Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
shadyx

Forumowicz
 • Content count

  1218
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

58 Excellent

About shadyx

 • Rank
  Weteran
 • Birthday 11/18/1995

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Rybnik
 • Zainteresowania
  muzyka, sport

Metody kontaktu

 • Skype
  misiek.shady

Recent Profile Visitors

1162 profile views
 1. Cześć! Natknąłem się niedawno na grupę dotyczącą głównie ecommerce/ marketingu online. Link wrzucam poniżej. Przejrzałem większość darmowych filmów i zdaje się to bardzo profesjonalne. W darmowych materiałach jest naprawdę dużo wiedzy i widać, że to są pomysły inne niż wszystkie. Dostępne jest też płatne szkolenie, które jest bardzo polecane przez wiele osób co można sprawdzić na jego grupie. Pisałem do tych osób z całego świata i faktycznie w płatnym szkoleniu jest kompletna wiedza jaka jest potrzebna do osiągnięcia solidnej sprzedaży poprzez nowo utworzony sklep. Zresztą wszystko jest opisane na stronie: https://www.modernwealthacademy.org/mentorship Wpadłem na pomysł wspólnego zakupu płatnego kursu Amit’a. Koszt na jego stronie to 500$, ale gdyby zrzucić się w 10 osób to wyjdzie tylko 50$, a tyle myślę, że warto zapłacić, bo ilość wiedzy jaka tam jest zdaje się być naprawdę warta tego. Czy ktoś byłby chętny na zrzutkę? Oczywiście im więcej osób tym lepiej, więc po prostu napiszcie poniżej kto byłby chętny. Poczekamy tydzień i wówczas zebraną grupą osób, zrzucimy się wspólnie małym kosztem. Linki https://www.facebook.com/groups/250498859003270/ https://www.modernwealthacademy.org/mentorship
 2. Witam po krótkiej przerwie na forum Słuchajcie, przybliżę sprawę znajomej, która nieświadomia wpakowała się w problemy. Oczywiście nie jestem w stanie zacytować dokładnie całości, ale z ogólnego punktu widzienia. Znajoma postanowiła zamówić dla siebie oraz kilkoro swoich znajomych akcesoria do tel. Ł
 3. Dyskusja na temat kursu BTC

  Spadki BTC oczywiście są uwarunkowane jakimiś tam giełdowymi sytuacjami. Choć czasem mam wrażenie, że historia wzrostu i spadku BTC ma się jak rubel zależny od tego czy Putin oddał rano więcej albo mniej moczu : ))))))
 4. Dyskusja na temat kursu BTC

  No to polecieliśmy Czekamy teraz na panike
 5. Ktoś miał problemy z rejestracją? Wyrzuca mnie przy podaniu nr tel w polu, ponoć brak '+'.
 6. Sky Way - www.rsw-systems.com

  Pytanie; w jakim celu został zbudowany samochód o kołach pociagu i tej samej strukturze działania. Pytanie 2; czy oba projekty (SkyRailway) i to coś (up) nie mają tylko być dobrą okazją do marnotrawienia otrzymanej kasy?
 7. Sky Way - www.rsw-systems.com

  Ten projekt z samego fizycznego punktu widzenia jest niemożliwy do wykonania. Weżmy pod uwagę samą sub i infrastrukturę. Na takie rzeczy poświęca się miliardy w pieniądzu i setki tysięcy godzin, by 'opatentować' sam cykl działania takiej kolejki. Gdzie wykonanie, gdzie wdrożenie, gdzie papierologia?
 8. Będę na pokładzie ze środkami compund.fund Obserwuję projekt od bardzo długiego czasu i jest bardzo oryginalny w swoim stylu. Admin na tym forum jest bardzo dobrze znany, a lata pokazały, że dał zarobić. Szkoda, że to tylko BTC, ale 95% czasu Rych spędza mimo wszystko między kryptowalutami.
 9. Całkiem niedawno natknąłem się na temat reformy emerytalnej u wschodnich sąsiadów. Mógłbym co prawda opisywać jak do tego doszło, ale wolałbym prześwitlić temat (ponoć szybkiej kasy ) Najprościej będzie, gdy pokaże filmik otrzymany na maila, ale również wrzucony na YT. Jestem ciekaw samego działania programu, cały czas szukam magicznych haczyków. https://www.youtube.com/watch?v=GoNf99pXq4Y
 10. Trochę nie w temacie, czy Rysio wypłaci wiszące wpłaty?
 11. Ja cały czas czekam, cierpliwość popłaca
 12. Nie wiem co Rysiu kombinuje, ale póki co znów lecimy
 13. ROI nadal na poziomie ponad 400%. Ktoś kto ryzykował 1000$ na początku, dzisiaj pewnie ma wakacje marzeń
 14. Szczerze w tym roku jeszcze nic tak mocno nie zaintersowało mnie jak ten program. Wygląda całkiem obiecująco i bez wątpienia jest w nim kropla oryginalności. Zysk generuje zmienny na poziomie 15-35%.Moje pytanie; jak firma ma zamiar zapewnić owy zysk? W końcu jednego dnia są w stanie sprzedać 5 samochodów po to, by w następnym miesiącu móc nie sprzedać nawet ani jednej sztuki. Swego czasu troszkę interesowałem się hobbistycznie moto, więc sprawdzę jeszcze realne ceny sprzedażych owych aut. Widzę, że mają tam dość duży wybór samochdów w wersjach sportowych.
×