Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Mathew

Forumowicz
 • Content count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Mathew

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male

Recent Profile Visitors

181 profile views
 1. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Czy dostał ktoś już z Was, lub jesteście może już po wizycie w swoich komendach policji po wezwaniu w związku z niewłaściwym rozporządzaniem mieniem przez Nobiles 2 ?
 2. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Czy Wy też tak macie ? Pożyczka spłaca się jak widać.. chociaż tyle, bo to jedyna z całej kolekcji: Rozliczono 12-09-2019 kwotę 322,67, a wypłata na konto jak łatwo policzyć 100 zł, poniżej zrzut: Też tak macie ? Bo jak zaczynam przeglądać pożyczki wcześniejsze, to też takie sytuacje miały miejsce, choć nie zawsze. Chyba, że czegoś nie rozumiem, ale z wartości wszystkich pożyczek ubyło 322,67, a wypłacono tylko 100 zł. Czy może mi to ktoś wytłumaczyć ? Z góry dziękuję.
 3. Czy jest ktoś na forum, komu udało się odzyskać pieniądze ? Mniejsze bądź większe, jakiekolwiek ?
 4. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Dzwonisz na infolinię i Ci powiedzą co się dzieje z pożyczką. Choć z doświadczenia niestety własnego wiem, że jeśli długo nic się nie dzieje (windykacja, postępowanie sądowe) to pożyczkobiorcy się zmarło i trzeba czekać aż gmina przejmie zadłużenie.
 5. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Ten sposób daje odpowiedź na pytanie ile zarobiło się na konkretnej pożyczce, jednak nie daje odpowiedzi jak wyliczyć wkład własny w Pro-zysk nie uwzględniając reinwestycji. Ale przy okazji Twojej odpowiedzi i toku rozumowania nasuwa mi się pytanie, na które wcześniej bym nie wpadł, odnośnie wyliczenia 'zysku' z pojedynczych pożyczek, poniżej przykład: To wszystkie operacje dla pożyczki. Wartość : 3540 zł Zakupiona za : 3110,87 zł - kapitał. Jak to się stało, że suma 'spłaty kapitału' wynosi 2957,56 zł ? Do tego doliczamy sumę 'zysk' - 172,72 zł = 3130,28 zł (ledwie kapitał). Od tego odejmijmy PCC 1% - 35 zł (płacony od wartości pożyczki 3540 zł) i dorzućmy 'koszt' pojedynczej wykupionej pożyczki za darowiznę, w moim przypadku w zaokrągleniu 70 z (wartość darowizny / sumę zakupionych pożyczek w okresie obowiązywania alokacji). Nie zapomnijmy też o zysku który musimy uwzględnić w zeznaniu rocznym ( zysk + prowizja ) = 601,85 * 0,18 = 108,33 zł. Jeszcze raz, pożyczka warta 3540 zł, zakupiona za 3110,87 zł: Wróciło 2957,56 + 172,72 = 3130,28 3130,28 - 35 - 70 - 108,33 = 2916,95 zł 2916,95 zł które zostało na czysto po prostym obliczeniu - 3110,87 zł które trzeba było zapłacić daje wynik -193,92 zł. Rabat wisi w powietrzu, a raczej w systemie, ponieważ kwota spłaty kapitału nie zrównała się z wartością pożyczki. Nie wiem czy jestem już dziś tak zmęczony czy coś pominąłem. Nigdy wcześniej nie analizowałem całej procedury, bo zawsze kasa wpływała i wypływała z konta, jednak teraz przez dłuższy okres czasu widząc brak możliwości wypłaty grubo ponad 100k zaczynam się zastanawiać nad całym mechanizmem, tym ile faktycznie zainwestowałem i tym ile faktycznie zarobiłem. Rok w rok płacę podatek zgodnie z wyliczeniem 'zyski miesięczne' i czasem przeszło mi przez myśl, żeby to policzyć samemu, ale ogrom obowiązków i spora ilość pożyczek jednak nie zmotywowały mnie wcześniej, żeby to sprawdzić. Może mnie ktoś oświecić ?
 6. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Taki sposób jest dobry dla kogoś kto jednym kontem obsługuje inwestycje w System-partner / Pro-zysk itp, ale z drugiej strony w ING zasięg historii obejmuje na chwilę obecną rok 2013. Ja początki współpracy miałem w 2010 (a przynajmniej taką znalazłem najstarszą umowę ) Nadawcą przelewów też nie zawsze była firma Nobiles, bo były też np. Chwilówka Polska
 7. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Czy mógłby ktoś podpowiedzieć w jaki sposób wyliczyć realną stratę/zysk inwestycji w Pro-zysk ? Są dostępne w historii konta wpłaty, wypłaty, zysk prowizja.. Co dodać, co odjąć a co pominąć ? Dodam tylko, że w trakcie zakupu pożyczek 'dokładałem' kapitału kilka razy stąd też na przestrzeni lat sam się zgubiłem ile faktycznie środków było wpłacone.
 8. Skoro jest tak jak napisałeś to wycofują się z pożyczki za 4.500 zł. Nie czuj się nad, z tego powodu, że znasz więcej szczegółów niż inni. Jeśli mówisz, że zasady są już określone, to czy mógłbyś wrzucić link do opisu programu ? Poprawka, konto w ING jest darmowe Pozdro
 9. [---] Ponoć ? Mógłbyś wrzucić wypowiedź lub link do stronki z taką informacją ? Czy ja wiem czy to samo ? Więcej roboty jest znacznie, a 'stratnym' można być mniej więcej 1000 zł/rok. Oczywiście zależy od zainwestowanej kwoty.
 10. To może i ja dodam coś od siebie. Jak przedstawiają się liczby w nowym systemie Pozyczkoposiadacz ? Być może nie jestem uważny, ale we wcześniejszych przypadkach od razu wiedzieliśmy jakiego % możemy spodziewać się rocznie/miesięcznie. Pozyczkoposiadacz.pl jest jeszcze nieaktywny, czy jest może gdzieś informacja na ten temat ? Jeśli chodzi o darowizny, jak teraz będą się one kształtowały ? Rozumiem że zależnie od kwoty inwestycji, ale jak to będzie wyglądało w przedziałach kwotowych, tak jak w dotychczasowym programie ?
 11. Może skończcie rozwijać temat, który odbiega od wątku i z łaski swojej rozwiążcie go w prywatnej korespondencji. Wszyscy czekają tylko na opinie odnośnie współpracy Pożyczkodawca - Firma, a nie np działań marketingowych 'kasawsklepie.pl'. Coś innego, firma nie wydaje mi się być wiarygodna jeśli chodzi o cesje umów, które nie zostają spłacone na czas. Wg informacji na stronie 'Jeżeli pożyczkobiorca zaprzestał spłaty odsetek bądź nie spłacił kwoty głównej pożyczki, Kasawsklepie.pl Sp. z o. o. prowadzi w imieniu i na rzecz pożyczkodawcy działania windykacyjne, zleca i nadzoruje działania egzekucyjne, a w 90. dzień od powstania zaległości przejmuje zobowiązanie pożyczkobiorcy (cesja) wraz z natychmiastową spłatą sumy głównej, należnych odsetek z tytułu umowy oraz odsetek umownych za w/w 90 dni w wysokości 4,5%.' . Tak więc, jeśli zainwestuję 100.000 zł to jak firma o kapitale zakładowym wynoszącym 10 razy mniej jest w stanie spłacić to zadłużenie w ciągu 90 dni ? Owszem kapitał zakładowy nie jest wyznacznikiem czy firma posiada zabezpieczenie na wypadek 'niewypału' jakiejś inwestycji, ale na pewno jest on lekkim gwarantem dla potencjalnych inwestorów. Poprawcie jeśli się mylę.
 12. To nie przysparza firmie entuzjastów, chyba póki co się wstrzymam i lepiej poznam wszystkie 'sytuacje', które mogą mieć miejsce przy współpracy z 'kasawsklepie.pl', Może jest ktoś jeszcze chętny to wypowiedzenia się na temat współpracy ?
 13. W takim razie jeszcze jedno pytanie, czy po rejestracji jestem zobowiązany nawiązać współprace na zasadach, które zaznaczyłem w pierwszej części formularza ? Tj. jeśli na początek zaznaczę 10.000 zł jako kwotę, którą chcę zainwestować, to czy później będę mógł, zgodnie z regulaminem zwiększyć o -krotność tej kwoty, zwiększyć kwotę inwestycji czy też muszę zostać już przy tym progu 10k ?
 14. Czy oferta przeznaczona jest również dla osób spoza Warszawy ? Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale jeśli wymagana jest wizyta u notariusza to jak da się załatwić ten wymóg z osobą, która jest np z Gdańska ( przykładowe miasto ) ? Dodam, że jestem zainteresowany współpracą, ale nie do końca rozumiem wszystkie punkty regulaminu. W K-Ch jest to bardziej oczywiste i mniej skomplikowane Oczywiście nie zarzucam tutaj nic 'kasawsklepie.pl'
×