Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
GoldenVIP

Forumowicz
 • Content count

  225
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Excellent

About GoldenVIP

 • Rank
  Nie pracuj dla pieniędzy, niech one pracują dla Ciebie!
 • Birthday 03/20/1991

Metody kontaktu

 • URL strony internetowej
  http://www.biznes-inwestycja.pl
 • Skype
  lukassporna
 • GG
  10343939

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Internet
 • Zainteresowania
  Inwestycje. LikesXL, Traffic Monsoon. www.biznes-inwestycja.pl
 1. [SCAM] GladiaCoin.com - Doubler - ciekawe zasady

  @seba78 - poważnie ? tego nam właśnie brakowało
 2. [SCAM] GladiaCoin.com - Doubler - ciekawe zasady

  @Druszlak - Będziesz zarabiał 2.22% dziennie od własnego depozytu (pakietu). Natomiast system binarny to dodatek. Jeśli zaprosisz kogoś do GladiaCoin ze swojego linku to taka osoba trafia do twojego zespołu i możesz ją umieścić w lewym bądź prawym zespole. Każdego dnia system sprawdza twój lewy jak i prawy zespół (odnośnie nowych wpłat, wykupu depozytów) i ze słabszego zespołu daje Ci do 15% ich złożonych depozytów. Jak wspomniałem wcześniej jest to dodatek, który przyśpiesza zamknięcie Twojego depozytu i tym samym wypracowanie przez niego 100%. W takim układzie nie będziesz musiał czekać 90 dni tylko krócej.
 3. [SCAM] GladiaCoin.com - Doubler - ciekawe zasady

  @kwachu - czy wejść to już tą decyzje musisz podjąć sam. Ja osobiście uważam, że nadal jest to dobry moment, ponieważ binarka jest tak skonstruowana aby liderzy nie wyciągali pieniędzy szybko i łatwo odbierając tym samym "życia" Gladiacoin'owi. U mnie w zespole w ostatnim tygodniu 27 BTC nowych depozytów, a więc przyrost znacznie większy niż przez ostatni czas. Z jaką kwotą się opłaca ? z każdą. Wszystko zależy co dla Ciebie oznacza słowo "opłaca" bo to pojęcie dość względne. ja mam dziennie z GladiaCoin ok. 100 EURO przy depozycie 4 BTC. Przy depozycie : 0.1 BTC - dziennie masz ok 0.00222 BTC 0.3 BTC - dziennie masz ok 0.00666 BTC 0.5 BTC - dziennie masz ok 0.01111 BTC 1 BTC - dziennie masz ok. 0.02222 BTC 2 BTC - dziennie masz ok. 0.04444 BTC 4 BTC - dziennie masz ok. 0.08888 BTC Wypłata z automatu od 0.03 (więc od pakietów 2 BTC masz codziennie) Teraz możesz śmiało sam odpowiedzieć sobie na pytanie co Ci się opłaca
 4. [SCAM] GladiaCoin.com - Doubler - ciekawe zasady

  Ja wczoraj również zrobiłem niewielkie "zakupy". Doładowane 2.5 BTC. Do tej pory było na 3 kontach : 1 -> 0.5 BTC 2 -> 0.5 BTC 3 -> 0.5 BTC Aktualnie : 1 -> 2 BTC 2 -> 1 BTC 3 -> 1 BTC
 5. Witajcie GladiaCoin to nowy doubler, który powstał pod koniec grudnia 2016 roku. Jak możemy wyczytać na stronie właściciele twierdzą, że zajmują się tradinigiem (handlem) kryptowalutami. Sam GladiaCoin leży na serwerach w Singapurze. W systemie możemy nabyć pakiety w następujących wartościach : 0.1 BTC, 0.3 BTC, 0.5 BTC, 1 BTC, 2 BTC, 4 BTC wpłat dokonujemy tylko poprzez BTC. Każdy pakiet pracuje 90 dni podwajając naszą ilość BTC. Naliczenia są realizowane raz dziennie o godzinie ok. 18:10 czasu Polskiego. o żywotności naszego pakietu informuje pasek postępu : Co najciekawsze w systemie nie mamy bonusu za bezpośrednie polecenie ! Jedyny bonus jaki jest to tylko i wyłącznie binarka, z której zarobki nie są dodatkowym profitem, a tylko i wyłącznie napędzają nasz pakiet. Dokładniej wygląda to tak, że zysk z binarki, jest doliczany do tego paska co widzicie wyżej czyli za pomocą binarki nasz pakiet zamiast podwoić ilość BTC w 90 dni może to zrobić znacznie szybciej. Jeśli pasek dojdzie do 100% to aby mieć dalej zysk z binarki zmuszeni jesteśmy zakupić kolejny pakiet za min. tą samą wartość co wcześniej. W innym przypadku binarka staje się nie aktywna. Wypłaty : są one zlecane automatycznie po przekroczeniu 0.03 salda na naszym wewnętrznym koncie. Docierają po ok. kilku godzinach. Moja opinia : program wygląda ciekawie biorąc pod uwagę fakt, że nie mamy bonusu za bezpośrednie polecenie + binarka nie jest dodatkowym zyskiem prócz pakietu, a tylko i wyłącznie przyśpiesza jego zamknięcie. Taki układ wymusza na osobach korzystających z binarki aby po zakończeniu pakietu zakupić kolejny tym samym spowodować świeżą wpłatę do systemu. Oczywiście przyjmując, że program nie ma nic wspólnego tradingiem. Zawsze istnieje szansa, że ten trading jest jednak realizowany i w takim wypadku również może to być dobre źródło finansowania (na krypto w 90 dni da się spokojnie 100% podwoić kapitał i znacznie więcej). Sam osobiście wrzuciłem 1.5 BTC (3 konta po 0.5 BTC) poniżej zamieszczam dowód depozytów . LINK DO REJESTRACJI - KLIKNIJ TUTAJ
 6. [SCAM] LikesXL - www.likesxl.com

  @pepperoniss - nie musisz z ironią odpowiadać na moje pytania. Dobrze wiem jak działa bitcoin. Nie napisałem też, że bitcoin opóźnia przelewy jako samo kryptowaluta tylko, że faktycznie wychodzi na to, że LikesXL ma spore poślizgi w wypłacie w BTC - bo tak jak napisałem na karty są jak w zegarku - a wypłacam co tydzień od ostatnich problemów z wstrzymanymi wypłatami. Również powtórzę się, że w mojej grupie wszyscy otrzymują pieniądze na czas wypłacając na kartę.
 7. [SCAM] LikesXL - www.likesxl.com

  Szczerze @pepperoniss jesteś pierwszą osobą od której słyszę, że wypłaty nie docierają. Ja zlecam co tydzień na Europacard bądź Cashacard i w przypadku Europacard są do 7 dni roboczych natomiast w przypadku Cashcard sa w ciągu 1-2 dni roboczych. Posiadam w grupie prawie 50 osób z czego wszystkie otrzymują wypłaty terminowo na karty. Nie wiem jak jest z Bitcoin bo z tego u mnie nikt nie korzysta więc możliwe, że tutaj tkwi problem. Jaką formę wypłat wykorzystujesz ?
 8. [SCAM] AdPackPro - ROI 120% w 80-90 dni - www.adpackpro.com

  Tak zostało wyłączone bardzo dużo Adpacków - są do ponownej konfiguracji. Z tego powodu chwilowo spadły naliczenia dzienne. Paczki nieaktywne pojawiły się w dziale INACTIV i czekają na ponowną konfigurację.
 9. [SCAM] Adboni - 120 do 130% - www.adboni.com

  Program jest praktycznie martwy - słuszna decyzja o dziale SCAM.
 10. Osobiście proponuję wersję w EURO niż w BTC - większe zainteresowanie i większa dynamika w tamtej wersji.
 11. Ja narazie czekam 1h na to aż CoinPayments odbierze przelew BTC
 12. [SCAM] LikesXL - www.likesxl.com

  Po przerwie LikesXL zlecam wypłaty raz w tygodniu i wszystko w jak najlepszym porządku. Wypłaty zlecam na Europacard i dochodzą do 4-5 dni roboczych. Obstawiam, że LikesXL przeżyje jeszcze nie jeden revenueshares - ale to tylko moja opinia Bitcoinem można już wypłacać - bez konieczności posiadania kart Europacard czy też Cashcard.
 13. [SCAM] AdPackPro - ROI 120% w 80-90 dni - www.adpackpro.com

  Jak narazie AdpackPro działa dobrze. Obecnie trwają jakieś prace więc naliczenia mogą być niedokładne jednak wszystko ma zostać wyrównane. Wypłaty realizuję co tydzień i dochodzą jak w zegarku w 3-5 dni roboczych. Zamówiłem również kartę OneVision - jak tylko do mnie dotrze podzielę się doświadczeniami i spostrzeżeniami.
 14. Czy u was też strona tak wolno chodzi ?
 15. [SCAM] Adboni - 120 do 130% - www.adboni.com

  Troszkę mnie zmartwiło wycofanie BTC dla EUROPY bo sam korzystałem właśnie z tej formy wypłat. Jednak wypłaty na konto są również stosunkowo szybkie. No cóż można powiedzieć narazie nie da się nic zarzucić AdBoni (ciekawe jak długo)
×