Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Skowron

SuperVIP
 • Content count

  444
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Excellent

About Skowron

 • Rank
  Doświadczony inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. W 2013 roku wśród 15 największych kryptowalut (pod względem market cap) mieliśmy takie pozycje jak TerraCoin, AnonCoin, GoldCoin, czy MegaCoin. Top15 marketCap zmieniało się praktycznie co miesiąc i nadal mamy dośc duże roszady w tym temacie, dlatego inwestowanie w altcoiny może być bardzo ryzykowne - wydaje się że jedyną pewną inwestycją jest BTC. Ale czy tak będzie długo, gdy dochodzą do nas informacje że Google testuje z sukcesami komputer kwantowy? Poniżej filmik z tym jak top 15 altcoinów zmieniało się w czasie od 2013-2019 roku. Kojarzycie jakieś z Altcoinów z 2013 roku? Zobaczcie jak mało z nich przetrwało do dziś.
 2. Ban na krypto? Czy to możliwe? USA i EU

  Najpierw Cię ignorują. Potem się z Ciebie śmieją. Następnie z Tobą walczą. Później wygrywasz. - Gandhi Mahatma Czyżbyśmy widzieli fazę 3?
 3. Ogólnie jeśli chodzi o dropshipping to istnieje wiele serwisów, które umożliwiają stworzenie sklepu internetowego i mają integracje z hurtowniami umożliwiającymi dropshipping. Poza tym, na allegro i eBay mnóstwo ofert właśnie z dropshippingu - czyli ludzie na tym zarabiają. W modelu dropshippingu działają zarówno małe sklepy, jak i sklepy odnotowujące miliony zysku miesięcznie - w USA jeden z popularnych serwisów internetowych z meblami działa właśnie w formie dropshippingu.
 4. Rozliczenie podatkowe kryptowalut i bitcoin

  Skoro każda transakcja na giełzie kryptowalut ma być opodatkowana, to ciekaw jestem jak niby użytkownicy mają to wszystko obliczać itd., skoro nie ma żadnych przejrzystych wytycznych. Jak ktoś wykonuje 10 transkacji dziennie, to musi obliczyć dla każdej z nich z osobna ile podatku musi zapłacić? To by dało 3600 transakcji rocznie do obliczenia ... Ciekawe też, czy osoby mieszkające za granica, ale grające na polskiej giełdzie też muszą zapłacić podatek? Jeszcze kilka dni temu jakiś z ministrów się wypowiadał że zbanują kryptowaluty, a teraz niby są one opodatkowane od każdej transakcji/wymiany ... mogliby się zdecydować, choć raz.
 5. Tu chyba jest błąd - przelać BTC na myetherwallet? MEW chyba tylko krypto oparte o Ethereum obsługuje?
 6. Ah, szkoda, że nie wiedziałem o tym wcześniej, niestety częśc moich ETH leżała na Coinbase ;/ a zgaduję że Coinbase nie da nam niestety ETZ?
 7. To by było łagodnie mówiąc "nie fair" w stosunku do osób które im uwierzyły i promowały ich giełdę - w ostatnich tygodniach wielu Youtuberów z ogromnymi społecznosciami zaczęło promować KuCoin i chwilę później zawiesili referral program. Według mnie wygląda to tak, - KuCoin dostał darmową promocję, i teraz chce zgarnąć te 40% z nowych użytkwników dla siebie. W White Paper jest jasno napisane jaki % miał iść na poleconych, a teraz (przynajmniej z tego co widać) próbują się z tego wycofać. A skoro tak zrobili bez żadnego ostrzeżenia, w komunikacie którego większośc pewnie nawet nie widziała, to co ich powstrzyma za jakiś czas żeby np. zmniejszyć % udziałów za KCS z 50% do 20%? Póki co u mnie mają ogromny minus, ale jednocześnie mam nadzieję że naprawią swój błąd, bo nie ukrywam że miałem wysokie oczekiwania odnośnie rozwoju i przyszłości tej giełdy i do tego momentu była to jedna z moich 3 ulubionych giełd.
 8. Po ostatnim zagraniu KuCoin nie ryzykowałbym inwestycji w KCS. Z tego co widziałem to postąpili wbrew temu co napisali w Whitepaper i usunęli system referencyjny ... Bez żadnego uprzedenia, po prostu ogłosili, że "od dziś przestaje działać". Kolejnym zagraniem może być usunięcie profitów z KCS...
 9. BitCore [BTX] - wprowadzenie

  No to ciekawe. Fajnie by było zobaczyć BTX za rok po cenie 20k
 10. 4 urodziny Binance

  Tak, to co powyżej napisałem - Chińczycy będą musieli używać VPN jeśli chcą korzystać z giełd, bo WielkiFirewall im zablokuje giełdy. Do tego doszła panika że Binance jest "chiński" i ludzie wymyślali teorie spiskowe że największa giełda kryptowalut zniknie - ale Binance jest z HK a nie Chin, więc nie zniknie.
 11. IOTA nowy altcoin

  Teraz też możesz kupić sporo coinów na 30-50% przecenie, za kilka tygodni wolałbym jednak wrócić do wzrostów niż widzieć przez rok spadki.
 12. 4 urodziny Binance

  Wydaje mi się to mało prawdopodobne, Binance jest zarejestrowany w Hongkongu, więc nawet jeśli Chiny zbanują giełdy, to Binance nadal będzie działał - może jedynie Chińczycy nie będą mogli z niego korzystać (a przynajmniej nie bez VPN, którym można obejść Wielkiego Firewalla).
 13. IOTA nowy altcoin

  @turboonostrilvision Jasne że niska, jeśli przewidywania się sprawdzą i ogólny market cap wzrośnie do 1-3 trylionów dolarów, to i IOTA poszybujew górę. Moim zdaniem w 2018 możemy zobaczyć IOTA za co najmniej 15$. No chyba że zaczynamy właśnie niedźwiedzi rok (bearish year), to wtedy niestety nie będzie tak różowo.
 14. BitCore [BTX] - wprowadzenie

  Kupiłem testowo trochę BTX i przetestowałem - rzeczywiście darmowy airdrop się w poniedziałki dostaje. Właśnie sprawdziłem konto i 5% doszło. @housemaster Czyli airdrop jeszcze potrwa 3-4 miesiące?
 15. @Kane Zgaduję, że może to być spowodowane ogromną liczbą nowych użytkowników i po prostu nie nadążają. Zauważ że wiele gieł odnotowało w ostatnim czasie ogromne wzrosty sięgające 200k rejestracji dziennie - i w większości giełd można odczuć pogorszenie jakości supportu - najzwyczejniej nie nadążają. Może warto spróbować się z nimi skontaktować jakąś inną drogą - np. na reddit, twitter czy w jakiś inny sposób i zostawić im komentarz. Takie publiczne pytania często dość szybko uzyskują odpowiedzi.
×