Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
TeamFactory

Forumowicz
 • Content count

  348
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

74 Excellent

About TeamFactory

 • Rank
  Doświadczony inwestor
 • Birthday 11/14/1986

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Netherlands
 • Zainteresowania
  Network Marketing

Recent Profile Visitors

1077 profile views
 1. Po chwilowej nieobecności krótki apdejt jak wygląda u mnie rozbudowa. Okolo 2 tygodnie grałem na darmowym koncie po czym zdecydowałem się na wynajęcie swojego kawałka ziemi. Właśnie jestem na etapie kończenia budowy kopalni złota i zaraz kopalnia rusza pełną parą. Udało mi się również grać video poradnik do gry oraz jak założyć portfel na aplikacji Scatter. Video poradnik: Oraz jak założyć portfel na aplikacji SCATTER:
 2. Siemanko Po długiej nieobecności na forum dziś chciałbym się podzielić z wami nową grą opartą w pełni o blockchain. Gra PROSPECTORS to MMORTS czyli strategia w multiplayer tocząca się w realnym czasie. Kilka lat temu na forum opisywałem grę GOLDENTOWNS, wspominam o tym bo ta gra jest bardzo podobna. Gra ma swoją własną kryptowalutę PGL i jest to token oparty o technologie EOSIO aktualna cena tej waluty to 0,35$ Aby grać trzeba mieć portfel EOS lub aplikacje SCATTER, która również łączy się z grą. Jeśli ktoś nie korzystał z portfela EOS pamietaj, że trzeba na portfel wpłacić około 0.9 EOS aby go aktywować. Grałem już w kilka gier opartych o blockchain i niestety większość z nich była słaba bo transakcje oparte o Ethereum są drogie i wolne. W grze PROSPECTORS , która oparta jest o kryptowalute EOS transakcje są darmowe oraz natychmiastowe i jest to wielki plus tej gry. Moim zdaniem jest to najlepsza gra jaka powstała na blockchain dotychczas. W samej już grze mamy do dyspozycji 3 pracowników, których zadaniem jest budowanie osady, wydobywanie surowców, wytwarzanie narzędzi itd. Celem gry jest budowa kopalni złota w której będziemy mogli wydobywać złoto i zamieniać je na tokeny. 1000 gold = 1 PGL = 0,35$ Jest możliwość grania na darmowym koncie bez konieczności inwestowania własnych pieniędzy. Pracowników można również zatrudniać do prac innych graczy zarabiając w ten sposób pierwsze pieniądze. Stawki ustala już sam gracz a przy obecnych stawkach szybko można zarobić już pierwsze dolary. Gra daje wiele możliwości miedzy innymi handel surowcami, wypożyczanie pracowników, wynajmowanie terenów, budowanie rożnych budowli itd. PLAN NA POCZĄTEK GRY: 1 znaleźć dobre miejsce bogate w surowce. 2. Zgromadzić odpowiednią ilość surowców. 3 Wytworzyć odpowiednie narzędzia do pracy 4. Zatrudnić się do pracy i pracować za złoto. 5 Złoto można natychmiast zamienić na token PGL i sprzedać na giełdzie. Kolejnym świetnym rozwiązaniem jest giełda, która jest podłączona do gry. Można więc w prosty sposób kupować i sprzedawać tokeny i zamieniać je na inne kryptowaluty. Dodatkowo token PGL można wrzucić na "STAKING" i otrzymywać dywidendy, które wypłacane są raz dziennie. Za polecanie otrzymujemy 20% z aktywności osoby poleconej. [---] Chętnie odpowiem na pytania i pomogę stawiać kroki w grze. Gra wystartowała dziś więc warto się zarejestrować i spróbować swoich sił. W kolejnych postach postaram się opisać bardziej szczegółowo jak działa dokładnie ta gra. kilka zdjęć: https://imgur.com/a/DC1KQVm Mi się udało dziś wytworzyć łopatę i zatrudniłem się pierwszym robotnikiem na 300 minut za 10 gold za minutę. Dzięki temu zarobiłem 3000 gold co daje mi 3 PGL. Pierwszy dolar zarobiony. Zapraszam do zabawy Link do rejestracji zgoda na reflink @pepperoniss
 3. MinerGate - https://minergate.com/

  U mnie tak samo - prowizje okrojone. Na drugim kompie też mi się zbugowała synchronizacja i nie chce się naprawić - spróbuje na macbooku jeszcze. U mnie wykopanych ponad 20k bcn i prawie 3k xdn. Ogólnie jest git, idzie szybciej niż myślałem.
 4. Aby było jasne, ja swoją wypowiedź kierowałem do Loton2012. Co do Twojej opinii pepperoniss to piąteczka dla Ciebie - jak zwykle trafiasz w sedno sprawy. Zawsze lubiłem Twoje wypowiedzi i zazwyczaj podzielam ich zdanie.
 5. MinerGate - https://minergate.com/

  Dzięki za odpowiedź. Coś się musiało skopać - robię synch. jeszcze raz - ponad 5gb plików. Co do prądu to podzielam zdanie kolegi wyżej - większość z was ma pewnie zasilacz max 500w, więc jak z 300w podskoczy do 450w (tak na oko ) podczas wydobycia, to praktycznie nie zauważalna różnica. XMR odpuściłem - dobrze stoi, ale prowizja jaka jest naliczana podczas wypłaty jest zbyt duża aby miało to sens - najwięcej na XMR zarobi MinerGate
 6. Kolega po fachu widzę. Każdy ma swój rozum, każdy zna ryzyko. W internecie jest tyle opcji, że każdy znajdzie coś dla siebie. Piramida finansowa to tak samo model biznes jak praca na etacie - ale ty chyba nawet nie wiesz o czym mówisz. A jak już chcesz się kłócić jako przeciwnik ze zwolennikiem, to przynajmniej nie zarzucaj mi, że promuje ten czy inny biznes jako biznes bez ryzyka. RevShare o kilkuletniej żywotności(wbrew twojej opinii), w tej branży należy traktować jako długoterminową inwestycję. - bo chyba żaden Rev czy inna legalna piramidka nie wytrzymała 5 lat. Najlepiej to się chyba nie wypowiadać, bo poprowadzić dyskusji na poziomie to już chyba nie można. Forum, służy do przedstawienia opinii użytkowników na temat danego projektu - od tej dobrej strony jak i od tej złej - ja się staram pokazać z obu. Szkoda, że Twoim celem, jest sprowadzenie inwestora do parteru, zamiast odnieść się choćby krytycznie do samego projektu, w którym dany inwestor uczestniczy.
 7. MinerGate - https://minergate.com/

  U mnie jest taki problem, ze nie wiem czy mój BCN portfel został poprawnie zsynchronizowany - bo przelanych coinów nie widać Proszę o informację czy w waszym zsynchronizowanym już portfelu, na dole okna, ilość bloków jest taka sama sama jak u mnie ? (766k) Czy macie te +900k, które pokazywało na budziku, podczas synchronizacji ? Z góry dzięki! ps. Ja teraz wydobywam po trochę z każdej.
 8. Ja szanuje każdą opinie, sam wszedłem dopiero 2 dni temu, pomimo, że wiedziałem o starcie ponad 3 tygodnie temu - i to głównie przez opinie panujące tu na forum. Każdy ma swój rozum, swój portfel, każdy ma google, gdzie znajdzie mniej lub bardziej wiarygodne informacje. Ja patrze na projekt jako narzędzie, w którym zarobie kolejne fajne pieniądze. Wszystkie RevShare'y prędzyj czy później padną z tego samego powodu - taki model biznesowy - jeśli ktoś liczy na inny finał to jest albo głupi albo naiwny i nic się nie nauczył po słynnym JBP i BB. O sukcesie takiej platformy świadczy jednak jak zwykle ilość inwestorów, i między innymi dzienny procent, który jest stosunkowo mały. Czas pokaże - ryzyko jak wszędzie! ps. 2 osoby już zakupiły po 1000 paczek - domyślam się, że dobrze wiedzą co robią
 9. W mojej opinie programik będzie konkret. Limit paczek, brak paypala i problemów z nim związanych, możliwość dokonywania płatności za pomocą karty, tylko 1% dziennie - w mojej ocenie zapowiada się długoterminowa inwestycja. Ja postanowiłem się zaangażować na 100%, zapraszam na pokład! Na razie skromnie - 8 paczek, kilka matryc i wykupiony upgrade. O 13:00 FutureAdPro oficjalnie wystartował - pierwsze naliczenia już na koncie. [---] Jak macie jakieś ciekawe, nowe info co do FAP to wrzucajcie proszę. Jak będę w Polsce za 3 miesiące na pewno wybiorę się do Wrocławia i dostaniecie jakiś materiał video ode mnie
 10. MinerGate - https://minergate.com/

  U mnie 540k jak na razie. Synchronizuje się różnie, zależy przede wszystkim od peerów z jakimi jesteśmy połączeni, druga sprawa to procesor, który ostro dostaje podczas synchronizacji. Portfel DigitalNote już u mnie gotowy i pierwsza wypłata została zaksięgowana. Fantomcoiny wydobywają się dość długo, dlatego na skok do potwierdzonego balansu trzeba dłużej czekać - wszystko działa jak należy.
 11. MinerGate - https://minergate.com/

  U mnie już trwa 24h i jest prawie połowa - dlatego tak długo, bo ilość bloków jest gigantyczna. Inne portfele synchronizowały się około 30 min.
 12. MinerGate - https://minergate.com/

  Portfel pobrałem z oficjalnej strony ByteCoin: https://bytecoin.org/downloads/ Zleciłem wypłatę i została zrealizowana automatycznie. Nie sprawdzę jednak czy doszła bo na synchronizację portfela trzeba czekać. Można wydobywać BCN bezpośrednio z portfela, jednak tylko poprzez CPU - więc średnie tempo. U mnie max 40 H/s na CPU i około 150-300 H/s na GPU.
 13. MinerGate - https://minergate.com/

  Przyda się krótka analiza: Nazwa ---------- skrót ------- cena ------- wartość kopani ----- ilość coinów w obiegu Aeon ------------ AEON -----$0.01448 ----- $157,387 ------- 10,9 Milionów coinsów Bytecoin -------- BCN -------$0.00004 ----- $7,352,569 ---- 180 Bilionów coinsów Dashcoin ------- DSH -------$0.00273 ----- $32,982 --------- 12.1 Milionów coinsów Fantomcoin ---- FCN -------$0.00496 ----- $19,315 --------- 3,9 Milionów coinsów MonetaVerde -- MCN ------$0.00123 ------ ????? ------------- 18,4 Milionów coinsów QuazarCoin ---- QCN ------$0.00206 ------ $7,677 ---------- 3,7 Milionów coinsów DigitalNote ----- XDN -------$0.00010 ------ $697,049 ------- 6,8 Billionów coinsów Monero --------- XMR ------$1.51440 ------- $17,333,967 ---11,4 Milionów coinsów Infinium-8 -------INF8 Martwa kryptowaluta - nie kopać! XMR - wartość kopani Monero - 17 milionów dolarów. Tutaj jest ranking wszystkich altcoinów: http://coinmarketcap.com/currencies/ XMR - na 7 pozycji najbardziej wartościowych kryptowalut BCN - na 16 pozycji - ze względu na ilość coinów w obiegu - ale wysoka pozycja dobrze wróży tej walucie - myśle, że warto kopać!
 14. MinerGate - https://minergate.com/

  Zgadza się, wydobyte coinsy można sprzedać poprzez https://changelly.com/ Osobiście jeszcze nie testowałem wymiany poprzez ten portal - w każdym razie, wykopane teraz coinsy lepiej kisić kilka miesięcy i liczyć, że kurs podskoczy, tak jak w przypadku większości kryptowalut. Jak wspomniał kolega wyżej, jest możliwość wydobywania bezpośrednio poprzez stronę po zalogowaniu się, ale w mojej opinii lepiej pobrać program na kompa i dowolnie ustawić. Mamy coś takiego jak niepotwierdzony balans, po chwili wydobywania automatycznie przeskakuje do potwierdzonego i jest gotowe do wypłaty - prowizje przy wypłacie są różne w zależności od coina. Z tego co widzę, żeby wypłacić coinsy, trzeba stworzyć osobny portfel do każdej kryptowaluty. Nie wiele mogę dodać, nadal testuje program - w 3 dni spokojnego wydobywania na moim koncie: 1200 BCN, 30 XDN , 3 QCN, 1 FCN Bytecoiny wydobywają się bardzo szybko, bo jest ich duuużo więcej w obiegu, niż np. Bitcoinów - gdy za jakiś czas, trudność wydobycia wzrośnie, wzrośnie i cena. Mój plan ? - postaram się uzbierać chociaż 200,000 BCN, gdyby kiedyś cena podskoczyła chociaż do 0,10$ to 20,000$ w kieszeni. ps. INF8 - Infinium-8 to martwa już kryptowaluta - takie informacje znalazłem na forum - nie warto wydobywać!
 15. MinerGate - https://minergate.com/

  Siemanko, Korzystam od kilku dni z programu do wydobywania kryptowalut - tych mniej popularnych. Długo się zastanawiałem czy jest sens wydobywania praktycznie nic nie wartych coinów. Doszedłem do wniosku, że zapasów nie zaszkodzi zrobić. Niektóre altcoiny są nic nie warte i wydobywać można je w tysiącach sztuk. W MinerGate są też takie, w których ceny wahają się koło 2USD. Program pobieramy na dowolny komputer, można dopasować go do własnych potrzeb, na maksymalnych ustawieniach komputer muli i pobiera więcej prądu. Opcja SMART Miner automatycznie wybiera najbardziej opłacalną walutę. Możliwość przetestowania komputera czy będzie nadawał się do wydobycia. Oczywiście program partnerski - prowizja wypłacana na podstawie wielkości zespołu. >10 osób = 30% prowizji od wydobycia przez naszego poleconego. 10-30 osób = 50% +30 osób = 75% Myślę, że warto przetestować i zrobić zapasy. W linku poniżej znajdziesz listę kryptowalut i wykresy. http://coinmarketcap.com/currencies/ Link: https://minergate.com/ Ref link: https://minergate.com/a/8c5d854fc5a03f9dd58f4dc6 Wykres Monero - w 90 dni wzrost z 0.50 USD do 1.50USD
×