Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
hackmaniak

Forumowicz
 • Content count

  1010
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

63 Excellent

About hackmaniak

 • Rank
  Weteran

Informacje o profilu

 • płeć
  Male

Recent Profile Visitors

1312 profile views
 1. Stonoga - człowiek służb czy społeczny altruista?

  Z jednym muszę się zgodzić - Pan Stonoga gwarantował, że kapitału nikt nie straci. Zyski to tylko założenia, biznes wiąże się z ryzykiem, coś może pójść nie tak, ale kapitał miał być gwarantowany Jego osobą. Sam słyszałem to na live' ie. Nie wiem co się stało, że się wyłożyło. Nadal uważam, że oszust to zbyt mocne słowo w tej sytuacji. O ile mi wiadomo to śledztwo jest lub było prowadzone w kierunku nieprawidłowości. Sąd zapewne będzie oceniał zamiar. I tą chęć osiągnięcia zysku, bo to też wątpliwe. Tam chodziło o patriotyzm i budowanie lepszej Polski. Na to miały iść pieniądze. Zyski przy okazji. Nie były celem samym w sobie. Przy tempie w jakim to wszystko się dzieje może dość do przedawnienia i nikt nie odpowie za te nieprawidłowości ani nie odzyska pieniędzy. W złożonych sprawach gospodarczych prokuratura działa bardzo wolno. Przez to takie osoby jak Pan Stonoga są ponawiane, a prawdziwi sprawcy, czyli zapewne zarząd spółek mogą dość spokojnie.
 2. Stonoga - człowiek służb czy społeczny altruista?

  Da sobie radę. Wstyd, że państwo prześladuje człowieka tego formatu. #MuremzaStonogą
 3. Stonoga - człowiek służb czy społeczny altruista?

  W normalnych okolicznościach do odpowiedzialności pociąga się zarząd spółki, a w tym przypadku aparat państwa skupił się na prokurencie. Prokurent, choć brzmi poważnie, jest tylko skromnym pełnomocnikiem. Trudno oprzeć die wrażeniu, że nadepnięcie na odcisk miało tutaj kluczowe znaczenie. W państwie Bezprawia i Niesprawiedliwości prześladuje się odważnych ludzi. Na razie, bo w końcu przyjdzie czas na szarych...
 4. Stonoga - człowiek służb czy społeczny altruista?

  Sądy apolityczne, ale prawda jest taka, że problemy Szanownego Pana Stonogi zaczęły się po tym jak nadepnął Ziobrze na odcisk... Przypadek? Nie sądzę!
 5. Stonoga - człowiek służb czy społeczny altruista?

  Może i skazany, ale na pewno za oszustwa czy za coś innego? Pewnie jeszcze przez PiSowskie sądy. Sprawiedliwość...
 6. Stonoga - człowiek służb czy społeczny altruista?

  Jaki oszust? Udowodnili coś? I nie uciekł tylko wyjechał jako wolny człowiek.
 7. Zainteresowała mnie informacja, że ukarali Mateusza Gużdę. Pamiętam Go z BannersBroker, ale widzę, że kara jest za coś innego. Tak sobie myślałem, że gdyby Państwo działało jak należy to mniejsi naganiacze mogą uniknąć odpowiedzialności, ale ten nie. Spotykał się z twórcami piramidy i był przedstawicielem na Polskę. Trudno Mu udawać, że nie wiedział jak to działa. Ci zdrobni teoretycznie mogą.
 8. [SCAM] Udziały w Gazeta Stonoga

  Były przypadki tortur, podejrzanych samobójstw czy wywierania presji psychicznej, więc nie zdziwiłbym się gdyby Pana Stonogę to spotkało. Piotr Tymochowicz został pobity. To jest III RP.
 9. [SCAM] Udziały w Gazeta Stonoga

  W ostanim czasie kilku niewygodnych ludzi siedzi w więzieniu, żeby nie mówili zbyt dużo np.: Piotr Tymochowicz czy Masa, ale to jeszcze nie przesądza o ich winie.
 10. Memo.Cash - zdecentralizowany Twitter bez cenzury

  @pepperoniss, czy znasz taki portal jak Steemit i powiązaną z nim kryptowalutę Steem. Zastanawia mnie dlaczego przy tak ostrej cenzurze na FB i popularności portali społecznościowych tak o nim cicho. Nawet swojego tematu tutaj się nie doczekał
 11. Dostęp do broni palnej w Polsce

  Gdyby sądy i prokuratury miały normalne podejście to nie miałbym żadnych oporów przed strzelaniem do napastnika. Dzisiaj broń to rzeczywiście obciążenie. Świadomość wśród przestępczego światka bardzo szybko się zmieni jak ok. 10% ludzi będzie miało broń.
 12. Dostęp do broni palnej w Polsce

  Eh... Dzisiaj można kupić czarnoprochowce, maczety, trucizny bez pozwolenia i jakoś się nie pozabijaliśmy na wzajem. Większa szansa, że człowiek zginie w wypadku samochodowym niż zostanie zastrzelony. Racjonalizacja dostępu do broni może nam bardzo pomóc jako element odstraszający przed złakami. Z tą porywczością to też przesadzone.
 13. Gotówka w kieszeni to tylko jedno oczko wyżej w kwestii bezpieczeństwa od banku. Cały czas ktoś steruje jej wartością i może spowodować, że będzie warta tyle ile papier z którego jest wykonana. Aby zapewnić sobie poczucie bezpieczeństwa i nie popaść w paranoję to tylko... dywersyfikacja. Część w kruszcach, część w banku na RORze i oszczędnościowym albo lokacie, część w gotówce - może w walutach, nieruchomości albo ziemia o ile kapitał na takie grube inwestycje pozwala, a reszta do instrumenty finansowe, czyli fundusze, akcje i obligacje.
 14. Dyskusja na temat otaczającego nas świata

  Jeżeli już to jest napisane, a nie pisze. Jestem prowadzony przez Ducha Świętego, więc mam prawo. Twój Papież jest prowadzony przez Lucyfera... Jestem mężczyzną Świadomy katolik to taki sam oksymoron jak sucha woda. Katolik, który zaczyna myśleć przestaje nim być. Katolik to taka papuga, która ma klepać to co mu starsi i mądrzejsi powiedzą.
 15. Dyskusja na temat otaczającego nas świata

  Objawienie mówi, że dostaliśmy tyle ile nam potrzeba. Brak znajomości Nieba w szczegółach na nic nie wpływa. 1 000 lat dłużej w czyścu robi różnicę... Poniżej dłuższy fragment z NBG: My także, kiedy byliśmy razem z nim na świętej górze, usłyszeliśmy ten głos, który był skierowany z Nieba. Więc posiadamy pewniejszą, proroczą mowę, którą się zajmując jak kagankiem co świeci w ciemnym pokoju słusznie czynicie, aż do tego czasu, gdy dzień zaświta i jutrzenka pokaże się w waszych sercach. To najpierw wiedząc, że całe proroctwo Pisma nie jest do prywatnego wykładu. Bowiem proroctwo nigdy nie zostało przyniesione z pragnienia człowieka, ale mówili je ludzie Boga, prowadzeni przez Ducha Świętego. 2 P 1, 18 - 21 Po śmierci uczniów to my, nowonarodzeni chrześcijanie, przejęliśmy ich zadanie. Dzień zaświtał i jutrzenka pokazała się w naszych sercach, a oni odeszli do Jezusa. Stąd pełne prawo do interpretacji Pisma Świętego
×