Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
TRex4eX

SuperVIP
 • Content count

  9721
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

522 Excellent

About TRex4eX

 • Rank
  Uzależniony od inwestowania

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Polska
 • Zainteresowania
  Forex

Metody kontaktu

 • GG
  43325284

Recent Profile Visitors

13001 profile views
 1. Świeża pozycja na rynku Dziś pierwszy dzień traderskiego eksperymentu. USA i GB świętują, dlatego odpuściłem swój ulubiony walor, tj. EURUSD i zerknąłem na Antypody. Pozycja otwarta na AUDUSD. Zgodnie z dotychczasowymi założeniami, tj. 0,2 lota, TP na poziomie 50 EURO. AUDUSD na wykresie D1 utrzymuje się w wyhamowującym trendzie wzrostowym (vide wykres). TP ustawione jako ułamek dziennej zmienności. Liczę na to, że niezależnie od tego, czy rynek będzie nadal utrzymywał się w trendzie wzrostowym, czy niebawem zacznie się trwały odwrót, to albo w ramach korekty, albo odwrotu, TP będzie zrealizowane na założonym poziomie.
 2. TRex4eX - dziennik tradera

  Ze względu na dzień wolny w USA i GB nie zaglądam nawet na EURUSD. Już kilka dni temu zapowiadałem, że zamierzam zajrzeć na inne, obce mi do tej pory rynki i tak się stało dzisiaj. Komentarz.
 3. Pomagamy innym

  1142,-
 4. Podsumowanie ubiegłego tygodnia. Wszystkie pozycje z ubiegłego tygodnia zamknięte 'in profit'. Bieżące saldo na rachunku 1920,16 EURO. Zysk tygodniowy ok. 10% wartości rachunku.
 5. TRex4eX - dziennik tradera

  Podsumowanie tygodnia... i komentarz...
 6. Pomagamy innym

  1141,50
 7. Podsumowanie dnia. Konsekwentnie i zgodnie z aktualnymi założeniami. Dwie pozycje zamknięte. Zysk ok. 5,6% wartości rachunku. Saldo 1920,16 EUR. Do salda 2.000 EUR trzymam się dotychczasowych, a później modyfikacja. Ale nie teraz o tym... Udanego weekendu.
 8. TRex4eX - dziennik tradera

  Podsumowanie dnia i... komentarz...
 9. Pomagamy innym

  1140,75
 10. Kolejna pozycja zamknięta zgodnie z założonym profitem. Druga nadal na rynku z profitem 29,34. TP na poziomie 50 EURO... czyli... już niedaleko... Było by miło gdyby zamknęła się jeszcze dzisiaj... ale... zobaczymy co zrobi rynek... Aktualne saldo na rachunku 1870,60 EURO. --- @ToJaPb: Przede wszystkim serdeczne dzięki za głos w temacie i wiadomość. Akcje to nie moja 'bajka'. Trudno mi zatem rekomendować coś, co nie jest moją domeną. Kiedyś byłem trochę zaangażowany w indeksy, ale w tej chwili jak widać w raportach... czyli dość ascetycznie, w zasadzie to tylko EURUSD. Ale może już w przyszłym tygodniu pojawi się jakieś urozmaicenie w tej kwestii . Bądźmy zatem w kontakcie. Nie wiem jakie jest Twoje doświadczenie, podejście do rynku i oczekiwania... może spróbujesz FX/CFD? Tutaj piszemy w zasadzie o moich poczynaniach dotyczących FX. Możemy więcej pogadać na priv, albo możesz założyć nowy wątek na forum dotyczący poruszanej przez Ciebie kwestii... a może już coś jest na ten temat...? Sprawdź zanim napiszesz. --- @et1rps: Konto mam w tej chwili w krajowym TMS Brokers i u jednego z 'cypryjczyków'. Screeny są z konta od 'cypryjczyka', a handluję na ich platformie webowej. W TMS korzystam z kolei z MT5.
 11. TRex4eX - dziennik tradera

  Kolejna pozycja zamknięta. Na rynku pozostaje jeszcze jedna, w tej chwili z profitem na poziomie 29,34. Szczegółowy komentarz.
 12. Pomagamy innym

  1140,25
 13. W tej chwili na rynku mam dwie pozycje. Cena w dalszym ciągu porusza się w przedziale opisywanym w dniu 15.05.2020 r. Wiem, że w wymiarze rynkowym nic nie trwa wiecznie i w pewnym momencie z pewnością opuści ona zakres między 1,075 - 1,1000, ale dopóki nie przebije oporu na poziomie ok. 1,1000, nie robię nic. Czekam.
 14. TRex4eX - dziennik tradera

  Sytuacja na rachunku wygląda następująco - vide załącznik i komentarz
 15. Pomagamy innym

  1139,25
×