Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
werepan

Forumowicz
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About werepan

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Knurów
 • Zainteresowania
  muzyka, komputery,

Recent Profile Visitors

35 profile views
 1. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  [---] Czy na takim spotkaniu jest możliwość weryfikacji poszczególnych pożyczek, tzn na jednej mam status " Postępowanie sądowe" od chyba 1,5 roku - jak mam się dowiedzieć czy coś w tej sprawie się w ogóle dzieje?
 2. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Cesję złożyłem po jakichś 2 tygodniach od ukazania się w systemie umowy, odnośnie wysokości inwestycji to co za różnica? Tutaj też gorszy sort? Mam różne inwestycje małe i większe i żadna się nie spłaca. Według mnie to jeżeli jest decyzja i komornik ma odzyskiwać pieniądze to ma to robić bez względu na wyskość kwoty.
 3. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Z całym szacunkiem, ale tak sobie czytam to forum i widzę tutaj masę wkurzonych inwestorów i kilka osób na siłę tonujących nastroje, przypuszczam że mają w tym swój cel. Cóż ja nie wierzę że nie można nic zrobić, czekam już ponad rok i nie odzyskałem ani złotówki. Przypuszczam że w AmberGold też byli tacy mądrzy i czuli się nie do ruszenia. Mam do Państwa pytanie - czy ktoś konsultował się z prawnikiem biegłym w takich sprawach, jeżeli tak to jakie ma zdanie na ten temat.
 4. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Witam, jestem świeżo po rozmowie z konsulatantką w PZ z której nie dowiedziałem się kompletnie nic w temacie możliwosci odzyskania moich pieniędzy. Chciałem się dowiedzieć jaki komornik prowadzi w moim imieniu windykację, jaka kancelaria prowadzi sprawę - nic. Wszędzie odpowiedź że to oni prowadzą sprawę i nie udzielą mi informacji. Może się mylę ale TO MOJE PIENIĄDZE! Ipowinieniem mieć możliwość konsultacji z komornikiem jakie są szanse na ich odzyskanie. W porównaniu do niektórych z Was może nie utopiłem tam zbyt wielu pieniędzy - około 30 k. Jednak z 8 pożyczek spłacają się tylko 3, nie odzyskałem w wyniku jakichkolwiek działań PZ właczając komorników ani złotówki przez ponad rok. Moje pytanie jest więc jasne czy ktoś założył jakiś pozew zbiorowy? Jeżeli tak to jak można się do niego dopisać? Przestałem liczyć na jakąkolwiek możliwość odzyskania pieniędzy więc teraz zrobię wszystko żeby im zaszkodzić...
×