Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

wotoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Investor

SuperVIP
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Investor

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. Ogłoszenie grzecznościowe: Aktualnie posiadamy pomysł na wdrożenie i komercjalizację urządzenia do automatycznego nalewania piwa. Pracujemy nad projektem od kilku miesięcy w składzie 4 inżynierów. Jest to innowacyjny system, mogący pracować w pełni automatycznie i zakłada zastąpienie żmudnej pracy człowieka przy kranie elementem automatyki. Urządzenie przeznaczone jest dla obsługi dużych imprez, gdzie w krótkim czasie obsłużyć trzeba dużą ilość klientów. Mam na myśli: koncerty, festiwale, mecze, itp. Każdy kto uczestniczy w takich wydarzeniach spotyka się z problemem długich kolejek do baru. To mechatroniczne urządzenie ma na celu zredukowanie tego problemu poprzez przyspieszenie procesu nalewania i odciążenia ludzi – którzy w tym czasie mogą zajmować się np przyjęciem płatności. Na wydarzeniach tego typu ilość stanowisk do nalewania piwa sięga często 100 lub więcej. Wiąże się to w dużej mierze ze skomplikowanymi oraz czasochłonnymi operacjami logistycznymi i utrzymaniowymi (przewożenie dużej ilości rollbarów, utrzymanie, czyszczenie, itp.). Zautomatyzowanie tych stanowisk pozwala na redukcję liczby potrzebnych rollbarów do obsługi tego samego wydarzenia. Dlatego widzimy duży potencjał i spory rynek na takie urządzenie. Obecnie posiadamy pierwsze prototypy, bliskie wersji finalnej. Przechodzą obecnie testy funkcjonalne oraz wytrzymałościowe, również u potencjalnych klientów (którymi będą duże firmy cateringowe obsługujące imprezy oraz browary, które często posiadają i udostępniają wyposażenie – czyli rollbary). Poszukujemy inwestora, który chciałby uczestniczyć w fazie przygotowawczej do wdrożenia oraz w komercjalizacji. Planowane zadania: - optymalizacja projektu (część mechaniczna jak i elektroniczna + SW) - wytworzenie pilotażowej, ale już komercyjnej serii urządzeń (do 50 sztuk) - działania marketingowe, sprzedażowe, - dalszy rozwój i udoskonalenie produktu. W razie zainteresowania proszę o kontakt. Możliwość spotkania offline celem podania bardziej szczegółowych informacji.
 2. A Ty nie dopuszczasz do siebie tego, że to może być piramida. A w już w przytoczonym linku gazety prawnej: http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/1103654,walka-z-piramidami-finansowymi-przez-knf-i-prokuratorow.html jest napisane wprost że, Dascoin jest oparty o schemat ponziego, czyli schemat piramidy. Tu nawet nie jest zawarte pytanie lub jakakolwiek wątpliwość, tylko twierdzenie.
 3. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Rozumiem więc, że już złożyłeś wniosek o wyciągnięcie swoich wierzytelności z prozysku? Skutecznie?
 4. Skrypt instant.

  Dla bezpieczenstwa lepiej wyplaty robić polautomatycznie..
×