Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Polon

Moderatorzy
 • Content count

  3718
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

795 Excellent

2 Followers

About Polon

 • Rank
  Maniak inwestycyjny

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Wioska Smerfów

Recent Profile Visitors

9986 profile views
 1. Program został przeniesiony do działu SCAM.
 2. Program został przeniesiony do działu SCAM.
 3. A wyjaśnisz łaskawie jaką to branżę ten program reprezentuje?
 4. "Omega to styl życia..." Ktoś ma niezłą wyobraźnię... "Omega która dyktuje warunki rynkowe" - jakie warunki, gdzie, kto, co? Gdzie ten wpływ Omegi na rynek i w jakiej dziedzinie? Gdzie jakakolwiek konkurencyjność Omegi w stosunku do profesjonalnych firm które w rzeczywistości oferują realne usługi, a nie udawane? "Otrzymujesz niesamowite możliwości uruchomienia i rozwoju własnej firmy" - A na jakiej to niby zasadzie? Jak wyglądają te niesamowite możliwości które mogę otrzymać? Czy to coś kosztuje otrzymanie tych niesamowitych możliwości? "Ma przejrzystą historię..." - a gdzie można się z tą rzekomo przejrzystą historią zapoznać? "Forbes często poświęca artykuły Omegi" - Forbes nie poświęca artykuły Omegi, tylko Omega kupuje artykuł w formie artykułu sponsorowanego. I co to znaczy "często"? A teraz najlepszy bełkot w tym całym tekście: "Omega to styl życia, sukcesu. synergia wolności finansowej, stabilności i popędu" - poniekąd zgodzę się że to styl życia. Taki styl życia preferują naganiacze, którzy skaczą z programu na program naganiając ludzi. Jeden program się skończy, to szukają nowego - taki styl życia. Natomiast z sukcesem, wolnością finansową, stabilnością, dla użytkowników którzy będą dawcami kasy nie ma to nic wspólnego. "Marzenia się spełniają z Omegą. Wszystko co musisz zrobić to otworzyć swoje serce na coś zupełnie nowego" - To jest w mojej ocenie najbardziej prymitywna metoda naganiactwa - żerowanie na ludzkich emocjach, marzeniach, pragnieniach. Dodając do tego obiecywanie wolności finansowej i stabilności - metoda ta może być wykorzystywana wobec ludzi w trudnej sytuacji materialnej i osobistej. Reasumując - promocja programu na najniższym możliwym poziomie, stwierdzenia niepoparte żadną argumentacja, w zamian gra na emocjach i ludzkich pragnieniach. A fuj... obrzydlistwo...
 5. Wbrew temu co piszesz, nie wymagam żadnej pewności. Możesz się śmiać, to tylko świadczy o Twoim nierzetelnym i lekceważącym podejściu do tematu. Program działa już wiele miesięcy i inaczej wygląda obecna sytuacja w porównaniu do tej ze startu programu. O ile na początku programu prawdopodobieństwo osiągnięcia zysku można było oceniać wyżej, to im dłużej trwa taki program, tym to prawdopodobieństwo maleje. Sam dajesz mu teraz pół roku bezproblemowego działania, a nie więcej. I to w mojej opinii kłóci się z tekstem promocyjnym. Ok, wiem, że wg Twoich przewidywań program bezproblemowo pociągnie do końca roku. Wprawdzie te przewidywania nie są poparte kompletnie żadnymi argumentami, ale co tu dużo wymagać... Teraz rodzi się proste pytanie: Co z kolejnym półroczem, bo przecież promujesz program w kontekście zysków w rok czasu, czyż nie? A z drugiej strony tylko pół roku byłeś w stanie mu dać bezproblemowego działania. Tu nie ma spójności między Twoją opinią, a treścią jaką posługujesz się do promowania programu.
 6. Teraz już wiem, że świadomie w ten sposób promujesz ten program. To jest hipokryzja, żeby nie nazwać tego inaczej. Z jednej strony promujesz w kontekście zysków osiąganych w rok czasu, a z drugiej strony jednak nie masz pewności że pociągnie rok czasu, dlatego piszesz tylko o jego rzekomym bezproblemowym półrocznym działaniu. Żeby było mało, to jawnie bagatelizujesz tę kwestię i robisz sobie żarty. Takie podejście do tematu jest skrajnie nierzetelne.
 7. Już kiedyś odpowiadałem na to pytanie, ale dla Ciebie odpowiem jeszcze raz. Otóż nie założyłem się, gdyż nie miałem żadnej pewności, czy ten zakład (a więc tym samym i moja osoba), nie będzie wykorzystywany do jakichś celów, z którymi nie chciałbym mieć nic wspólnego. Może łaskawie napiszesz co jest nie tak w moim rozumowaniu, zamiast rzucać nic nie wnoszącymi ogólnikami? Co konkretnie sobie dopowiadam? Czyż nie jest prawdą że stwierdziłeś, że wg Ciebie program bezproblemowo będzie działał do końca roku, co stanowi okres pół roku i 10 dni? Czyż nie jest prawdą, że w sygnaturce promujesz program, opisując go w kontekście 70% zysku w rok czasu? W jaki sposób skleisz te dwie koncepcje ze sobą aby były spójne? Przecież promujesz program w kontekście tego że przez rok zysk wynosi 70%, a w poście piszesz że jesteś przekonany że program bezproblemowo podziała do końca roku, czyli jeszcze przez pół roku + 10 dni. A reszta pół roku gdzie, skoro promujesz go w kontekście roku? A może nie jesteś pewien że podziała kolejne pół roku, czyli cały rok? Jeśli tak, to po co wciskasz kit i promujesz go w kontekście zysku w rok czasu, jeśli nie jesteś przekonany że tak będzie? To kolejne Twoje kłamstwo, i trzeba to jasno tutaj powiedzieć, aby uciąć ewentualne Twoje kolejne kłamstwa, które przychodzą Ci z taką łatwością. Nic takiego nie pisałem. Wręcz przeciwnie. To Ty tak pisałeś, nie ja: Powtarzam po raz kolejny. Jeśli coś mi przypisujesz, to podeprzyj się moimi wypowiedziami aby potwierdzić że tak jest w istocie jak piszesz. Bo na razie to uskuteczniasz zwykłe kłamstwa.
 8. Co tu dużo pisać... @Devolaj93 z jednej strony twierdzi że: A z drugiej strony promuje w sygnaturce Omegę w taki sposób: Czyli z jednej strony jest przekonany że przez pół roku nie będzie z programem problemów, a jednocześnie ta jego opinia nie przeszkadza mu w tym, aby promować program w kontekście 70% zysku w rok czasu. Ewidentnie coś mi się tu nie zgadza... @Ermin już dawno temu z chęci zakładu się wycofał... Ten zakład w mojej ocenie miał głównie funkcję promocyjną programu, aby ukazać rzekome niesamowite możliwości programu i jego rzekomy potencjał. Inna rzecz, że liczba miliona użytkowników do końca roku nie miała żadnych podstaw, które choćby w minimalnym stopniu mogły ją uprawdopodobnić. Tym bardziej dla mnie zastanawiające, że @Ermin kreujący się na osobę doświadczoną był przekonany że taka kosmiczna liczba użytkowników w tak krótkim czasie i w tego typu programie jest możliwa...
 9. Przewidywane dłuższe działanie programu nie musi sprawić że zarobek będzie bardziej prawdopodobny, zwłaszcza jeśli zwrot inwestycji trwa miesiącami. W tym momencie właściwie liczy się przyrost nowych użytkowników i ich kasy, tak aby nowa kasa mogła być wypłacana tym co weszli wcześniej. Im więcej ludzi inwestuje w program, tym większa szansa że dłużej pociągnie. To jest właściwie główny element. Bez tego elementu żadne wymyślne plany marketingowe nie pomogą. Po prostu jak ludzie nie będą wchodzić do programu z własną kasą to admin zwinie zabawki i sobie pójdzie. Dlatego istnieją prowizje aby promotorzy mieli motywację do promocji programu. Właściwie każdy program działa na takim schemacie, stąd nie widzę tutaj jakichś istotnych różnic, które w jakiś wyjątkowy sposób miałyby wyróżniać Omegę.
 10. Więc co się dziwisz, jeżeli piszę że nie widzę jakichś istotnych różnic? Natomiast jeśli chodzi o różnice w planach marketingowych, naliczeniach, prowizjach, momentu w jakim program staruje, to wg mnie nie jest to kwestia tego, który program jest lepszy, a który gorszy, tylko bardziej kwestia co kto lubi, czy ktoś woli szybkie programy, czy wolniejsze, itp.
 11. Bo działa na tym samym schemacie co inne programy. Bo nie ma uwiarygodnienia deklarowanych źródeł zysku, co jednocześnie nie przeszkadza liderom powielać bezrefleksyjnie papki marketingowej, w szczególności dotyczącej owych źródeł finansowania i udawania że to realny biznes. Stąd właściwie nie widzę w tym programie nic co by go w jakimś stopniu wyróżniało spośród innych takich programów. Chociaż nie... przecież jest ten nieszczęsny VPN, a nie w każdym przecież programie jest konieczność używania VPN. Tutaj nie poznasz mojego zdania bo to nie jest temat o innych programach. Ewentualna zmiana mojego zdania nie sprawi, że program podziała dłużej. Chciałbym aby tak było, ale to admini decydują o żywotności programu, i ewentualna zmiana mojego zdania nie ma tu wpływu. Bo napisałeś to w sposób tak nieprecyzyjny, że różnie można było to interpretować. Ja nie jestem wróżką aby domyślać się co masz na myśli. Pisz konkretnie i jasno, a wtedy będziesz zrozumiany tak jak chcesz być rozumiany.
 12. Nie wiem co Cię tak dziwi? Że ktoś zadaje pytania? Jeśli Ci nie pasuje takie podejście, to zawsze możesz spróbować znaleźć inne miejsce w internecie, gdzie nikt nie zadaje niewygodnych pytań na temat programu i każdy do każdego przytakuje i we wszystkim się zgadza lub przynajmniej udaje że się zgadza. Nie widzę abyś traktował mnie w sposób wyjątkowy. Tak samo jak z innymi użytkownikami, tak i ze mną dyskutujesz w podobny sposób - zero merytoryki i nieudolne próby wciskania komuś że coś powiedział, mimo że ten ktoś tego nie powiedział. Na tym nie polega dyskusja. No widzisz, jak tu z Tobą dyskutować? Gdzie ja napisałem, że Omega wypada gorzej na tle innych programów? Zacytujesz z łaski swojej jakąś moją wypowiedź która by to potwierdzała? Oczywiście nie zacytujesz, bo o ile pamiętam, ja nic takiego nie napisałem, więc to tylko Twój niepotwierdzony wymysł. I Ty teraz bazujesz na tym wymyśle i oczekujesz ode mnie jakichś odpowiedzi. Nie odpowiem Ci z prostej przyczyny - To Ty twierdzisz że uważam że Omega wypada gorzej od innych programów. Więc pytaj sam siebie, a nie mnie. Ja nie będę dyskutował z Twoimi wymyślonymi historiami.
 13. Przynajmniej byś już nie kłamał w tak oczywisty sposób. Nie pytałeś się o porównania innych programów do Omegi, lecz jasno pytałeś się o to, w jakie programy inwestuję i jak długo funkcjonują. A to już nie ma związku z tym tematem. To że inwestuję lub nie inwestuję w inne programy nie czyni dla mnie konieczności aby porównywać inne programy do Omegi lub na odwrót. To Ty po raz kolejny piszesz że ja coś uważam (że inne programy są wg mnie lepsze), mimo że ja nic takiego tu nie pisałem. To Ty wciskasz mi słowa których ja nie wypowiedziałem i rozmawiasz właściwie sam ze sobą przy okazji manipulując i jawnie kłamiąc i na dodatek oczekując że będę z Tobą dyskutował o Twoich urojonych teoriach. Otóż nie będę, a kolejne tego typu Twoje wymysły na mój temat będę po prostu nazywał kłamstwem i manipulacją, bo w istocie tym właśnie są, więc się zastanów i zacznij czytać posty ze zrozumieniem i nie wciskaj kitu. A jeśli przypisujesz mi, że coś uważam, to podeprzyj się cytatem mojej wcześniejszej jakiejś wypowiedzi, który potwierdziłby to co mi przypisujesz. To się nazywa wówczas rzetelność. Natomiast Ty jedziesz na manipulacji i kłamstwie i nie ma to nic wspólnego z rzetelnością. Już wiele razy pisałem w tym wątku co mi się w Omedze nie podoba, więc nie marudź mi tu żebym to powtarzał, bo później będziesz z kolei narzekał że piszę w kółko o tym samym... Wróć na poprzednie strony tego wątku i sobie znajdź moje odpowiedzi, dlaczego nie wszedłem do programu i co uważam w nim za złe rozwiązania.
 14. Szczególnie wydajne jest takie porównywanie programów, jeśli Omegę porównujesz do 90% takich programów będących na rynku i taka analiza zajmuje Ci zaledwie 5 minut, aby na końcu z euforią stwierdzić że Omega jest lepsza... Zapewne na podobnie nierzetelnej analizie doszedłeś do wniosku że jestem teoretykiem, mimo że nie masz na ten temat kompletnie żadnej wiedzy. Jeśli wg takich nierzetelnych zasad przedstawiasz ten program swoim poleconym, to nie chciałbym być w ich skórze... Zresztą to nic nowego, przecież ten program jest właśnie promowany na bazie rozpowszechniania skrajnie nierzetelnych informacji... A ile wg Ciebie mają pokrycia?
 15. To nie jest wątek o innych programach. Ja wiem, że Tobie łatwo jest kierować dyskusję na inny niezwiązany temat, ale tutaj rozmawiamy o programie Omega, a nie o moich innych inwestycjach. Pisałem w tym wątku kilkukrotnie, jakie elementy programu biorę bardziej pod uwagę, jakie mniej, a jakie elementy są dla mnie nieistotne. I to tyczy się zarówno Omegi, jak i innych tego typu programów. Powtórzę: Dla mnie nie mają większego znaczenia bajki i legendy opowiadane przez adminów i liderów. Traktuję je z przymróżeniem oka. Co innego natomiast, gdyby ci admini i liderzy byli skłonni uwiarygodnić te bajki i legendy. Wówczas, miałbym nad czym się pochylić i byłaby dla mnie to istotna wiedza do oceny programu. Jednak dopóki to wszystko bazuje na papce marketingowej i bajkach, to nie przywiązuję do tego większej wagi. Traktuję to bardziej na zasadzie kolejnej ciekawostki - jaką legendę tym razem wymyślili admini...
×