Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
rejter

Forumowicz
 • Content count

  368
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About rejter

 • Rank
  Doświadczony inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male

Recent Profile Visitors

788 profile views
 1. Gdzie kupić domenę?

  Nie rozumiem po co płacić więcej za domeny, więcej za hosting, skoro w sensownie działających firmach nie ma żadnych problemów? I jeszcze w dodatku te wyższe ceny masz w firmie nie firmie, bo oni chyba tej działalności nawet nie prowadzą na siebie, tak?
 2. Darmowy hosting

  Nie ma limitu transferu? ;-) Czyli nie ma znaczenia, co ja tam postawię? Strona będzie miała 100k unik, albo wrzucę tam pliki do pobrania i wszystko będzie w najlepszym porządku? Średnio chce mi się w to wierzyć ;-)
 3. Domena i hosting gdzie szukać.

  A z czym ta opcja jest taka znakomita, skoro ten serwer się rozłożył od razu po postawieniu? W sumie pod słabej jakości zaplecze to jeszcze ma sens, ale w innym przypadku - nie widzę absolutnie powodów. I na pewno nie pod blogi zarabiające kasiorę ;-)
 4. Domena i hosting gdzie szukać.

  Najlepiej odpal sobie test na Hekko i na tej podstawie zobacz sobie jak działa support, czy jesteś zadowolony z szybkości itp. Ale zakładam, że absolutnie nic złego tam dziać się nie powinno. Przynajmniej przez te lata takich sytuacji nie mieliśmy.
 5. Jaki hosting wybrać?

  Oczywiście, że nie. To podstawowe skrypty i każdy szanujący się hosting powinien bez problemów im dać radę. Większym problemem jest tutaj raczej odpowiednie dopasowanie wtyczek, optymalizacja i ochrona przed robotami spamującymi. Ale to rola usera.
 6. Darmowy hosting

  Nie ma za co ;D Jeśli masz jakieś konkretne pytania to śmiało wal - mam tych doświadczeń sporo i akurat o hekko wiem prawie wszystko. Przynajmniej w temacie sharedów.
 7. Słuchajcie... ochrona danych osobowych cały czas obowiązuje... Przepisy są jasne, istnieją nawet specjalne firmy podejmujące ten temat - http://www.proxymo.pl Jeśli coś wygląda nie tak, jak powinno, to po prostu radzę temat zgłaszać...
 8. Domena i hosting gdzie szukać.

  W tym temacie również było mnóstwo wpisów na temat Hekko. Poczytaj to co już jest - trochę wniosków będziesz miała. A ogólnie ten ich serwer jest naprawdę póki co niezawodny - przynajmniej w przypadku moich serwisów. Przy okazji ma niską cenę, a to także ma znaczenie.
 9. Darmowy hosting

  Przeczytaj wątek - na ten temat pojawiły się dziesiątki wpisów. Siedzę u nich 7 lat. Jak dotąd niezawodni, mam kilka kont, wiele serwisów, również domeny. I w sumie to jedyny serwer na którym przez tyle lat się utrzymałem.
 10. Sens inwestycji w mieszkanie

  Dzięki za bardzo trafione sugestie. Rozmawiam o tym z ap7.pl Trudno mi powiedzieć, czy cokolwiek z tego wyjdzie, bo zbyt wiele mam pytań/wątpliwości. Jeśli nie będzie istniało ryzyko utraty nieruchomości, to wtedy biorę to na poważnie pod uwagę jako ciekawą inwestycję. Przynajmniej w tym modelu to byłby pewne zyski.
 11. Sens inwestycji w mieszkanie

  No właśnie mnie taki model interesuje - 6 proc. bez własnego zaangażowania to już wygląda przyjemnie. Pamiętam jak sporo więcej się jeszcze na lokatach wyciągało. Tylko kwestia właśnie tych pewności i gwarancji. Skąd można mieć pewność, że taka firma nie zaliczy bankruta, w cenie - czy jest jakiś fundusz gwarancyjny dzięki któremu mam pewność, że nie stracę potężnej kasy...
 12. Darmowy hosting

  Każdy wrzuca strony gdzie uważa. Ale nikt na pewno o zdrowych zmysłach nie postawi na darmowym hostingu strony skierowanej pod normalnego użytkownika. Hostingi są zbyt tanie, żeby w coś takiego był sens zabawy - przynajmniej tak uważam.
 13. Sens inwestycji w mieszkanie

  Ale ten model jest Ci znany? Nie rozumiem do końca zasad na jakich to funkcjonuje... Tutaj nie ma mowy np. o bankructwie? Bo mieszkanie staje się normalnie własnością tego co kupuje, a ktoś tym zarządza? Rozjaśnicie zasady?
 14. Sens inwestycji w mieszkanie

  Panowie, a to - http://www.ap7.pl/mieszkania-na-sprzedaz-351153zl-35m2-zakopane-gubalowka-o722886 ? Skąd się bierze gwarancja 6 proc. zysku rocznie? Siedział ktoś w takim temacie? Rozumiem, że Zakopane, kurort całoroczny, najwyższe stawki, ale jednak w tych czasach deklarowanie takiego zysku jest ryzykowne. A co jeśli nie zostanie wypracowany na takim poziomie?
 15. Sens inwestycji w mieszkanie

  Wiadomo - są pewne minusy, ale to chyba kwestia umowy, co nie? Zakładam, że każdy szuka długoterminowego klienta, co nie? Też zawsze byłem zdania, ze wynajem jest zbyt problematyczny, żeby miał sens, ale z drugiej strony w sytuacji kiedy lokata daje max 2 proc. na rękę, a nawet z tym ciężko, człowiek zaczyna myśleć o czymś, co dałoby lepsze zyski. Nie że zamierzam kupić, ale mega zaciekawiła mnie ta nieruchomość, którą pokazała malka. Wydaje się z założenia być bardzo perspektywiczna pod względem inwestycyjnym. Jak sądzisz?
×