Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
piotras10000

Forumowicz
 • Content count

  327
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About piotras10000

 • Rank
  Doświadczony inwestor

Metody kontaktu

 • URL strony internetowej
  http://zarabiajhyip.blogspot.com

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  polska

Recent Profile Visitors

534 profile views
 1. ROBOT HANDLOWY DO KRYPTOWALUT ✅ Instrument: btcusd ( bitcoin ) ✅Wysoka skuteczność zagrań ( ok. 85% wygranych ) ✅Automatyczne narzędzie otwierania i zamykania zleceń ✅Obrona rentowności zlecenia ( Breakeven ) ✅Zarządzanie ryzykiem ( Money Mangament ) ✅Zaawansowana Strategia ( Martingale ) ✅Wbudowany wskaźnik ( Moving Average ) Zapraszam do śledzenia moich wyników na mojej stronie na Facebooku https://www.facebook.com/PJT-Systems-103123548864276
 2. Neobux - neobux.com

  w tej firmie nie trzeba mieć wcale konta ultimate aby osiągnąć całkiem niezłe zyski ,wystarczy kupić konto Golden i wynająć tyle na ile nas stać i przedłużyć tzw poleconych na 240dni lub dłużej. Po jakimś czasie koszty poniesione z kupna konta i wynajęcie poleconych się zwrócą. Jeżeli chodzi rozliczanie się z podatku to jest tam napisane w ich regulaminie ,że NeoBux nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zapłaty podatku za to, co otrzymujesz od nich.Twoim obowiązkiem jest zadeklarować, co otrzymałeś od nich i powinieneś zapłacić podatek w swoim kraju. .
 3. Forex vs. Strata

  Re: Bardzo ciekawe podsumowanie ,podobno według przeprowadzonych ankiet KNF 93% inwestorów nie uzyskało zysku za rok 2016. Ja też interesuję tym rynkiem ,ale generalnie jest to badzo trudne do opanowania czy w jakimś momęcie będzie trend wzrostowy czy spadkowy. Dlatego uważam kto tego rynku nie rozumie nie powinien tam inwestować swoich pieniędzy.
 4. [SCAM] PTC Bank - zarabiaj w kilka sekund...

  Re: Nic im nie zrobisz na przyszłość sprawdź zanim gdziekolwiek się zarejestrujesz ,aby na darmo nie tracić czasu.
 5. Neobux - neobux.com

  Re: Tak to prawda ,ale nikt ci nie gwarantuje szybkiego zwrotu gotówki nawet mając przedłużonych na 240 dni.
 6. Neobux - neobux.com

  Re: Co do płatności to jak najbardziej ,ale co do inwestycji szkoda czasu i pieniędzy z resztą każdy inny bux tak funkcjonuje tak samo jak neo i zasady się nie zmieniły do tej pory. Druga istotna bardzo ważna rzecz na zwrot zainwestowanych pieniędzy nie ma co liczyć ,bo jak skończy się ważność wynajętych poleconych trzeba znowu ich przedłużyć i kolejna kasa wpada do neo.
 7. Neobux - neobux.com

  Neobux i innego typu tzw biznesy są całkowicie nie opłacalne ,mając konto Golden ciężko zarobić na przedłużenie ,bo wszystko jest tak ustawione przez admina aby użytkownicy wpłacali jak najwięcej. Dlatego nie polecam tego typu zarabiania .
 8. Neobux - neobux.com

  Re: Im więcej masz poleconych tym twoje zarobki spadają ,mowa tu oczywiście o koncie Golden. Tak więc zatrzymaj tylko 300 poleconych a swoje zarobisz
 9. Neobux - neobux.com

  Re: Napisz do supportu ,że nie przeczytałaś dokładnie regulaminu ,być może ci odblokują konto.
 10. TrafficMonsoon adpack 50$ ROI 110% - trafficmonsoon.com

  Re: Ludzie powariowaliście przez Trafficmonsoon i śmiać mi się chce:-))
 11. Neobux - neobux.com

  W neobuxie na końcie standard wogóle się nie opłaca inwestować jakikolwiek pieniędzy , a jeżeli chodzi o konto Golden to jest długa droga do zwrotu zainwestowanych pieniędzy ,bo ciężko policzyć ile danego dnia będzie wynosił nasz zysk. Pomimo ,że ten program istnieje już 7 lat ,zawsze jest ryzyko ,że zwinie skrzydła bez powiadomienia swoich użytkowników. Tak, więc sami musicie zdecydować czy wchodzicie w to z większą kwotą .
 12. Neobux - neobux.com

  Re: Myślę ,że ten uzytkownik non stop przedłuża rr na 240dni i dlatego jego zysk jest tak mały przy takiej ilości rr
 13. TrafficMonsoon adpack 50$ ROI 110% - trafficmonsoon.com

  Re: Szczerze to wątpie w to ,że ktoś z was ujawnia fiskusowi dochody z takich typów programów zarobkowych.
 14. TrafficMonsoon adpack 50$ ROI 110% - trafficmonsoon.com

  Nawet tak jak mówisz i może masz rację to i tak oni mu nie odblokują konta albo wogóle nie będą się z tym spieszyć .W sumie każdemu może się to przetrafić i w taki sposób zgarną tysiące dolarów blokując tym osobom co zainwestowali najwięcej.
 15. TrafficMonsoon adpack 50$ ROI 110% - trafficmonsoon.com

  Re: Rozmawiałem z nim na ten temat i mówił mi ,ze nikt z jego domowników nie posiada konta na traffiku.
×