Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Robertpl

Moderatorzy
 • Content count

  369
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Good

About Robertpl

 • Rank
  Doświadczony inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male

Recent Profile Visitors

1332 profile views
 1. Zażalenie na decyzje moderatora Polona

  @Alduviel Zacznę po kolej i krótko żebyś znalazł sens . Temat wątku to "Kącik polonistyczny kolegi TRUPIOBLADY" Głównym celem tematu jest Kącik polonistyczny który prowadzony jest przez użytkownika @Trupiobłady. Temat nie traktuje o osobie @Trupiobłady. Temacie należy się wypowiadać w formie nie odnoszącej się do osoby. Bardzo Mały człowiek by po prawił błąd. A ty? (Czytaj powyżej) #12 Alduviel Napisano dziś, 22:34 Weteran Premium 2745 postów 36 punktów ostrzeżeń "Ja czuję przyjemność i radość kiedy znajdę błąd i mogę go poprawić." to cecha ludzi małych ale to bardzo małych.
 2. Skarga na moderatora Robertpl

  Pozostaje mi tylko podziękować @Pepperoniss za wyjaśnienie podstaw decyzji i czekać na decyzję Administrator.
 3. Strona zbiera podpisy przeciwko TTIP i CETA. https://stop-ttip.org/pl/podpisz/ Treść inicjatywy: Wzywamy instytucje Unii Europejskiej i jej państw członkowskich do zaprzestania negocjacji z USA w sprawie transatlantyckiego partnerstwa w sprawie handlu i inwestycji (TTIP) i do nieratyfikowania umowy gospodarczo-handlowej (CETA) z Kanadą. Główne cele: Chcemy zapobiec umowom TTIP i CETA, ponieważ obejmują one kilka kluczowych kwestii, takich jak rozstrzyganie sporów między inwestorami i państwem oraz zasady współpracy regulacyjnej, które stanowią zagrożenie dla demokracji i państwa prawa. Chcemy zapobiec obniżeniu standardów zatrudnienia, socjalnych, środowiskowych, prywatnych i konsumenckich oraz deregulację usług publicznych (takich jak wodociągi) oraz dóbr kultury w nieprzejrzystych negocjacjach. Europejska inicjatywa wspiera alternatywną politykę handlu i inwestycji w UE. Rysu historycznego i skutki jakie może wywołać takie pakty. Ach strach pomyśleć co będzie za kilkanaście lat, wpierw niszczą i poprawiają system który dział od miliona lat i twierdzą że jest, ma być lepiej, tylko chwilowo nie dział bo natura potrzebuje 1000 lat a ile lat potrzebuje Monsanto i reszta kołka adoracyjnego żeby zrozumieć że niszczy ziemię bez powrotni.
 4. Ostrzeżenie z opóźnionym zapłonem

  Naprawiałem przeoczenie, kara raczej nie była surowa.
 5. Program Partnerski Easy Forex

  ZAMKNIĘTY TEMAT Z POWODY SPAMU.
 6. Zadłużenie Polski

  Platformy Obywatelskiej dla nas i przyszłych Polaków wystawiła rachunek.
 7. Podatki POLSKA a ŚWIAT

  Jak naszi urzędnicy pracują żeby pozyskać odnas pieniądze a kogo omijanją szeokim łukiem.
 8. I pokazuje okrutna prawdę o wartości papierowego pieniądza.
 9. Wystarczy geotermie rozwijać, jak to robią Niemcy na obecną chwilę, przy wykorzystaniu polskie firmy i jej technologię. Czymś atomówki trzeba zastąpić, a polski rząd wydaje krocie złotych na przyszło atomówka. A złoża niech leżą sobie w spokoju jak mają nimi g.....i zarządzać, będzie to Ich najmądrzejsza decyzja w tej sprawie.
 10. Niech bankrutuje Grecja!!! Ci którzy pożyczali pieniądze Grecji niech się martwią a nie szukają Jeleni "europejczyków" którzy przejmą długi instytucji i zostaną z ręką w nocniku. Społeczeństwo europejskie nie powinno być gwarantem wypłacalności państwa i płacić za błędy instytucji finansowych. EURO jak się drukuje papier toaletowy w nadmiarze to jego cena musi spaść, tak działa rynek w swym naturalnym rytmie.
 11. Program został przeniesiony do działu SCAM.
 12. szukam zdolnego grafika

  Tema zamyka. Jeżeli zajdzie potrzeba to wystarczy zgłosić to zostanie otwarty ponownie.
 13. Co polskiego w Polsce?

  PO i PSL jak niszczą dobro POLSKI Max Kolonko afera wokół Jerzego Owsiaka a lasy państwowe 2014 news Warto się zapoznać z tym materiałem. Gdzie jest i co dziej się w Polsce. https://www.youtube.com/watch?v=yqeAIlDIyV4 Zamach na Polskie Lasy Państwowe 20/01/2015 prof. dr hab. Jan Szyszko, były minister środowiska Jak PO PSL chce przehulać lasy ​A po koniec trochę jest o historia jak się przymierzano do ich prywatyzacji.
 14. Program został przeniesiony do działu SCAM.
 15. Co polskiego w Polsce?

  Film dotyczy promocji książki "Wojna o pieniądz" Song Hongbing, i rozmówcy przez pryzmat tej książki ukazują Polskę.
×