Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
ayla

Forumowicz
 • Zawartość

  155
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

8 Neutralny

O ayla

 • Tytuł
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Female
 1. Inwestycja 100k

  Teraz to w ogóle nie mogę się tam dodzwonić. Nie mam jednej cesji w systemie, którą powinnam mieć, a to była taka na największą kwotę. Mam wrażenie, jakby to wszystko zostało porzucone i nawet nikt nie dbał o jakiekolwiek pozory.
 2. Boiler room

  Ciekawe, że takie rzeczy wciąż się zdarzają... https://www.fxmag.pl/artykul/boiler-room-w-polsce-inwestorzy-poniesli-ogromne-straty
 3. Ciekawe, czy tak kiedyś będzie też u nas Artykuł z fxmag: Bitcoin - czy będzie można płacić nim podatki?
 4. Inwestycja 100k

  Dostałam pocztą cesje, za wyjątkiem jednej, która nie wygenerowała się w systemie i na razie to wszystko. Też jestem ciekawa jakichkolwiek wieści o tym co z tą firmą.
 5. Koniec Bitcoina (?)

  Chciałam dać linka do artykułu, to mi usunęli Ogólnie chodzi o centralizację, przejmowanie coraz większej części rynku przez dużych.
 6. Koniec Bitcoina (?)

  Na pewno koniec Bitcoina szybko nie nastąpi, ale są inne zagrożenia
 7. Fajny portal, na którym można poczytać różne ciekawe informacje z rynku akcji, forex i kryptowalut. Różne analizy techniczne, ciekawostki itp. www.fxmag.pl
 8. Już pojawił mi się w systemie nowy adres do wysyłki cesji i dostałam sms z pożyczką
 9. Racja, ta infrastruktura powinna być lepiej dopracowana Radzę sobie w taki sposób, że póki trwa jakaś aukcja, to co ciekawsze pliki (wyniki finansowe itp.) zapisuję sobie na kompie, żeby nie zniknęły wraz z zakończeniem aukcji Forum na pewno też byłoby dobrym pomysłem. Myślę, że rynek crowdfundingu pożyczkowego dopiero się rozwija i ma przed sobą przyszłość, więc może będą powstawać różne inne podobne portale.
 10. @gonzo00, dawno nie zaglądałam na forum, ale już jestem Co do spłacania pożyczek, dwie już zostały u mnie spłacone, a trzy są w trakcie spłacania. Na razie nie mam żadnych problemów, wszystkie raty wpływają terminowo. @RandalOP Zdaję sobie sprawę, że dużo tu zależy od pożyczkobiorców, ich uczciwości i możliwości spłaty - takie inwestycje są z definicji ryzykowne. Z punktu widzenia pożyczkodawcy traktuję CClub jako pośrednika, dostawcę infrastruktury umożliwiającej takie inwestycje, a ryzyko związane z takim lub innym pożyczkobiorcą należy ocenić samemu. Sam pomysł sfinansowania jakiegoś większego przedsięwzięcia przez wielu drobnych pożyczkodawców oceniam pozytywnie, bo nie każdy ma możliwość pożyczenia tak dużej kwoty w całości, a dla takich drobnych jak ja to jest jakaś szansa dorzucenia się do czegoś większego.
 11. [scam] Lex Security

  Ktoś coś wie, jak skończyła się ta sprawa, czy zapadł jakiś wyrok?
 12. No właśnie, to bardzo tajemnicza firma. Nic nie znalazłam w CEIDG ani KRS - może Horus Inkasso to tylko jakaś nazwa handlowa, a nie firmy czy spółki. O zagranicznej spółce INT Monitoring Systems Ltd, o której pisze na stronie, nic nie znalazłam w google, co jest dość dziwne, gdyż miała to być duża międzynarodowa firma.
 13. Temat bardzo ciekawy. Szukałam czegoś o tej spółce, co tam pisze na stronie - INT Monitoring Systems Ltd., ale w google nic mi nie wyskoczyło.
 14. jon U mnie przedmiotem tej działalności jest nie tylko współpraca z PZ, ale jest to bardzo znacząca jej część Mam kod PKD 64.99. Trochę o tym tutaj: http://www.kodpkd.pl/kod-pkd/obrot-wierzytelnosciami-na-wlasny-rachunek/ Nie starałam się o pisemną interpretację do Izby Skarbowej, tylko byłam w moim US i tam uważają, że tak jak teraz jest OK. Swego czasu jeszcze przed założeniem dg dzwoniłam na infolinię podatkową i pytałam czy podatek pcc od zakupu pożyczek można potraktować jako koszt - oj byłam wtedy zielona A babka powiedziała, że jeśli kupuję te pożyczki w ramach dg to tak, a jeśli prywatnie to nie. Czyli z moich doświadczeń wynika, że urzędnicy nie widzą nic dziwnego w tego rodzaju działalności. Ale wiadomo, każdy urząd skarbowy może różne rzeczy inaczej interpretować.
 15. lek Ja to robię od pewnego czasu w ramach dg, na pewno nie tylko ja sądząc z wcześniej przewijających się wypowiedzi. Korzyści z tego to możliwość potraktowania podatku pcc jako kosztu i przy niskich dochodach podatek dochodowy 18%. Oczywiście trzeba płacić zus lub przynajmniej składkę zdrowotną (w przypadku osób zatrudnionych za co najmniej minimalną) i tu opłacalność każdy musi sam ocenić. Prowadzę książkę przychodów i rozchodów. Swego czasu była nawet specjalna infolinia dla osób prowadzących dg i spółek zoo, chcących przystąpić do tego programu. Ja wówczas jeszcze o tym nie myślałam, a później już tego nie było. Napisałam więc mail, szybko zadzwoniono do mnie ze szczegółami - w sumie chodziło o kod pkd i konieczność zmiany pesel na nip w systemie. Pod vat to nie podchodzi, gdyż nie wiąże się z usługą na rzecz PZ.
×