Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Polon

Moderatorzy
 • Zawartość

  3483
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

759 Wspaniały

2 obserwujących

O Polon

 • Tytuł
  Maniak inwestycyjny

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Wioska Smerfów

Ostatnie wizyty

9248 wyświetleń profilu
 1. Możliwość obejścia blokady to jedno, a jest jeszcze inna rzecz, która ten pomysł może uczynić nieskutecznym. Urzędnicy skupiają się na pomyśle blokowania stron takich programów, a przecież taka strona sama w sobie nie ma aż takiej mocy sprawczej. Mocą sprawczą która nadaje siłę takiemu programowi jest jego reklamowanie. Jeśli ktoś stworzy hyipa i nikomu o nim nie powie, to nawet urzędnicy pewnie nie będą wiedzieli że taki program istnieje (oczywiście ludzie też wtedy w niego nie zainwestują bo nie będą wiedzieli że istnieje). Więc takie programy istnieją głównie dlatego, że ludzie je reklamują na blogach, forach, portalach społecznościowych, itd. i w ten sposób pozyskują kolejne osoby. Więc gdyby urzędnicy chcieli naprawdę z tym zjawiskiem walczyć to po umieszczeniu takiej strony w rejestrze stron zakazanych, powinien również obowiązywać zakaz reklamowania takiej strony.
 2. Jeżeli pomysł ministerstwa finansów się ziści, to na wzór rejestru zakazanych bukmacherów, powstanie rejestr zakazanych programów inwestycyjnych. Strony takich programów będą blokowane przez operatorów telekomunikacyjnych. Wówczas jak podejrzewam, inwestowanie w takim programie może być podwójnie ryzykowne. Podstawowe ryzyko to oczywiście takie, że taki program może sam się zwinąć w dowolnym momencie z kasą użytkowników. A drugie ryzyko to takie, że nie znamy dnia ani godziny, kiedy taki program nagle zostanie dodany do rejestru stron niebezpiecznych i strona zostanie zablokowana przez operatora telekomunikacyjnego. Jeśli ktoś przed taką blokadą by zainwestował, to wyciągnięcie kasy bez normalnego dostępu do strony może być co najmniej utrudnione. No cóż, jak widać, "dobra zmiana" nie próżnuje i wie lepiej co jest dobre dla obywatela. Ciekawe co w takiej sytuacji zrobią polscy naganiacze jeśli jakiś "super program" do którego naganiają zostanie zablokowany https://biznes.interia.pl/finanse-osobiste/news/rejestr-niebezpiecznych-stron-www-knf-z-urzedu-zablokuje,2586730,4141
 3. Skarga na moderatorów hyipeforum

  Kolejna bzdura. A nawet dwie. Po pierwsze nadal jeszcze możesz odpisać w wątku, tyle że z powodu uzbieranych ostrzeżeń musisz zaczekać aż moderator zaakceptuje Twój post. Po drugie jesteś moderowany nie za zgłoszenie, tylko za łamanie regulaminu.
 4. Skarga na moderatorów hyipeforum

  Oczywiście, że nie żartuję. Z tego co wiem, najczęściej dostawałeś ostrzeżenia za offtopy, obrażanie innych, oraz spamowanie, a nie za zgłoszenie czyjegoś nieregulaminowego postu.
 5. Skarga na moderatorów hyipeforum

  Bzdura. Nikt Cię nie wycinał za Twoje zgłoszenia. Każdy ma prawo zgłosić czyjś post w formie zgodnej z regulaminem, nawet jeśli takie zgłoszenie uznane zostanie za bezzasadne to zgłaszający nie ponosi żadnych konsekwencji.
 6. Skarga na moderatorów hyipeforum

  Już Ci pisałem, że to, że ktoś nie dostaje ostrzeżenia za swój post, wynika najczęściej z tego, że albo moderatorzy nie czytali takiego postu, bo nie mają obowiązku czytać wszystkiego, albo wynika z tego, że moderator przeczytał ale uznał że post nie narusza regulaminu. Jeżeli zgłaszałeś czyjś post i nie widziałeś reakcji, to najpewniej moderator uznał że taki post nie łamie regulaminu.
 7. polon poradził mi złożyć skargę

  Nie odkryję Twoich wypowiedzi, gdyż wg mnie nie przedstawiają one merytorycznej treści dotyczącej Twojej skargi i niepotrzebnie zaśmiecałyby i rozwlekały ten wątek nic do niego nie wnosząc. Dwa Twoje posty składają się z pojedynczych słówek typu "nara" i "zapraszam", a w trzecim odnosisz się do innego użytkownika w taki sposób, że można to potraktować jako obrażanie. Twoja skarga dotyczy tego, że niektóre Twoje treści są moderowane z czym się nie zgadzasz. Otóż dopóki będziesz łamał regulamin to kolejne Twoje nieregulaminowe wpisy będą usuwane. Tematy dyskusyjne to nie jest jakiś czat, żeby sobie gawędzić tworząc jednowyrazowe posty, które nic nie wnoszą do dyskusji.
 8. [SCAM] hightechforex.com[wybudzony sleeper]-A1D

  Program został przeniesiony do działu SCAM.
 9. Program został przeniesiony do działu SCAM.
 10. [SCAM] NexusMine Limited - 200 GH/S FREE - nexusmine.net

  Program został przeniesiony do działu SCAM.
 11. [SCAM] Earnx - Bitcoin 15% dziennie przez 10 dni

  Program został przeniesiony do działu SCAM.
 12. Aż specjalnie zerknąłem na bloga Pana Dyrektora, bo choć cały ten dascoin mnie już znużył, to jeśli chodzi o kwestie wszelakich pseudocrowdfundigów, które od czasu do czasu w różnych programach się pojawiały to jestem wrogiem wykorzystywania idei crowdfundingu do różnych niewiadomych celów. A co pisze Pan dyrektor? Na pierwszy rzut oka wygląda mi to na dużą ilość biurokracji, weryfikacji, itp. Ale to chyba nie nowość w dascoinie. Ale może to jest plus, może das urzędnicy stawiają na bardziej ambitne projekty, np. turlające się z prędkością dźwięku wagoniki a'la sky way i stąd tyle procedur. No i zdaje się że żeby umieścić projekt, trzeba być partnerem firmy, zatem trzeba kupić licencję? I jak rozumiem, w projekcie zbiera się cykle od inwestorów. Czyli inwestorami projektu mogą być tylko posiadacze licencji, bo skąd indziej wziąć cykle? No a jak projekt zakończy zbiórkę tych cykli to co z nimi zrobi żeby zamienić je na dolary i wybudować przykładowe wagoniki? Czyli projekty będą kisić się w dasekosystemie. A zważywszy na to, że większość ludzi w tej piramidce jest i będzie stratna to kto będzie jeszcze ładował te cykle w czyjeś projekty? Chociaż z drugiej strony co innego można zrobić z cyklami? Generalnie nie widzę tu przyszłości tego pseudocrowdfundingu, jeśli moje wyobrażenie na jego temat nie jest mylne. Co do bajkopisarstwa @analizatora1, bo widzę że masz bogatą wyobraźnię, ale nie daję rady tego czytać. Poczytaj sobie co od początku tu ludzie piszą, poczytaj sobie na różnych innych forach, poczytaj sobie różne artykuły i odpowiedz sobie na pytanie: Dlaczego wśród tych wszystkich dyskusji nie wypowiadają się osoby broniące dascoina. A jeśli się wypowiadają to nie są w stanie logicznie odpowiedzieć na szereg prostych pytań, tylko albo szybko uciekają z dyskusji, albo udają że nie widzą tych pytań. To samo jest na fejsbukach, kanałach, blogach naganiaczy. Nie odpowiadają na niewygodne kwestie, a pytających traktują jak jakichś wrogów i nierzadko ich usuwają. Podejrzewam, że tutejsi dyskutanci z radością przyjęliby argumenty, które przekonałyby ich do Twojej racji. Ale po prostu takich argumentów ani Ty, ani Tobie podobni nie podaliście, a wręcz unikacie odpowiedzi na kluczowe zagadnienia.
 13. [SCAM] bankroi.io- różne plany

  Program został przeniesiony do działu SCAM.
 14. W regulaminie EFBA 2018 jest napisane: http://www.efba.pl/Regulamin_EFBA.pdf Jak to się ma do tego, że bilety można kupić także w sklepie futurenet, a więc wykorzystując do zakupu inną stronę: https://store.futurenet.club/product/bilet-premium-europejskie-forum-biznesu-alternatywnego-2018/
 15. polon poradził mi złożyć skargę

  Nie tyle poradziłem Ci złożyć skargę, co poinformowałem, że masz prawo takową złożyć jeśli uważasz że dostałeś ode mnie niesłusznie ostrzeżenia. Wątek o Netleaders jest o Netleaders, a nie o Jacku Paciorku. Więc wymyślanie na niego przezwisk nie wnosi niczego do głównego tematu jakim jest Netleaders i dascoin, a tylko rozwleka i zaśmieca dyskusję.
×