Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Polon

Moderatorzy
 • Zawartość

  3513
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

771 Wspaniały

2 obserwujących

O Polon

 • Tytuł
  Maniak inwestycyjny

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Wioska Smerfów

Ostatnie wizyty

9369 wyświetleń profilu
 1. Twórcy zapomnieli tylko o jeszcze jednym chyba najważniejszym zabezpieczeniu. A mianowicie zabezpieczeniu dascoina przed samymi sobą i swoimi działaniami. Tym samym wszelkie pseudo zabezpieczenia które wymieniłeś nie zdadzą egzaminu, jeśli twórcy będą robić to co robili dotychczas.
 2. @abecadloabc1, zadawanie pytań uważam za normalną reakcję na czyjeś oświadczenia dotyczące zmiany o 180 stopni poglądów na temat dascoina. A to, że właściwie niczego się nie dowiedziałem w odpowiedzi, to na to już wpływu nie mam. Albowiem za niecodzienną uważam sytuacje, w której ktoś przekonał się do dascoina w momencie kiedy ten projekt ma coraz większe kłopoty. Ja bowiem nie wykluczam, że @covciu mógł posiąść jakąś nieujawnioną dotąd wiedzę o dascoinie, która to wiedza w taki sposób zmieniłaby jego poglądy na projekt, mimo że uważam to za bardzo mało prawdopodobne, niemniej satysfakcjonujących odpowiedzi brak.
 3. Jeśli ktoś dopuścił się oszustwa, to będzie oszustem niezależnie czy zostanie złapany, czy nie. Przecież jeśli złodziej który coś ukradł nie został złapany i nie został osądzony to nie wynika z tego że automatycznie przestał być złodziejem lub nie był nim w ogóle, tylko dlatego że nie został złapany. Ja nie mam wątpliwości, że w przypadku twórców dascoina i głównych naganiaczy, dobrze wiedzieli oni w jakim biznesie uczestniczą. Tym bardziej że dla wielu czołowych naganiaczy dascoin był którymś z kolejnych tego typu programem. Wcześniej uczestniczyli w BannersBrokers, Emgoldex, Swissgoldex (czy jakoś tak) i innych podobnych, i każdy program tak samo reklamowali i naganiali do nich, a jak padły to cichaczem się wycofywali aby odciąć od siebie kolejny smród po kolejnym scamie. Dokładnie tą samą taktykę stosują w naganianiu do dascoina i o ile nie poniosą żadnych konsekwencji, to pewnie będą naganiać do kolejnych piramid. Taki styl życia sobie wybrali i doskonale wiedzą że żeby zarobić to trzeba nagonić ludzi, a mało kto wejdzie do piramidy, dlatego manipulują i oszukują w swoich przekazach.
 4. A jakie to ma znaczenie że dascoin nie schodzi z 0,03$ skoro i tak jest kompletnie bezużyteczny? To nie jest żaden sukces, że dascoin trzyma się ledwo nad krawędzią przepaści, tym bardziej biorąc pod uwagę roztaczane wizje że kurs miałby wzrosnąć do kilku dolarów albo i więcej, co w ogóle się nie sprawdziło. Doprawdy w mojej ocenie to jest wręcz urąganie konstytucji, aby przypisywać jej powód zmiany swoich poglądów na temat jakiegoś niezwiązanego z nią piramidalnego programu nieudolnie udającego kryptowalutę. Tym bardziej że nie ma tu jakiegoś logicznego powiązania.
 5. Ja nie pytałem się o przepadek jakichś przedmiotów używanych czy pozyskanych w projekcie, tylko się pytałem o możliwość chronienia np. projektu gaci na dascoinowym blockchainie. Pytanie jest chyba jasno napisane. A przypomnę że na moje pytanie, dlaczego stałeś się obrońcą dascoina, jeden z powodów który wymieniłeś to konstytucja. Dlatego też nie wiem dlaczego konstytucja miałaby spowodować aż taką radykalną zmianę co do poglądów na dascoina.
 6. To skoro nic nie wiem to może mnie oświecisz co wspólnego z projektem ma konstytucja (a swoją drogą to jaka konstytucja, bo są różne)? Skoro nic nie wiem o projekcie, a Ty zdajesz się wiedzieć więcej, to może odpowiesz na pytania? Na początek na szybko znalezione kilka pytań które kiedyś napisał @pepperoniss: No i chyba najważniejsze pytanie: W jaki sposób można chronić na dascoinowym blockchainie np. projekt gaci z branży modowej, albo jakikolwiek inny? Skąd pochodzą środki na wypłaty w NetLeaders?
 7. Jak to szkoda wątku? Obrońcy dascoina w każdej chwili mogą tu przyjść i przedstawić swoje argumenty. A że nie przychodzą, albo przychodzą i zaraz uciekają stanąwszy twarzą w twarz z masą kontrargumentów, nie potrafiąc logicznie odpowiedzieć na zadawane tu pytania, to już ich wola. Dlatego nie sądzę aby brak obrońców dascoina na forum powodował jakieś szkody dla wątku. Zresztą ja uważam, że brak udziału obrońców dascoina w dyskusji jest jednocześnie takim ich niemym zawołaniem: "macie rację z tym dascoinem, ale my musimy naganiać żeby zarobić". Ale skoro jesteś obrońcą dascoina, to może odpowiedziałbyś na proste pytania, które wiele razy były tu zadawane. Może wniósłbyś coś nowego do dyskusji. A co do konstytucji, to nie widzę związku.
 8. O, a to coś nowego, @covciu właśnie przyznał że jest obrońcą dascoina. Trochę to dziwnie brzmi, bo z wielu poprzednich jego wpisów można było odnieść zupełnie odmienne wrażenie, no ale cóż, każdy może zmieniać dowolnie swoje poglądy. A mógłbyś się podzielić kto lub co sprawiło że zmieniłeś zdanie o dascoinie i jesteś jego obrońcą? Trochę dziwna jest taka zmiana poglądów biorąc pod uwagę, że projekt jest ogólnie niewydolny, prowadzone jest śledztwo łącznie z zabezpieczeniem 44mln, kurs dasc szoruje o dno, brak jakichkolwiek perspektyw dla projektu, itd,itd. Dlatego ciekawi mnie dlaczego nagle stałeś się obrońcą dascoina? Teraz ludzie raczej odsuwają się od projektu, a nie do niego garną.
 9. [SCAM] Ocean 3 - od 3% dziennie wzwyz - ocean3.biz

  Program został przeniesiony do działu SCAM.
 10. [SCAM] bitunion.top [Wybudzony sleeper] -różne plany

  Program został przeniesiony do działu SCAM.
 11. To akurat nie ma większego znaczenia dla określenia co jest zyskiem. W wymiarze dobowym też nie ma żadnych zysków, a jedynie jakieś dzienne naliczenia. Tego typu programy mogą się w każdej chwili skończyć i wirtualne dolary na koncie znikną, więc te naliczenia to nie jest zysk. Zysk jest jak wypłacisz z programu więcej niż do niego wpłaciłeś.
 12. Nie ma żadnych zysków w wymiarze godzinowym. To są tylko jakieś godzinowe naliczenia i nic więcej. Zysk jest wtedy jak wypłacisz i masz kasę w kieszeni i to pod warunkiem że wypłacisz więcej niż wpłaciłeś. Wtedy jest zysk.
 13. Nie ma żadnych zysków w wymiarze godzinowym. To są tylko jakieś godzinowe naliczenia i nic więcej. Zysk jest wtedy jak wypłacisz i masz kasę w kieszeni i to pod warunkiem że wypłacisz więcej niż wpłaciłeś. Wtedy jest zysk.
 14. Nie ma żadnych zysków w wymiarze godzinowym. To są tylko jakieś godzinowe naliczenia i nic więcej. Zysk jest wtedy jak wypłacisz i masz kasę w kieszeni i to pod warunkiem że wypłacisz więcej niż wpłaciłeś. Wtedy jest zysk.
×