Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
chaczyc

Forumowicz
 • Zawartość

  293
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

24 Wspaniały

O chaczyc

 • Tytuł
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Ziemia
 • Zainteresowania
  nic

Ostatnie wizyty

586 wyświetleń profilu
 1. Obecnie limity to: - dla zwykłego gracza: 60 satoshi dziennie - dla gracza premium: 140 satoshi dziennie Najważniejsze, że kranik wypłaca i dalej jest niskie minimum.
 2. Strona cały czas wypłaca bez problemu. W weekendy mogą się zdarzyć problemy z wypłatą ale w poniedziałek zostaje uzupełnione konto satoshkami i wszystko wraca do normalności. Limity i minimum do wypłaty bez zmian.
 3. Neobux - neobux.com

  Systematycznie nie gram. Ale jak mam czas to kilka gier zagram. Wiecej gram jak jest promocja i stawka jest podwojona. Obecnie bez promocji wynosi 0.001$ - jedna dziesiąta centa. Obecnie na stronie jest mały lifting górnego menu.
 4. Obecnie limity to: - dla zwykłego gracza: 70 satoshi dziennie - dla gracza premium: 150 satoshi dziennie Najważniejsze, że kranik wypłaca i dalej jest niskie minimum.
 5. Neobux - neobux.com

  Następna wypłata otrzymana na Payze. Wypłata Instant. Potwierdzenie w odpowiednim dziale (zapłaciły inne grudzień 2017). Standardowa stawka za gry jest 0.001$ ale obecnie jest promocja Nowo Roczna i stawka jest podwojona.
 6. Zapłaciły inne grudzień 2017

  Kolejna wypłata z NeoBux, który Płaci od 2008 roku. Wypłata instant (błyskawiczna - po sekundzie na koncie)
 7. Kurt BTC mocno w górę a limity dalej są na tym samym poziomie. Kranik bez problemu wypłaca. Dziś wypłaciłem na FaucetHub: 4030 satoshi.
 8. Limity nie zostały zmienione. Kranik wypłaca. W sobotę otrzymałem 4639. Obecnie jest 1806 aktywnych użytkowników.
 9. Ostatnio znowu zmiana kursu BTC wywołała obniżenie limitów. Obecnie limity to: - dla zwykłego gracza: 125 satoshi dziennie - dla gracza premium: 225 satoshi dziennie Najważniejsze, że kranik wypłaca. W czwartek dostałem 5119 satoshi na FaucetHub.
 10. W odpowiednim dziale potwierdzenie kolejnej zapłaty z obecnie najlepszy AutoSurf - ebesucher. Na wypłatę czekałem 4 dni.
 11. Zapłaciły hyip/revshare październik 2017

  Kolejna wypłata z Obecnie najlepszy AutoSurf. Wypłata zlecona 14-10-2017.
 12. Neobux - neobux.com

  Kolejny raz udało się uzbierać minimum i wypłaciłem na Payze. Wypłata Instant. Potwierdzenie w odpowiednim dziale. Stawka za gry została skorygowana. Poprzednia była pomyłką. Obecnie jest to 0.0005$
 13. Zapłaciły inne październik 2017

  Kolejna wypłata z NeoBux, który Płaci od 2008 roku. Wypłata instant (błyskawiczna - po sekundzie na koncie)
 14. Kranik działa bez zarzutu. Ostatnio nic się nie zmieniło. Kranik wypłaca. Wczoraj dostałem 5208 satoshi na FaucetHub.
 15. Neobux - neobux.com

  Od kilku dni można dostać wynagrodzenie pieniężne za spędzenie trochę czasu na graniu w proste gry. Nie wiem czy są jakieś różnice w wynagrodzeniu ale ja mam 0.005$ (pół centa) za grę. Aby dostać wynagrodzenie ze strony, która Płaci od 2008 roku trzeba spełnić w sumie dwa warunki: - grać musisz przynajmniej 2 minuty, - grę musisz zakończyć: wysyłając wynik lub kontynuować. W ciągu 24h można dostać wynagrodzenie za 250 gier. Wynagrodzenie idzie na główne konto, z którego można wypłacić.
×