Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
bucher32

Forumowicz
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About bucher32

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. Na co zwracać uwagę !

  Wiem poprostu człowiek uczy się na własnych błędach ale ostatnio postanowiłem to zmienić i uczyć się na błędach innych.
 2. Witam, jestem niepełnoletnim webmasterem i jestem ciekawy czy jak zarabiam na reklamach muszę odprowadzać id nich podatek czy nie. Proszę o odpowiedź !
 3. Ja znalazłem stronę w której zbiera cię punkty przez oglądanie innych stron lub w inne sposoby a nasteonie wymienia na pieniądze. Oto ta strona: www.autosurf.net.pl
 4. Na co zwracać uwagę !

  Witam, kiedyś spróbowałem podjąć pracę chłupniczą i jak każdy liczyłem na zysk, lecz niestety przez to straciłem 50zł. Dlatego pisze ten żeby was ostrzec bo sam czytałem wiele artykułów ale miałem nadzieję że może ten człowiek u któego chciałęm podjąć pracę nie jest oszustem. Napisze dla was kilka porad. 1. Jeśli w ogłoszeniu o pracy chałupniczej jako adres podana jest skrytka pocztowa to jest pewność że ten człowiek jest oszustem. 2. Szukajcie informację w internecie na temat tego człowieka który dodał to ogłoszenie. 2. Gdy ktoś w wiadomości pisze ci żę zaczniesz zarabiać jeśli tylko wpłacisz niewielką zaliczkę nie wież mu i nie przelewaj pieniędzy na konto. 4. Ostatnia porada jest taka żę jeśli jesteś niepełnoletni, a chcesz zarabiać to praca chałupnicza nie jest dla ciebie bo ludzie którzy nie są oszustami chcą podpisać umowę. Mam nadzieję żę was nikt nie oszuka.
×