Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
ayla

Forumowicz
 • Content count

  160
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

About ayla

 • Rank
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Female
 1. Inwestycja 100k

  Zleciłam tę sprawę pewnej kancelarii, ale nic nie udało się odzyskać. W ostatnim czasie dowiedziałam się, że komornik umorzył sprawę jako bezskuteczną. Udało się komuś innemu coś odzyskać? Ktoś może próbował wnieść sprawę przeciwko prezesowi?
 2. Inwestycja 100k

  Jeśli sprawa z pozwem zbiorowym jest aktualna, też chętnie dołączę.
 3. Inwestycja 100k

  Jeśli firmy nie ma pod tym adresem i wróci przesyłka, to można uznać za dostarczone. Wtedy można wnieść sprawę do sądu. Jeśli spółka jest niewypłacalna, to można dochodzić od zarządu, ale takie sprawy ciągną się długo. Chętnie dołączyłabym do pozwu zbiorowego albo postępowania upadłościowego, gdyby takie było.
 4. Witam,
  Niestety też jestem ofiarą oszustwa TPW i nic jeszcze z tym fantem nie zrobiłem. Nie mam też żadnych doświadczeń w tego typu sprawach. Posiadam wydrukowane i podpisane wszystkie cesje, ale wygląda na to, że firma się zwinęła. Pierwszy krok jaki należy złożyć to sporządzić wezwanie do zapłaty a następnie oddać sprawę do sądu. Pytanie tylko czy ma to jakiś sens, bo może się okazać, że straty tylko się powiększą o porady prawne itd. Firma jest mi winna ok 30.000 zł. Jestem z Rumii k Gdyni, może udałoby się nazbierać nas więcej i wystąpić z pozwem zbiorowym?

   

  1. ayla

   ayla

   Witam serdecznie,

   Dopiero teraz przeczytałam wiadomość, też jeszcze nic nie zrobiłam w sprawie tej firmy. Na razie wysłałam im wezwanie do zapłaty i czekam czy odbiorą, a jak nie to wniosę sprawę do sądu. Moja należność to około 10 000 zł. Nie wiem, czy dobrze robię, może pozew zbiorowy to też jakieś wyjście, tylko nie wiem, czy uda się spełnić warunki o 10 osobach i podgrupach o podobnych kwotach należności, o czym pisał na forum Cashangel. Może jakiś pomysł to ogłoszenie upadłości tej spółki, chyba trzeba byłoby wyłożyć na to około 1000 zł, nie wiem czy nie trzeba mieć najpierw zaświadczenia od komornika o ich niewypłacalności, nie znam się na tym.  Pozdrawiam

 5. Inwestycja 100k

  Ktoś coś od nich uzyskał sądowo? Albo coś planuje? Będę wdzięczna za wszelkie info. Jeśli nie są to sprawy do wiadomości publicznej, bardzo proszę na pw.
 6. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  U mnie statystyki: zostało 10 pożyczek, z tego: 6 to postępowanie sądowe, 1 postępowanie egzekucyjne (na razie nic z niego nie wpłynęło), 1 windykacja, a 2 są spłacane.
 7. Inwestycja 100k

  Teraz to w ogóle nie mogę się tam dodzwonić. Nie mam jednej cesji w systemie, którą powinnam mieć, a to była taka na największą kwotę. Mam wrażenie, jakby to wszystko zostało porzucone i nawet nikt nie dbał o jakiekolwiek pozory.
 8. Boiler room

  Ciekawe, że takie rzeczy wciąż się zdarzają... https://www.fxmag.pl/artykul/boiler-room-w-polsce-inwestorzy-poniesli-ogromne-straty
 9. Ciekawe, czy tak kiedyś będzie też u nas Artykuł z fxmag: Bitcoin - czy będzie można płacić nim podatki?
 10. Inwestycja 100k

  Dostałam pocztą cesje, za wyjątkiem jednej, która nie wygenerowała się w systemie i na razie to wszystko. Też jestem ciekawa jakichkolwiek wieści o tym co z tą firmą.
 11. Koniec Bitcoina (?)

  Chciałam dać linka do artykułu, to mi usunęli Ogólnie chodzi o centralizację, przejmowanie coraz większej części rynku przez dużych.
 12. Koniec Bitcoina (?)

  Na pewno koniec Bitcoina szybko nie nastąpi, ale są inne zagrożenia
 13. Fajny portal, na którym można poczytać różne ciekawe informacje z rynku akcji, forex i kryptowalut. Różne analizy techniczne, ciekawostki itp. www.fxmag.pl
 14. Już pojawił mi się w systemie nowy adres do wysyłki cesji i dostałam sms z pożyczką
 15. Racja, ta infrastruktura powinna być lepiej dopracowana Radzę sobie w taki sposób, że póki trwa jakaś aukcja, to co ciekawsze pliki (wyniki finansowe itp.) zapisuję sobie na kompie, żeby nie zniknęły wraz z zakończeniem aukcji Forum na pewno też byłoby dobrym pomysłem. Myślę, że rynek crowdfundingu pożyczkowego dopiero się rozwija i ma przed sobą przyszłość, więc może będą powstawać różne inne podobne portale.
×