Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Polon

Moderatorzy
 • Zawartość

  3472
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

757 Wspaniały

2 obserwujących

O Polon

 • Tytuł
  Maniak inwestycyjny

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Wioska Smerfów

Ostatnie wizyty

9087 wyświetleń profilu
 1. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Posty dotyczące podatków przenoszę do odpowiedniego wątku: https://www.hyipforum.pl/topic/10893-pożyczkoposiadacz-podatki/?page=11 Tam proszę kontynuować dyskusję o podatkach.
 2. off topic tip

  Po pierwsze, to co pisałeś w postach za które dostawałeś ostrzeżenia, to były albo offtopy, albo nic nie wnoszące treści, które tylko rozwlekały niepotrzebnie dyskusję. Tutaj już wkraczasz na teren nieładnych insynuacji, insynuując jakieś powiązania moderatorów z innymi użytkownikami. To że nie dostawali ostrzeżeń oznacza tyle, że albo nie było podstaw aby przyznać ostrzeżenie, albo moderatorzy nie czytali danej wypowiedzi, bo nie mają obowiązku czytać wszystkiego co pojawia się na forum. I tutaj Ty możesz się wykazać inicjatywą i zamiast coś insynuować, możesz zgłosić dany post jeśli uważasz że łamie regulamin. Na razie jednak w swojej skardze skutecznie unikasz wskazania które posty innych użytkowników łamią regulamin. Ostatniego Twojego zdania zupełnie nie rozumiem, nie ma ono związku ze skargą.
 3. off topic tip

  Piszesz w taki sposób, że na dwojako to można zrozumieć. Ale nie to jest tematem skargi, tylko posty innych użytkowników, którym zarzucasz offtop. Więc uzupełnij swoją skargę o wypowiedzi tych użytkowników, które uważasz że złamały regulamin, bo skarga jest niekompletna.
 4. off topic tip

  Nieprawda. Miałeś dwukrotnie zablokowane tworzenie nowej zawartości i każda blokada trwała 16 dni, a nie miesiąc.
 5. off topic tip

  Jakby nie patrzeć, Twoje posty za które dostawałeś ostrzeżenia znacząco odbiegały od tematu NetLeaders lub miały charakter nabijania postów. Ponadto każdy post jest inny, a co za tym idzie nie działa tutaj zasada że skoro Ty dostajesz ostrzeżenia to ktoś inny też powinien. Tym bardziej że nie wskazałeś konkretnych wypowiedzi tych użytkowników, które miałyby naruszać regulamin, a powinieneś takie konkretne wypowiedzi wskazać, aby wiadomo było co jest przedmiotem Twojej skargi. Bo w tej chwili skarga jest niekompletna. Ponadto dodam jeszcze, że o ile mnie pamięć nie myli, to za offtopy nikt chyba jeszcze bana nie dostał. Co najwyżej tymczasowe ograniczenie w pisaniu postów jeśli użytkownik notorycznie offtopował
 6. Wcale się nie dziwię. Przecież to Pan Jacak obiecywał na dascoinie zyski liczone w milionach. A im większe niespełnione obietnice, tym większy zawód i frustracja osoby nabitej w butelkę. Przecież Pan Jacak do tej pory na instagramie zachęca do kupowania dascoina w celu zarobienia miliona w krócej niż w rok czasu. https://www.instagram.com/mariuszjacak/ A przypomnę, że w październiku 2016 Pan Jacak i Pan Krupa reklamowali dascoina w kontekście zarobienia nawet kilku milionów PLN, o czym wówczas tu pisałem. Za 2 miesiące miną 2 lata od rozpoczęcia das kumulacji. Ciekawe ilu użytkowników wzbogaciło się na dascoinie o miliony. Ale jak widać das kumulacja może nieco mniejsza, ale nadal żywa. Nadal Pan Jacak twierdzi że ładując teraz kasę, da się zarobić milion w mniej niż rok.
 7. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Właśnie wpadła mi informacja, że Nobiles2 zostało dzisiaj umieszczone na liście ostrzeżeń KNF. https://www.knf.gov.pl/wyniki_wyszukiwania?searchText=nobiles&publicationId=18&sortType=accuracy https://www.knf.gov.pl/dla_konsumenta/ostrzezenia_publiczne?warningName=nobiles&warningTypeId=all#62580
 8. [SCAM] TAURISE - 1.8%-4.5% dz. | pn-pt | 10-70 dni | taurise.com

  Program został przeniesiony do działu SCAM.
 9. Ja mogę jedynie powiedzieć że u mnie w Wiosce Smerfów dascoina raczej nie będzie To i ja dorzucę das hita aczkolwiek w rytmie rap. Rap o dascoinie na wiadukcie nad autostradą... No to jedziemy...
 10. [SCAM] Tokenizer.biz 5-7% dziennie

  Program został przeniesiony do działu SCAM.
 11. Może i się sprawdza czasami taka zasada, ale równie dobrze może się sprawdzić scenariusz w którym jest tylko coraz gorzej. Tym bardziej w systemach piramidalnych. I to też zależy z jakiej perspektywy patrzeć. Jeśli patrzeć z perspektywy admina programu, to może on liczyć, że będzie dla niego coraz lepiej bo przy przyroście użytkowników, będzie wpływało do niego coraz więcej pieniążków aż do momentu przesilenia, kiedy to będzie odpowiedni moment do wyciągnięcia wtyczki. Natomiast z perspektywy większości użytkowników będzie tylko coraz gorzej, bo nie dość, że wpłaconej kasy nie zobaczą, to w miarę upływu czasu, ich marzenia o bogactwie stopniowo będą upadały.
 12. Program został przeniesiony do działu SCAM.
 13. Ale po co wylewać tyle hejtu? Sorry, ale to już jest hejt w czystej postaci. Na co komu to potrzebne? Później jeden dascoinowy lider z drugim nagrają filmik, że na hyipforum jest hejt i będą mieli rację. Niestety. To nie jest żadne odkrycie, że dascoin nie ma perspektyw do bycia powszechnym środkiem płatności. To jest oczywiste, więc nie wiem po co aż tak emocjonalny ton i agresja skierowana w kierunku czegoś, co jest aż w tak dużym stopniu dysfunkcjonalne. Przecież jeżeli daskoina nie da się używać w taki sposób w jaki ludzie by oczekiwali, to ludzie nie będą go używać. Wybiorą coś innego. Rynek sam wyeliminuje produkty, które nie nadają się do używania. Jedyny problem to naganiacze, którzy kłamią i opowiadają bajki, dlatego potencjalni użytkownicy powinni weryfikować jaka sytuacja jest w rzeczywistości. Jeżeli przedstawić ludziom dwa rozwiązania, i jedno będzie dysfunkcjonalne, a drugie będzie działać, to raczej oczywiste, że ludzie wybiorą to rozwiązanie, które działa. Kluczem jest to, aby informacje na temat obu rozwiązań były przedstawione w sposób uczciwy i zgodny z rzeczywistością. W przypadku dascoina tego niestety brakuje.
 14. Hm... to po kiego grzyba potrzebny mi dascoin, skoro finalnie i tak płacę fiatem?
 15. Jeśli to prawda, to co teraz Amazon mógłby zrobić z tymi dascoinami? Wypłacić pracownikowi wypłatę w dascoinach? Wrzucić na giełdę żeby przemielić na bardziej cywilizowaną walutę z którą następnie mógłby zrobić więcej rzeczy? No to zobaczmy co to za cudo: Łał... kilkaset osób będzie mogło płacić dascoinem, mając do dyspozycji 60 mln terminali. Chyba ta liczba terminali troszkę niewspółmierna do ilości użytkowników, no ale cóż... czy pozostali też będą mogli płacić dascoinem, czy te kilkaset osób to już liczba docelowa? Umożliwienie używania dascoina przez kilkaset osób, miało sprawić że dascoin stał się najpopularniejszą kryptowalutą na świecie? No cóż, pożartować sobie można, bo jak mniemam to chyba jakiś żart jest... dascoin... najpopularniejsza kryptowaluta na świecie... ... taka najpopularniejsza, że może nią płacić kilkaset osób spośród 7,5 miliarda ludzi. Czego to ludzie nie wymyślą...
×