Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Investor

Forumowicz
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Investor

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. Udało mi się chwile pogadać z Paoadmin. Podobno były 2 webinary prowadzone przez B3team, może tam coś obiecali? ktoś coś? Co to za pan prowadzący? https://pasteboard.co/I9xqC2P.jpg a tu obietnica oddania 4 btc https://pasteboard.co/I9xrRPg.jpg
 2. Przecież z tego screena jasno wynika że Dominik o wszystkim wiedział a nawet byl jednym z glownych negocjatorow
 3. Ogłoszenie grzecznościowe: Aktualnie posiadamy pomysł na wdrożenie i komercjalizację urządzenia do automatycznego nalewania piwa. Pracujemy nad projektem od kilku miesięcy w składzie 4 inżynierów. Jest to innowacyjny system, mogący pracować w pełni automatycznie i zakłada zastąpienie żmudnej pracy człowieka przy kranie elementem automatyki. Urządzenie przeznaczone jest dla obsługi dużych imprez, gdzie w krótkim czasie obsłużyć trzeba dużą ilość klientów. Mam na myśli: koncerty, festiwale, mecze, itp. Każdy kto uczestniczy w takich wydarzeniach spotyka się z problemem długich kolejek do baru. To mechatroniczne urządzenie ma na celu zredukowanie tego problemu poprzez przyspieszenie procesu nalewania i odciążenia ludzi – którzy w tym czasie mogą zajmować się np przyjęciem płatności. Na wydarzeniach tego typu ilość stanowisk do nalewania piwa sięga często 100 lub więcej. Wiąże się to w dużej mierze ze skomplikowanymi oraz czasochłonnymi operacjami logistycznymi i utrzymaniowymi (przewożenie dużej ilości rollbarów, utrzymanie, czyszczenie, itp.). Zautomatyzowanie tych stanowisk pozwala na redukcję liczby potrzebnych rollbarów do obsługi tego samego wydarzenia. Dlatego widzimy duży potencjał i spory rynek na takie urządzenie. Obecnie posiadamy pierwsze prototypy, bliskie wersji finalnej. Przechodzą obecnie testy funkcjonalne oraz wytrzymałościowe, również u potencjalnych klientów (którymi będą duże firmy cateringowe obsługujące imprezy oraz browary, które często posiadają i udostępniają wyposażenie – czyli rollbary). Poszukujemy inwestora, który chciałby uczestniczyć w fazie przygotowawczej do wdrożenia oraz w komercjalizacji. Planowane zadania: - optymalizacja projektu (część mechaniczna jak i elektroniczna + SW) - wytworzenie pilotażowej, ale już komercyjnej serii urządzeń (do 50 sztuk) - działania marketingowe, sprzedażowe, - dalszy rozwój i udoskonalenie produktu. W razie zainteresowania proszę o kontakt. Możliwość spotkania offline celem podania bardziej szczegółowych informacji.
 4. A Ty nie dopuszczasz do siebie tego, że to może być piramida. A w już w przytoczonym linku gazety prawnej: http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/1103654,walka-z-piramidami-finansowymi-przez-knf-i-prokuratorow.html jest napisane wprost że, Dascoin jest oparty o schemat ponziego, czyli schemat piramidy. Tu nawet nie jest zawarte pytanie lub jakakolwiek wątpliwość, tylko twierdzenie.
 5. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Rozumiem więc, że już złożyłeś wniosek o wyciągnięcie swoich wierzytelności z prozysku? Skutecznie?
 6. I like this forum :)

 7. Skrypt instant.

  Dla bezpieczenstwa lepiej wyplaty robić polautomatycznie..
×