Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
barbaretta

CIO
 • Content count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About barbaretta

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Female
 • Zainteresowania
  wszechstronne

Recent Profile Visitors

80 profile views
 1. Jak najbardziej jetem za tym żeby go UKARAĆ I SPRAWIĆ BY PŁ
 2. Witam forumowiczów przestrzegam absolutnie przed płaceniem naprzód obojętnie jakiej firmie windykacyjnej. To są po prostu stracone pieniądze. Też jestem bardzo zainteresowana odzyskaniem kasy zainwestowanej w Promotora i chętnie dołączę się do wspólnych kosztów ale póki co inwestowałam również w CIO , zleciłam windykację swoich należności, zapłaciłam 3000 zł tytułem kosztów i zero efektów dlatego przestrzegam przed płaceniem na zapas bo to zwyczajnie wyciągnięcie kasy nie wiadomo za co . Chyba wysłanie wezwań do zapłaty i tyle. Firmą która wyciągnęła ode mnie forsę jest wymoderowano nazwę firmy na zyczenie autora z Warszawy.
 3. Również proszę o informacje co postanowiono ....na adres prywatny jeśli można
 4. Też uważam, że powinniśmy złączyć się razem dlatego proszę zgłaszajcie się na adres naleznosci@onet.pl by stworzyć mocną grupę do działania bo czas ucieka.
 5. OK, ok a co mają robić pojedyncze osoby ? Nie mogą się dołączyć do grupy ? Ja jestem z dolnego śląska i bardzo chcę dołączyć do aktywnego grona? Kto mnie przyjmie?
 6. Do Kiler, rubas77, monis1989, iteresant i innych Witam najwyższy czas z tym coś zrobić, bezwzględnie trzeba wspólnie ustalić co dalej , podjąć działania , koszty podzielić na chętnych i zdecydowanych bo czas upływa . Wojtek_a zbiera zainteresowaną grupę, proszę śmiało pisać na naleznosci@onet.pl lub barbarabez@wp.pl
 7. Szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem dlaczego obsobaczamy wyłącznie pana R , przecież umowy też podpisywał pan B i on był właścicielem firmy Czy pan B tez wyjechał do Emiratów i zamierza służyć Allahowi? Może należy od tego pana egzekwować swoje pieniądze?
 8. jak najbardziej jestem za renomowaną firmą windykacyjną nawt międzynarodową. Czy ktoś ma może kontakt do takiej firmy. Ja mam zdjęcie podobno tego pana i pana B ale nie wiem czy to rzeczywiście oni bo nie jestem teraz na 100% pewna, że skany dowodów osobistych jakie posiadam są rzeczywiście tych osób
 9. Czy Pani antinotoriousliar jest inwestorem w Promotorze ? Do wszystkich forumowiczów - inwestorów Jeśli ktoś otrzymał przelew to proszę się odezwać a jeśli nikt nie dostał to róbmy coś wreszcie. Zorganizujmy spotkanie żeby ustalić co dalej i zacznijmy konsekwentnie działać uważam że razem lepiej bo wtedy człowiek jest mocniejszy i mądrzejszy .
 10. czy jest jakiś widoczny efekt tego co napisał?
 11. mnie absolutnie nie odpisał na żadnego e-maila , wygląda na to że nie zna takiego inwestora ale pieniądze przyjął nie parzyły. Też tak uważam że najwyższy czas obudzić tego pana....
 12. czy są jakieś wieści odnośnie otrzymanych wpłat?
 13. Do Egzekutor Jeżeli obraziłam to przepraszam , choć nie bardzo wiem w którym momencie się to stało bo jz natury jestem osobą ugodową a nie konfliktową . Jestem za wspólnym skutecznym, działaniem. Połączmy rozsądnie wspólne siły żeby odzyskać swoje pieniądze.
 14. taką dostał pan odpowiedź z tej kancelarii? Jeśli tak to nic na ten moment dalej nie wiem a nie mam czasu szukać tego rozporządzenia
 15. dzięki ok a czy wiadomo ile procent pobierają od wyegzekwowanej sumy i czy są opłaty wstępne za uruchomienie procedury ?
×