Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
mariuszartur1

Forumowicz
 • Zawartość

  170
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Neutralny

O mariuszartur1

 • Tytuł
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. Jak najtaniej wyplacic pieniadze z payeera?

  A co w przypadku, gdy zakłada się tam kolejne konta, mając już autoryzowane pierwsze? Czy przy rejestracji następnych wymagają ponownego przesyłania dokumentów? I w ogóle jak długo czeka się teraz na odpowiedzi ze strony "Supportu"?
 2. Jak najtaniej wyplacic pieniadze z payeera?

  Czy można mieć na "Payeer" dwa konta, czy tego zabraniają?
 3. AdsOK.com 11-21% miesiac

  Mamy teraz listopad, a tu taka cisza. Czy ten program już padł?
 4. Czy jeszcze nadal działa i wypłaca- niezależnie od perturbacji z kursem opisanych powyżej przez "diabelek1983"?
 5. To znaczy, że polecacie zarówno "Dragona", jak i "Bitstronga"? A może znajdzie się ktoś polecający jeszcze trzeci fundusz i uzasadni dlaczego?
 6. Czy nadal ktoś jeszcze uczestniczy w tym programie?
 7. BizNet - 20-30% miesięcznie - www.biznet.pw

  Pisze o tym "Pitt48" w poście z dnia 18 sierpnia 2017 r.
 8. Czy możecie napisać, jak to jest obecnie z dziennie narastającym procentem w poszczególnych funduszach? Na stronie https://chain.group/list (ze statystykami) pokazują, że dzisiaj przyrost był najwyższy w funduszu "Cloudshare" (aż 4%), ale równocześnie piszą pod wykresem, że miesięcznie da się tam zarobić tylko 42.1%- chyba ze względu na wcześniejsze złe wyniki osób inwestujących w ten fundusz. Tymczasem taki wiodący i ciągle polecany przez polskich graczy "Dragon Foundation" jest dopiero na trzecim miejscu, dał dziś podobno zarobić tylko 2.15%, a mimo to ma on wyciągać aż 80,92% miesięcznie! Jak jest zatem w rzeczywistości? Czy największy zarobek w miesiącu nadal daje "Dragon", czy właśnie został zdeklasowany?
 9. BizNet - 20-30% miesięcznie - www.biznet.pw

  Co to jest plan "Crypto" 60%? Czy może ktoś go wyjaśnić? Po jakim czasie jest naliczane te 60%? Po miesiącu, po roku?
 10. I jaki z tego wniosek? Uciekać z "Razzleton", bo gość przenosi się do nowego swojego programu "Oilco? Nie wiem też, czy zauważyliście, ale w "Razzleton" na chacie "on-line" zaczęła nocami dyżurować Polka- niejaka Karolina. Czasami zaczepia nowego wchodzącego na tę stronę stereotypowym angielskim pytaniem: "Jak mogę pomóc?", a gdy gość zaczyna rozmowę po polsku, to od razu odpowiada w naszym języku. Twierdzi też, że o każdej porze dnia i nocy można na chacie zostawić pytanie po polsku, a zawsze znajdzie się ktoś z obsługi, kto odpowie w tym samym języku. Czy to prawda?
 11. [SCAM] GladiaCoin.com - Doubler - ciekawe zasady

  A ja rozumiem niewiele. To są jakieś głupie zasady. Wynika bowiem z tego, że jak wskazany zielony pasek dojdzie do końca, to wtedy trzeba będzie wpłacić kolejną taką samą sumę BTC jak poprzednio i to jeszcze PRZED otrzymaniem wypłaty! Gdzie tu zatem mowa o zysku? We wszystkich innych tego typu programach odzyskuje się najpierw wkład pierwotny z jakimś zyskiem, a dopiero potem można reinwestować. Tutaj zaś widać jakiś przymus ponownej wpłaty i to bez uprzedniego odzyskania wkładu!
 12. Ten portfel już nie działa, a strona stwarza wrażenie, że nie ma właściciela.
 13. Sprzedam Konto Mxrevshare

  Chyba nie. W końcu upłynęło już tyle miesięcy...
 14. [SCAM] millionairex20 obróć 22 $ w 200$ - www.millionairex20.com

  A wobec tego to czy nadal opłaca się w to grać i czy rzeczywiście jest łatwo uzyskać teraz 200 $ z 22 S- tak jak w tytule?
 15. Karta Debetowa Stp (Stp Debit Card)

  Podbijam temat po roku czasu. Czy ktoś dostał już taką kartę debetową STP i czy działa ona w polskich bankomatach?
×