Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
ddebny

Forumowicz
 • Content count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About ddebny

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. Cześć. Planuję uruchomić mały serwis internetowy gdzie sprzedający będą wystawiać swoje produkty a kupujący płacić za nie kartą debetową/kredytową poprzez bramkę paypal bezpośrednio do sprzedającego. Chciałbym zapytać czy jeśli sprzedający ma zwykłe konto paypal nie firmowe to może przyjąć płatność od kogoś za pośrednictwem karty? Przykład: Pan Zenek nie wie co to paypal a widzi, że Pan Włodek sprzedaje pewien produkt. Klika KUP TERAZ i płaci od razu kartą za zakup dzięki czemu Pan Włodek ma pieniądze na swoim prywatnym koncie paypal (nie firmowym). Chciałbym zapytać czy jeśli sprzedający ma zwykłe konto paypal nie firmowe to może przyjąć płatność od kogoś za pośrednictwem karty?
 2. C-Gold weryfikacja

  Szukałem sposobu zakupu bitcoinów kartą kredytową z jak najmniejszą prowizją. Pare kantorów oferuje zakup c-goldów w ten sposób,. Można je wymienić na btc.
 3. Czyli w Payza można płacić kartą prepaidową?
 4. C-Gold weryfikacja

  Orientuje sie ktoś czy jeżeli chcę wpłacić lub wyłacić C-Gold to weryfikują jakoś moje dane? Będą chcieli np. skan dowodu osobistego?
 5. Wysokie prowizje zakupu LR

  Niema różnicy jaka waluta ale i tak pobiera takie same prowizje. Chociaż przy $ jeśli płacę w złotówkach to bank liczy prowizję za przewalutowanie. Coś mi się utarło o uszy.
 6. Zna koś może serwis który pobiera mniejsze prowizje niż CentreGold płacąc kartą kredytową? Na centregold za zakup 25Euro liczą sobie 5.83 euro prowizji ;/ To trochę za dużo...
 7. Zakup LR przez SMS

  Nie, tu chyba chodzi o prowizję którą pobierają od całej kwoty.
 8. Zakup LR przez SMS

  ok, chciałem to przetestować i już na wstepie wystąpił problem. Nie miesci się numer rachunku LR Enter your LibertyReserve account number: wpisuję "U119043" - niema miejsca na jeszcze ostatnią cyfrę Czyli można wpisać 7 znaków a nie 8. Coś mi tu śmierdzi
 9. Szukałem możliwości zakupu LR poprzez sms. Odnalazłem taką stronę: http://sms2liberty.com/rates Czy dobrze rozumiem, że przy wpłacie 30,50 zł otrzymam na koncie LR 1.25 LR USD czyli wg. przelicznika na złotówki 4,05zł???
×