Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Jelly

Forumowicz
 • Zawartość

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Jelly

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Katowice
 • Zainteresowania
  Transport i logistyka
 1. 4,5 jest do osiągnięcia jeżeli nikt w PL nie będzie reagować zmianami w stopach, ceny importowanych towarów a w szczególności paliw będą szybko wywoływać nerwową atmosferę w kraju, NBP nie powinien czekać na wzrost inflacji bez kontrolowanego, wcześniejszego wzrostu oproc. Gospodarka będzie w 2017 (szczególnie handel i eksport) w ciężkim szachu
 2. Paytrade - Www.paytrade.eu

  dzisiaj nie miałem czasu bo webiny są w soboty o 11 za to w tygodniu o 20 więc się wyrobie żeby dowiedzieć się u źródła jak to właściwie jest z tym paytrade. Do tej pory w internecie więcej jest szukania niż odpowiedzi. Z tego co do tej pory się dowiedziałem to: -Webiny są bezpłatne i bezpieczne - nie ma wirusowania albo dialerów czy ukrytych opłat na wejściu -System inwestycyjny jest nowatorski i oparty na rekomendacjach -System jest legalny i oparty o instrumenty inwestycyjne dużych funduszy grających na giełdach i obligacjach od dziesiątków lat. -System jest inwestycją długoterminową, ale pieniądze z ekstra bonusów wpływają co miesiąc -Bonusy biorą się z inwestowania prowizji o której do tej pory klient wpłacający do TFI nie wiedział, lub wiedział ale była poza jego zasięgiem -Inwestycje dodatkowe nie są oparte na przemyśle uzależnionym od ropy i surowców a zamiast tego w raczkujące gałęzie gospodarki uniezależnione od cen kopalin. Jeśli gdzieś jest błąd proszę mnie poprawić. Inwestycje wiążą się z ryzykiem, ale o szczegółach mam nadzieję dowiedzieć się na webinowskich prezentacjach online na stronie internetowej . Czy jakiś bank daje ekstra bonusy do lokat?
×