Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
grubasek

Forumowicz
 • Content count

  171
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

53 Excellent

About grubasek

 • Rank
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male

Recent Profile Visitors

797 profile views
 1. Co za bzdury! Oczywiście, że przyrost o 30% więcej kont w określonym czaie, jeśli prawdziwy, ma znaczenie. Nie ma natomiast znaczenia, czy płacących jest 90 czy 10 procent, bo jak długo liczba rośnie, to zapewne rośnie w obu grupach. Podobnie w drugą stronę - nawet gdyby wpłacających było 100%, to jak przestaje przybywać nowych, to jest koniec programu.
 2. Czy kolega Allen mógłby również zapodać swoje zdjęcie? Tak czysto dla porównania, chciałbym zobaczyć czym się wizualnie różni "lider od furmanki" od kogoś, kto moralność wyniósł z domu.
 3. Punkt 2 nawiązuje do tego, że skoro FN to platforma o podobnej funkcjonalności co facebook, to członkowie FN nie mogą mieć kont na facebooku. Kto ma, temu ban.
 4. Polon rzucisz trochę światła jakich praw można dochodzić bezpośrednio od osób które polecały?
 5. Jaki jest problem ze ściąganiem pliku wykonywalnego choćby i na linuxie?
 6. Wniosek o przeniesienie wątku

  Komu program uniemożliwia realizację zysków? (Zgłosiły się takie osoby?)
 7. Ja się tylko zastanawiam czemu tak dużo ludzi tutaj chciałoby udupić dascoin, zamiast na nim zarobić. Pytanie retoryczne: czy jest to forum o zarabianiu na piramidach, czy o udupianiu piramid?
 8. Gdybyś chciał sprzedać to nie sprzedasz, bo nie masz validatora (dopiero jesteś w trakcie zamawiania). Czy istnieje ktoś, komu udało się dascoiny po aktualnej cenie na giełdzie KUPIĆ? Bo Żukiewicz mówi, że swoich dascoinów nie sprzedaje a jednocześnie się chwali, że 5 dascoinów testowo sprzedał, więc się zastanawiam czy zamiast sprzedawać nie mógł ich testowo kupić więcej?
 9. No właśnie, już pióro świerzbi żeby podyskutować sobie z moją hipotetyczną próbą wykazania czegoś na temat FN, chociaż nigdy o FN niczego wykazywać nie zamierzałem.
 10. bithub jeszcze się nie zorientowałeś? Na tym forum możesz najwyżej spytać dlaczego FN jest piramidą, albo jeszcze lepiej napisać dla jaj że nie jest. Wtedy masz czas reakcji poniżej 15 min i odpowiedź na półtorej strony. Z praktycznymi pytaniami jak FN działa, to na pewno nie tutaj.
 11. [SCAM] Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com

  Jak dla mnie to właśnie rozpiska eventów nic nie wnosi, w przeciwieństwie do sygnałów o problemach z cronem
 12. [SCAM] Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com

  Andzia ma na myśli, że jakbyście wybierali mniej, to więcej by zostało dla Andzi.
 13. [SCAM] Take.Fund - 0.02 BTC 2x2

  Polon podaje kłamliwe (zaniżone) dane na temat liczby kont potrzebnych w programie żeby ktoś otrzymał największą darowiznę. Nie wiem jaki ma w tym cel, ale takie drastyczne zaniżanie liczby kont jest jeszcze bardziej nieuczciwym promowaniem programu, niż jak ktoś nazwie go crowdfundingiem. A tak na serio - proszę Polon nie zabieraj więcej głosu w aspekcie matematycznym bo widzę, że nie potrafisz elementarnego mnożenia. Do otrzymana 64 darowizn po 3 BTC potrzeba co jasne 64 kont zupgrade'owanych do 6 poziomu, ale KAŹDE z tych kont wymaga 32 zupgrade'owanych do 5 poziomu, z których KAŹDE... itd. 64 x 32 x 16 x 8 x 4 = 1 048 576 czyli ponad MILION kont na poziomie drugim z których każde jak na razie ma stratę 0.01 BTC. Biorąc pod uwagę, że na każde takie konto przypada dwa konta na poziomie 1 również ze stratą, łączna liczba stratnych kont jest 3 145 728 (trzy miliony z hakiem)
 14. Mamienie ludzi złotą przyszłością w roku 2020 też jest prostackie. Nie wiem jak wy, ale ja kiedy słyszę w kółko powtarzane, żeby się nie skupiać na traffic monsoon i bitcoinie, to siłą rzeczy skupiam się właśnie na tym
 15. to kiepsko, mam akurat trochę starych chorągwi i chętnie bym w nich pozamieniał język
×