Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
123mamut

Forumowicz
 • Content count

  164
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-6 Poor

About 123mamut

 • Rank
  Aktywny inwestor

Metody kontaktu

 • URL strony internetowej
  http://kreatywne-finanse.pl/

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. Za rejestrację otrzymujemy darmowe tokeny giełdowe FLX. Brak weryfikacji dokumentem!! Instrukcja: ️Zarejestruj się [spam] czysty https://www.felixo.com Potwierdź e-mail ️Zweryfikuj konto numerem telefonu a w tedy otrzymasz 500 FLX. Giełda oferuje wypłacanie środków w wysokości do 2 BTC dziennie bez weryfikacji. Można również zweryfikować konto dokumentami żeby otrzymać 1500 FLX ale nie jest to konieczne. Wypłata FLX po zakończeniu airdropa i dodaniu możliwości tradowania na FLX. Za rejestrację otrzymujemy darmowe tokeny giełdowe FLX. Brak weryfikacji dokumentem!! Uwaga. Ruszyła druga runda airdrop teraz można pozyskać walutę dzięki partolą społecznościowym. Wypłata FLX po zakończeniu airdropa i dodaniu możliwości tradowania na FLX (sierpień/wrzesień)
 2. Jest to prosty air drop na telegramie 2 zadania dołącz na grupę HASH + na kanał HASH , wpisz swój email do potwierdzenia transakcji i ADDRES ETH(ethereum) ! powtarzam ETH(ethereum) nie ERC-20 link do telegramu Oferta ważna do 31 lipca potem wypłata na portfele.. także trzeba się śpieszyć i narobić jak najwięcej ETH , jeśli nie masz telegramu to pobierz jest darmowy na telefon, lub komputer . ref https://t.me/Hashnowbot?start=944781702 czysty https://t.me/Hashnowbot
 3. Wypłacalność Recyclix

  miałem ustawione w opcjach by bo zakończeniu zyski poszły na saldo za reszte ponowny zakup smieci tymczasem widzę te opcje znikły i trzeba ręcznie kliknąć jednak kiedy klikam recykling to mam Operation unavailable
 4. Wypłacalność Recyclix

  Gdzie na stronce się wysyła skan tego dowodu?
 5. Wypłacalność Recyclix

  Tak taki akcent miała, tak w ogóle to kieruje na maila także ona tam ejst tylko żeby sobie być chyba A czy na dowodzie musi być widać nr i serie? Nie chciałbym takich informacji przekazywać.
 6. Wypłacalność Recyclix

  Napisałem do nich by odblokowali mi możliwość sprzedania śmieci. Jak u was długo czekaliście na odp? Dzwoniłem również pod nr telfonu podanych na stronce i odziwo odebrał ktoś
 7. Wypłacalność Recyclix

  jak długo się czeka na kase pp
 8. Ja zweryfikowałem wczoraj swoje konto dziś chce wypłacić to mam info że musze ustawić procesor płatniczy klikam channge ale tam nie ma opcji by wstawić jaki kolwiek procesor płatniczy.
 9. [SCAM] Disign Partner - polski program 30%+rocznie

  u mnie dziś przyszło wezwanie na świadka
 10. [SCAM] Disign Partner - polski program 30%+rocznie

  właśnie że niemam
 11. [SCAM] Disign Partner - polski program 30%+rocznie

  Wiadomo coś o kasie która została im przelana po 12 maja? kiedy będą zwracać?
 12. [SCAM] Disign Partner - polski program 30%+rocznie

  Skoro 12 maja ich aresztowali i zablokowali konto a ja nie wiedząc o tej sprawie 13 maja przed południem zleciłem wpate na ich konto moje pieniądze powinny zostać zwrócone przez blokadę konta jednak tak się nie stało.
 13. [SCAM] Disign Partner - polski program 30%+rocznie

  Coś mi się wydaje że nawet jak okaże się wszystko ok to i tak przez działania prokuratory firma padnie a ludzie stracą pracę.
 14. [SCAM] Disign Partner - polski program 30%+rocznie

  Mi jedynie się nasuwa układ zakmnięty
 15. Alternatywny sposób zarobku

  Dla mnie dziwną było znalezienie inwestycji na allegro.pl
×