Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Elektro87

Forumowicz
 • Content count

  278
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Excellent

About Elektro87

 • Rank
  Aktywny inwestor
 • Birthday 10/24/1987

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Ł

Recent Profile Visitors

686 profile views
 1. A jak u Was wygląda sytuacja z offer Toro? Dostajecie wynagrodzenia bez problemu? Ja czekam już kilka dni na potwierdzenie zadania z grą heavy metal machines. Wysłałem im screena z konta steam i nadal nic nie odpisali. Dzisiaj zainstalowałem program do zmiany VPN od nich i zapisałem się na bezpłatnego triala i żadnych coinow. Bądź co bądź za te dwa zadania powinno wpaść ponad 35k coinow więc jest o co walczyć.
 2. STORM PLAY BTC-ETH

  Jest jakiś konkretny dzień kiedy są wrzucane jakieś nowe zadania czy trzeba zaglądać cały czas?
 3. STORM PLAY BTC-ETH

  Ok czyli jeśli chce trzymać stormy na giełdzie to najpierw wyplacam na jaxx wallet a potem na giełdę która ma te coiny?
 4. 4 urodziny Binance

  U mnie na telefonie jest podobnie ale znalazłem już na to patent. Otwieram okno z ostatnio używanymi aplikacjami i usuwam z niej apke binance. Otwieram ją na nowo i wtedy już można normalnie przeprowadzać transakcje kupna i sprzedaży. Natomiast to co zauważyłem to znaczne różnice w cenach waluty która jest wyrażana w $. Np waluta OMG na apce mam kurs 13,50$ a na komputerze 15,50$. Tak samo jest na innych walutach. Też tak macie?
 5. Obligacje - Autosurfon.pl

  Przypuszczam że kolega miał na myśli czy zamiana zaległych wypłat na LC to jedyna forma odzyskania zaległych wypłat czy też można czekać na wypłatę w normalnej formie . Sam jestem ciekaw kiedy i czy w ogóle spodziewać się pieniędzy z As
 6. [MTV] Aktualizacje

  Czy ktoś z Was wie może ile aktualnie trzeba czekać na wypłatę? Najbardziej rozchodzi mi się o STP.
 7. Obligacje - Autosurfon.pl

  Wiadomo jak aktualnie wygląda sytuacja z wypłatami? Ile mniej więcej trzeba czekać? Rozumiem że znacznie dłużej niż regulaminowe 21 dni roboczych i tak jak kolega wyżej napisał, mieć nadzieję że wypłata z początku kwietnia zawita na koncie koło wakacji?
 8. U mnie z kolei w poniedziałek został zakończony cały cykl. Zlecona w poniedziałek wypłata dzisiaj pojawiła się na koncie.
 9. [LucreLab] Aktualności

  Hmmm. W takim razie trochę słabo z tymi LC i mówię to jako osoba która zgodziła się na oddłużenie z Autosurfonu. Muszę wymienić coinsy na labpointy i czekać na naliczenia. Chyba w dedykowanym temacie nie było wspomniane że istnieje tylko zamiana LC na lb. Mimo wszystko cierpliwie czekam aż wszystko normalnie ruszy w poniedziałek i dopiero wtedy będę wyciągał wnioski co dalej
 10. [LucreLab] Aktualności

  A co ze sprzedażą LC? Też można je sprzedać tylko za punkty?
 11. Podobnie jak kolega wyżej podoba mi się fakt że MrKB nie trzyma się zasad które wcześniej ustalił tylko wprowadza w życie pomysły podane tutaj przez forumowiczów
 12. Autosurfon - Oddłużenie

  Również jestem chętny. Poszło PW z danymi.
 13. A ja tam wole żeby zostało tak jak jest. Przynajmniej nie będzie problemu że nagle pp zaczyna się czegoś czepiać w trakcie trwania programu lub zamrozi konto bo kilka osób będzie domagalo się zwrotu kasy.
×