Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
poverejay

Forumowicz
 • Content count

  314
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Good

About poverejay

 • Rank
  Doświadczony inwestor
 • Birthday 05/15/1975

Metody kontaktu

 • URL strony internetowej
  http://e-pasywnezarabianie.pl
 • Skype
  poverejay
 • GG
  5430930

Informacje o profilu

 • płeć
  Male

Recent Profile Visitors

475 profile views
 1. [SCAM] L7trade - 1-4% dziennie z arbitrażu - l7.trade

  Jasne, co prawda już ogarnąłem ale pewnie przyda sie jeszcze komuś to wyjaśnienie
 2. [SCAM] L7trade - 1-4% dziennie z arbitrażu - l7.trade

  Ręczny arbitraż ładnie i zrozumiele w obrazku opisany, możesz streścić automat? Może też obrazek ? Z góry dziękuję
 3. [SCAM] AdPackPro - ROI 120% w 80-90 dni - www.adpackpro.com

  Witam. Miałem rozmowę z osobą która jest "bliżej" Holdingu ode mnie i mam kilka fajnych informacji które mogą być może z czasem zwiększyść naszą świadomość odnośnie stabilności Adpackpro - na czym pewnie każdemu z nas zależy. 1. Jedną z nich jest aplikacja tworzona poprzez Holding dzięki której będziemy mogli wypromować swój blog czy też naszą stronę przechwytującą na pierwsze miejsca w Google. Narzędzie nie jest darmowe i ma płatność abonamentalną. Dla osób jednak które wydają miesięcznie na płatną reklamę może to być nie lada gratka a dla firmy dodatkowy dochód - a więc i pośredni dla Nas. Cena miesięczna około 50 euro. Narzędzie ponoć daje naprawdę dobre wyniki. 2. Kolejną ciekawą i w pewnym stopniu ważną informacją która zbuduje u nas świadomość stabilności firmy jest ich…Akademia Marketingu. Polega ona na tym że z urzędów pracy (pewnie narazie tylko w Niemczech) mogą się zgłosić osoby które są zainteresowane pracą w marketingu sieciowym. Osoby te odbywają seminaria na których uczą się podstaw pracy online i w dalszym etapie rozwijają kolejne poziomy swojej wiedzy i praktyki. 3. Ceneo - każdy zna tą porównywarkę. Na podobnych zasadach działać będzie tworzona strona przez OneVision Holding AG. W niedługim czasie będzie ukończona. Już jest wypozycjonowana w Google. Kwestia tylko kiedy ruszy. Oczywiście to są informacje. Nie mam obecnie na to bezpośrednich dowodów. Myślę jednak że dowiemy się o nich już niedługo, oficjalnie od właścicieli OneVision Holding AG. Po spełnieniu powyższych założeń, myślę że będziemy mogli mówić o stabilności oraz dalszym rozwoju firmy OneVision Holding AG.
 4. Czy się opłaca? Nie wiem, to musisz ocenić sam. Z dwa tygodnie do tyłu wypłacałem testowo na STP. Poszło praktycznie instant - od razu na koncie.
 5. [SCAM] BeOnPush - beonpush.com - 150%

  Spoko dzięki za odpowiedź. Wiadomo ..święta więc i nie ma za co przepraszać. Muszę zweryfkować Payeera. Payzą mogę wpłacić ale wypłacić już nie. Zostanie to zmienione? Do wypłat pokazuje mi tylko Payeer.
 6. [SCAM] BeOnPush - beonpush.com - 150%

  W przyszłości dojdą jakieś nowe procesory, karty itp? Ktoś coś wie? W obecnym stanie wpłacanie Payeer oraz Payza a wypłacanie tylko na Payeer słabo wróży.
 7. [SCAM] BeOnPush - beonpush.com - 150%

  mojbiznes czyli jeżeli w ogóle dostaniesz wypłatę to w okolicach 28 września? do tej daty należy czekać?
 8. [SCAM] HourlyAdProfit - 20% - 144% - hourlyadprofit.com

  Temat trzeba obadać. Też moim wyznacznikiem był skrypt - całkiem innowacyjny (te same i tylko poprzesuwane zakładki już były nudne )oraz opinie zasięgnięte z moich źródeł a także rozmowa osoby z którą współpracuję z Adminiem.
 9. Servaq - www.servaq.pl

  Servaq jest świetny. Szybki kontakt. Szybko powstaje mój blog ekspercki. Niesamowite webinary i szkolenia oraz przysłowiowe - prowadzenie za rączkę. Jednym słowem - marketing staje się bliższy i bardziej zrozumiały. Umiejętność rekomendacji i polecania w dzisiejszym świecie jest na wagę złota. Extra.
 10. [SCAM] AdRever - 10$ AdPack ROI 155% - adrever.com

  Ja można napisać już podziekowałem. Moja wpłata sie nie pojawiała na Balance. Wysłany ticket z screenem z Paypala też pozosteje bez odpowiedzi od dwóch dni. Niepoważne działanie.
 11. Zapowiada się ciekawie. Już jest 2874 zarejestrowanych użytkowników i $72453 wpłynęło do programu od użytkowników ! Użytkownicy widzą potencjał w RiseWallet co też sprawia ze program staje się stabilny i godny polecenia. Na dzień dzisiejszy program wypłacił już $2628 ! Odnośnie paczek. Od 5.08.2015 będą wyglądały jak poniżej: I PLAN ADPACKA koszt 2$ maksymalnie możemy ich mieć 150 (130%) II PLAN ADPACKA 4$ maksymalnie możemy ich mieć 150 (130%) III PLAN ADPACKA 10$ maksymalnie możemy ich mieć 200 (130%) IV PLAN ADPACKA 25$ maksymalnie możemy ich 200 (150%) V PLAN ADPACKA 50$ maksymalnie możemy ich 400 (150%) VI PLAN ADPACKA 100$ maksymalnie możemy ich 550 (170%)
 12. [SCAM] BnB Traders 1- 2% dziennie www.bnbtrades.com

  Jednak dziś doszła 3 lipca i jest już na Payza wypłatka z BNB. Więc raczej płacą.
 13. [SCAM] BnB Traders 1- 2% dziennie www.bnbtrades.com

  Też miałem takie info jak chciałem zlecić w tamtym miesiacu ale pora wtedy była widac "jakaś nieodpowiednia". Zleciłem jednak pierwszego lipca i już około 60 $ jest na Payza. Ps:. Haniebnie się pomyliłem W BNB wypłata jednak mi wisi...ta o której pisałem z podobną sumą to z innego programu poszła a była też na Payza..Sorka.
 14. Działa rewelacyjnie cały czas...aż nie chce się wierzyć że to "hyipik". Oby tak dalej..Trzeba będzie dorzucic coś aby się kręciło. Ryzyko wiadomo jest - jak wszędzie, no tu może większe Kilka ostatnich info ( w sumie z maja) nie wiem czy dobrze przetłumaczę. W efekcie są zmuszeni do wdrożenia pewnych modyfikacji dla polityki "firmy". 1) Wpłaty i wypłaty => Na podstawie płatności, transakcji / rozliczenia, opłat, wymienników muszą pokazać że ich rachunki są bardziej przejrzyste, aby organ regulacyjny nie miał do czego sie przyczepić. Zwiększona będzie minimalna kwota do wycofania dla użytkowników, wtedy będzie więcej korzyści oraz bezpieczniejsze i większe zyski. => Nie będzie tak jak było do tej pory do wypłaty 1 $ a nowa minimalna wypłata to 5 dolarów. 3) Zwiększenie minimalnego depozytu do $ 20. => Zamiast inwestować dwa razy po 10 dolarów inwestycji, teraz trzeba wpłacić przy pojedynczej 20$.To pozwala zaoszczędzić 0,5 USD na każdej nowej inwestycji w stosunku do poprzedniej. 4) Dodano nowe metody płatności, aby pomóc członkom w sposobie finansowania i wycofania. => SolidTrustPay, Perfect Money, Payeer, OKPAY,Paytoo, Neteller 5) Urząd Regulacji zwrócił prośbę aby stworzyli własną sieć reklamy internetowej, wtedy będzie to dla nich przejrzyste w kwestii rachunków. => Mają to zrobić w ciągu najbliższych 90 dni. Urząd Regulacji pozwolił im dodać nowy sektor inwestycyjny po przejrzeniu ich propozycji. A więc zakłady sportowe, aplikacje mobilne, i gry online, Wolno im wprowadzić nowy sektor inwestycyjny w grach online. Wszystko jest w przygotowaniu.
 15. [SCAM] SanBux - sanbux.com - ROI 145%

  To ciekawe, wchodzę praktycznie codziennie na Sanbuxa i dopiero wczoraj stronkę główną nową zobaczyłem. Od tej pory nie mogę się jednak zalogować. Odlicza od 5 do 0 i ..stoi..Więc tym bardziej moje zdziwienie że piszesz o dwóch tygodniach że już wstecz była. Ps:.. Więc coś u mnie jest nie tak...
×