktycznie sporo gra się w Multiply, ale jeśli się z Multiply rezygnuje, to (chyba) nie ma siły, żeby procenty spadały. Chyba że... brak claimów przez kilka dni (urlop itp.) może skutkować obniżką?... Hmmm...
×