Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
TRex4eX

SuperVIP
 • Content count

  10008
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

527 Excellent

About TRex4eX

 • Rank
  Uzależniony od inwestowania

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Polska
 • Zainteresowania
  Forex

Metody kontaktu

 • GG
  43325284

Recent Profile Visitors

13399 profile views
 1. Pomagamy innym

  1228,75
 2. Czy rzecz dotyczy maszyn wszelkiego rodzaju, tj. stacjonarnych i mobilnych? Czy pod jedno konto (czyt. jednego zarejestrowanego użytkownika) można podpiąć kilka maszyn zgodnie z ww. pytaniem? Czy pod jedno łącze (Orange światłowód) ma sens podpinanie kilku maszyn? Kwestia, czy program wykorzystuje maksymalne dostępne pasmo na jednej maszynie, czy jest jakiś zakres maks. wykorzystywany przez jedną maszynę i warto podpiąć kilka jednocześnie (serwer 'na sztywno'/WLAN + WiFi)? Czy masz dostęp do realnych/potwierdzonych wyników swoich, czy innych użytkowników łącznie z wypłatami? No i na ile to jest bezpieczne. Masz pewność, że korzystając z projektu nie narobisz sobie 'bałaganu' (dostęp do Twoich zasobów, itp.)? --- W sieci jest już sporo info na ich temat. Zwykle pozytywne. Tutaj znalazłem szerszy opis i wyjaśnienie kilku kwestii stawianych powyżej.
 3. Pomagamy innym

  1228,50
 4. W ślad za informacjami prasowymi wefox Insurance AG, uprzejmie informujemy, że rozpoczęcie sprzedaży polis w Polsce jest zaplanowane na II kwartał tego roku. wefox Insurance AG to cyfrowy ubezpieczyciel majątkowy działający głównie na rynku niemieckim i szwajcarskim, który w połowie stycznia br. otrzymał zgodę na rozpoczęcie działalności w Polsce. Na polskim rynku wefox będzie działał w oparciu o Oddział podlegający pełnej jurysdykcji KNF. Oliver Lang - Dyrektor Zarządzający wefox Insurance AG w swojej wypowiedzi podkreślił, że Ubezpieczyciel stawia na kompetencje doradcze Agentów stąd strategia dystrybucji oparta jest właśnie na kanale agencyjnym. Strategia wefox opiera się na stabilności i przewidywalności. Ubezpieczyciel wyraźnie koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości i przewadze rozwiązań cyfrowych, a nie konkurowaniu ceną. Wdrażane przez wefox rozwiązania technologiczne mają za zadanie ułatwić pracę Agentom. Dzięki temu Agenci będą mogli zawrzeć polisy ubezpieczeniowe w formie elektronicznej w ciągu zaledwie kilku minut wykorzystując w pełni zdalny proces, przy minimum formalności. Wefox ma ambicję być najnowocześniejszym Ubezpieczycielem w Polsce, zwłaszcza w zakresie procesu sprzedaży. Klientom z kolei niemiecki ubezpieczyciel chce zaoferować przewagi technologiczne, które znacząco usprawnią proces obsługi likwidacji szkody, tak by był szybki i intuicyjny, a wypłata odszkodowania niemal ekspresowa. W 60 procentach przypadków wefox Insurance likwiduje szkody już tego samego dnia. Wefox Insurance w pierwszej kolejności zaoferuje ubezpieczenia nieruchomości oraz kompleksowe ubezpieczenie komunikacyjne. Jednocześnie zapewnia, że już pracuje nad wdrożeniem kolejnych produktów. Więcej o wefox Insurance AG: Wizją firmy jest zapobieganie 30% wszystkich nieszczęśliwych wydarzeń na świecie, wefox jest największym i najszybciej rozwijającym się ubezpieczycielem cyfrowym w Europie, działającym na rynkach niemieckim i szwajcarskim. Klienci nie mogą kupować produktów ubezpieczeniowych wefox za pośrednictwem strony internetowej. Produkty można kupić wyłącznie za pośrednictwem Agentów. Wefox wykorzystuje zaawansowaną technologię, aby ułatwić życie Agentom i Klientom. Wiele wniosków, takich jak zmiana danych osobowych, dostosowanie ochrony ubezpieczeniowej lub zgłoszenie szkody, można wykonać cyfrowo. Czas reakcji jest niezwykle krótki. W Niemczech i Szwajcarii wefox wypłaca odszkodowania aż 8 razy szybciej niż tradycyjny ubezpieczyciel, a aplikacja mobilna wefox została uznana za najlepszą aplikację ubezpieczeniową w Niemczech.
 5. Pomagamy innym

  1228,25
 6. Generali, z myślą o życiu PLUS

  Począwszy od 16.04.2021 Generali TU na Życie SA wypuszcza na rynek zmodyfikowany produkt ubezpieczenia na życie w wariancie indywidualnym i grupowym. w załączniku 'ramy' produktu. Postaram się systematycznie rozwijać wątek i dodawać nowe treści. Zainteresowanych zapraszam do dyskusji. Laminat A3_GPR_wariant pakietowy_16.04.2021 r.pdf
 7. Pomagamy innym

  1228,-
 8. Pomagamy innym

  1227,75
 9. Pomagamy innym

  1227,50
 10. Pomagamy innym

  1227,25
 11. Pomagamy innym

  1227,-
 12. W co zainwestować 10k na rok lub dłużej

  Zgadzam się z @Johnyy: ' oczywiście wiedza '. Rozwijając: mam na myśli inwestycje w siebie, np. znajomość języków, uniwersalne kompetencje, np. sprzedażowe, czy techniczne (inżynierskie), które w połączeniu z pierwszą dają możliwość funkcjonowania praktycznie na każdym rynku na świecie. Poza tym inwestycja w firmę (w moim przypadku dwie krajowe spółki z o.o.), które w każdej chwili możesz spieniężyć razem z portfelem, tj. marką, referencjami, klintami (bazą kontrahentów). Kto mnie zna trochę dłużej, ten wie, żę od pewnego czasu wycofałem się z aktywnego udziału w rynku (inwestycje w FX/ CFD) na rzecz doglądania swojego biznesu.
 13. Pomagamy innym

  1226,75
 14. Pomagamy innym

  1226,50
 15. Pomagamy innym

  1226,-
×