Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
ayla

Forumowicz
 • Zawartość

  151
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

8 Neutralny

O ayla

 • Tytuł
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Female
 1. Koniec Bitcoina (?)

  Chciałam dać linka do artykułu, to mi usunęli Ogólnie chodzi o centralizację, przejmowanie coraz większej części rynku przez dużych.
 2. Koniec Bitcoina (?)

  Na pewno koniec Bitcoina szybko nie nastąpi, ale są inne zagrożenia
 3. Fajny portal, na którym można poczytać różne ciekawe informacje z rynku akcji, forex i kryptowalut. Różne analizy techniczne, ciekawostki itp. www.fxmag.pl
 4. Już pojawił mi się w systemie nowy adres do wysyłki cesji i dostałam sms z pożyczką
 5. Racja, ta infrastruktura powinna być lepiej dopracowana Radzę sobie w taki sposób, że póki trwa jakaś aukcja, to co ciekawsze pliki (wyniki finansowe itp.) zapisuję sobie na kompie, żeby nie zniknęły wraz z zakończeniem aukcji Forum na pewno też byłoby dobrym pomysłem. Myślę, że rynek crowdfundingu pożyczkowego dopiero się rozwija i ma przed sobą przyszłość, więc może będą powstawać różne inne podobne portale.
 6. @gonzo00, dawno nie zaglądałam na forum, ale już jestem Co do spłacania pożyczek, dwie już zostały u mnie spłacone, a trzy są w trakcie spłacania. Na razie nie mam żadnych problemów, wszystkie raty wpływają terminowo. @RandalOP Zdaję sobie sprawę, że dużo tu zależy od pożyczkobiorców, ich uczciwości i możliwości spłaty - takie inwestycje są z definicji ryzykowne. Z punktu widzenia pożyczkodawcy traktuję CClub jako pośrednika, dostawcę infrastruktury umożliwiającej takie inwestycje, a ryzyko związane z takim lub innym pożyczkobiorcą należy ocenić samemu. Sam pomysł sfinansowania jakiegoś większego przedsięwzięcia przez wielu drobnych pożyczkodawców oceniam pozytywnie, bo nie każdy ma możliwość pożyczenia tak dużej kwoty w całości, a dla takich drobnych jak ja to jest jakaś szansa dorzucenia się do czegoś większego.
 7. [scam] Lex Security

  Ktoś coś wie, jak skończyła się ta sprawa, czy zapadł jakiś wyrok?
 8. No właśnie, to bardzo tajemnicza firma. Nic nie znalazłam w CEIDG ani KRS - może Horus Inkasso to tylko jakaś nazwa handlowa, a nie firmy czy spółki. O zagranicznej spółce INT Monitoring Systems Ltd, o której pisze na stronie, nic nie znalazłam w google, co jest dość dziwne, gdyż miała to być duża międzynarodowa firma.
 9. Temat bardzo ciekawy. Szukałam czegoś o tej spółce, co tam pisze na stronie - INT Monitoring Systems Ltd., ale w google nic mi nie wyskoczyło.
 10. jon U mnie przedmiotem tej działalności jest nie tylko współpraca z PZ, ale jest to bardzo znacząca jej część Mam kod PKD 64.99. Trochę o tym tutaj: http://www.kodpkd.pl/kod-pkd/obrot-wierzytelnosciami-na-wlasny-rachunek/ Nie starałam się o pisemną interpretację do Izby Skarbowej, tylko byłam w moim US i tam uważają, że tak jak teraz jest OK. Swego czasu jeszcze przed założeniem dg dzwoniłam na infolinię podatkową i pytałam czy podatek pcc od zakupu pożyczek można potraktować jako koszt - oj byłam wtedy zielona A babka powiedziała, że jeśli kupuję te pożyczki w ramach dg to tak, a jeśli prywatnie to nie. Czyli z moich doświadczeń wynika, że urzędnicy nie widzą nic dziwnego w tego rodzaju działalności. Ale wiadomo, każdy urząd skarbowy może różne rzeczy inaczej interpretować.
 11. lek Ja to robię od pewnego czasu w ramach dg, na pewno nie tylko ja sądząc z wcześniej przewijających się wypowiedzi. Korzyści z tego to możliwość potraktowania podatku pcc jako kosztu i przy niskich dochodach podatek dochodowy 18%. Oczywiście trzeba płacić zus lub przynajmniej składkę zdrowotną (w przypadku osób zatrudnionych za co najmniej minimalną) i tu opłacalność każdy musi sam ocenić. Prowadzę książkę przychodów i rozchodów. Swego czasu była nawet specjalna infolinia dla osób prowadzących dg i spółek zoo, chcących przystąpić do tego programu. Ja wówczas jeszcze o tym nie myślałam, a później już tego nie było. Napisałam więc mail, szybko zadzwoniono do mnie ze szczegółami - w sumie chodziło o kod pkd i konieczność zmiany pesel na nip w systemie. Pod vat to nie podchodzi, gdyż nie wiąże się z usługą na rzecz PZ.
 12. Nie wiem, czy ten bonus jest przy każdej inwestycji czy tylko przy pierwszej. Dostałam go przelewem od CapitalClub nawet wcześniej niż wypadał termin pierwszej raty pożyczki.
 13. [PożyczkoPosiadacz] Podatki

  Jovem, według mnie trzeba zapłacić ten podatek, gdyż pożyczka została kupiona i ten fakt się liczy, a to kiedy została spłacona to już inna sprawa.
 14. Tak, rata wpłynęła terminowo, a nawet 3 dni przed terminem Wzory umów są na stronie: http://capitalclub.pl/pliki-do-pobrania/ Moja była według tego wzoru od 02.02.2015r. To, co przychodzi najpierw na maila jest takie samo, tylko że z wypełnionymi danymi. Jak się dostanie to na maila, trzeba w ciągu 3 dni zrobić przelew. Jak się zrobi przelew, taka sama umowa w dwóch egzemplarzach przychodzi pocztą, już podpisana przez firmę, której udzieliło się pożyczki. Jeden podpisany przez siebie egzemplarz trzeba wysłać na adres tej firmy. Razem z umową dostaje się weksel - nie mam jak tego wrzucić - nie wiem też czy można , ale bardzo podobny jak na tej stronce - pusty, z pieczątką i podpisem ze spółki. Do tego Dubaju coś nie mam przekonania, ale może się mylę Fajne jest w tej stronie to, że można się niezobowiązująco zarejestrować i poczytać jakie te firmy mają plany zanim się podejmie jakąkolwiek decyzję. Wiele ciekawych rzeczy można przeczytać dopiero po zalogowaniu.
 15. Pierwsza rata już wpłynęła na konto:)
×