Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Opteck

Forumowicz
 • Content count

  53
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Opteck

 • Rank
  Inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Female
 • Lokalizacja:
  London
 1. Istnieje i ma się nadal świetnie Promocje Opteck w Grudniu: 2-3 Grudnia - Risk free trades 10% (do 500$) 16-17 Grudnia - Mini Maraton - 50% zniżki na konta premium 21- 31 Grudnia - Iphone6 z 24karatowym złotem jako prezent po depozycie 5.000$ i obrocie 250.000$ 29-30 Grudnia - Maraton - do 150% bonusu od depozytu (więcej informacji w supporcie) Webinaria w języku angielskim: 2 Grudnia - Focus on the AUD: Australia RBA Cash Rate 3 Grudnia - US ADP Non-Farm Employment Change 4 Grudnia - Focus on the Euro: ECB Rate Decision and Press Conference 10 Grudnia - New Zealand Official Cash Rate 11 Grudnia - US Consumption in Focus: USD Retail Sales 16 Grudnia - Eurozone Economy: German ZEW Economic Sentiment 17 Grudnia - US Dollar in Focus: Federal Funds Rate & FOMC Press Conference 18 Grudnia - GBP Retail Sales 23 Grudnia - US Durable Goods Orders 29 Grudnia - Italian Monthly Unemployment Rate USD Market Moving Data: The US NFP (Non-Farm Payrolls) and Unemployment Rate Cały miesiąc trwa również konkurs na największy obrót na platformie. Wymagany minimalny depozyt, aby przystąpić to 1000$. 1 miejsce - 10.000$ 2miejsce - 5.000$ 3 miejsce - 3.000$ 4 miejsce - 2.000$ 5 miejsce - 1.500$ 6-10 miejsce - 1.000$ 11-15 miejsce - 500$ Zapraszam już dziś do rejestracji w Opteck - http://lp.opteck.com/s/303/?olgs_aff=919&olgs_sid=57&olgs_tr=&olgs_str=
 2. Promocje Opteck: 2-3 Grudnia - Risk free trades 10% (do 500$) 16-17 Grudnia - Mini Maraton - 50% zniżki na konta premium 21- 31 Grudnia - Iphone6 z 24karatowym złotem jako prezent po depozycie 5.000$ i obrocie 250.000$ 29-30 Grudnia - Maraton - do 150% bonusu od depozytu (więcej informacji w supporcie) Webinaria w języku angielskim: 2 Grudnia - Focus on the AUD: Australia RBA Cash Rate 3 Grudnia - US ADP Non-Farm Employment Change 4 Grudnia - Focus on the Euro: ECB Rate Decision and Press Conference 10 Grudnia - New Zealand Official Cash Rate 11 Grudnia - US Consumption in Focus: USD Retail Sales 16 Grudnia - Eurozone Economy: German ZEW Economic Sentiment 17 Grudnia - US Dollar in Focus: Federal Funds Rate & FOMC Press Conference 18 Grudnia - GBP Retail Sales 23 Grudnia - US Durable Goods Orders 29 Grudnia - Italian Monthly Unemployment Rate USD Market Moving Data: The US NFP (Non-Farm Payrolls) and Unemployment Rate Cały miesiąc trwa również konkurs na największy obrót na platformie. Wymagany minimalny depozyt, aby przystąpić to 1000$. 1 miejsce - 10.000$ 2miejsce - 5.000$ 3 miejsce - 3.000$ 4 miejsce - 2.000$ 5 miejsce - 1.500$ 6-10 miejsce - 1.000$ 11-15 miejsce - 500$ Zapraszam już dziś do rejestracji w Opteck - http://lp.opteck.com/s/303/?olgs_aff=919&olgs_sid=57&olgs_tr=&olgs_str=
 3. Opteck, polska wersja

  Tutaj zamieszczam fragment Regulaminu z wersji ang strony. Jeśli ktoś ma kłopoty ze zrozumieniem tekstu bardzo proszę o osobisty kontakt: PROFIT CLEARANCE FEE (ONLY for new traders registered after 14th of July) How much will you charge me for every winning trade? A clearance fee will be deducted from every winning trade according to the amount of profit. The range will be between 0.1-0.6% (cap of $5) on earnings up to a level of 2500+. The following is a more detailed portrayal: • Up to $250 winning trade = $1 (gbp, eur) • $251-$500 winning trade = $2 • $501-$1000 winning trade = $3 • $1001-$2500 winning trade = $4 • $2501+ winning trade = $5 How much will you charge me for every losing trade? We do not take a commission on losing trades. What is the purpose of this fee? For every trade placed, win or lose, Opteck pays numerous clearance fees to banks, and we have chosen to only charge our clientele upon profitable outcomes. Are the fees the same for every type of trade? No. The fees will be deducted from every winning trade according to the amount of profit. The range will be between 0.1-0.6% (cap of $5) on earnings up to a level of 2500+. Is it a set fee or a commission percentage?There is a set fee, which ranges according to profit levels
 4. Opteck, polska wersja

  Dzisiaj został wysłany do Pana email przez naszego reprezentanta z prośbą o przesłanie potwierdzenia adresu zamieszkania. Może to być rachunek za telefon, prąd, wodę z ostatnich 3 miesięcy z adresem jaki widnieje na Pana dowodzie osobistym. W soboty i niedziele nasi reprezentanci maja wolne, także przepraszam że nikt nie odezwał się do Pana w ciągu tych 2 dni. Jeśli nie otrzymuje Pan emaili od nas proszę o sprawdzenie skrzynki spam, lub przesłać do mnie nowy adres email.
 5. Opteck, polska wersja

  Witam Państwa, Nie rozumiem na jakiej podstawie oczernia Pan imię Opteck odnośnie wypłat. Zanim rozpocznie Pan wątek na forum, prosiłabym aby sprawdzić czy z Pana strony wszystkie dokumenty zostały dostarczone. Specjalnie dzisiaj w niedzielę pofatygowałam się aby sprawdzić sytuację i wynika z tego że nie dostarczył Pan echosign /podpis umowy/ błędny numer telefonu i kopia rachunku. Proszę dostarczyć wymagane dokumenty i na pewno otrzyma Pan wypłatę. Pana prośba wypłaty na pewno zostanie pozytywnie rozpatrzona. Mój email - mariak@opteck.com Panie Radku, Nie aktywujemy wszystkim kont afiliacyjnych. Aby konto było aktywowane, należy udowodnić że jest Pan poważnym partnerem, podchodzi Pan z powagą do promocji Opteck, posiada stronę internetową na której jest ruch/traffic. Czy to jest Pana email na który się Pan zarejestrował? - [---] Z wielką chęcią upublicznię Pana korespondencję.
 6. Opteck - Obsługa Klienta

  Zapraszam jutro wszystkich na Webinar - Analysis of the Current Market Situation - http://lp.opteck.com/s/376/?olgs_aff=919&olgs_sid=90
 7. Opteck - Obsługa Klienta

  Proszę Państwa, Nadal pracuję w Opteck. Bardzo zależy mi na polskich klientach, dlatego jeśli ktokolwiek ma problemy proszę o osobisty kontakt ze mną - mariak@opteck.com lub skype - maria.opteck a szczególnie proszę o kontakt Piotr77 - chciałabym osobiście przejrzeć Pana konto w Opteck i zobaczyć w czym jest problem. Na pewno uda się to rozwiązać. Opteck jest w 100% wypłacalny, jeśli dostarczone są odpowiednie dokumenty - skan ID, karty kredytowej i rachunku z aktualnym adresem. Dyzio, jestem tutaj na forum, aby pomóc osobom które tego potrzebują. Wahi, skrilla na razie nie oferujemy, ale właśnie trwają rozmowy z managerem na ten temat. Źyczę udanego dnia!
 8. Opteck - Obsługa Klienta

  Witam wszystkich forumowiczów. Dziękuję wszystkim za zaufanie. Mam nadzieję, że udało mi się pomóc osobom, które zwróciły się do mnie i rozwiązać problemy. Juz dzisiaj zachęcam do rejestrowania się w Opteck i dołaczenia do naszych WEBINARIÓW, które odbędą się 27 Lutego. Z naszymi specjalistami naprawdę można się wiele nauczyć.
 9. Opteck - Obsługa Klienta

  WITAM PAŃSTWA. Mam na imię Maria Kowalska. Wcześniej współpracowałam już z Opteck przez ponad rok. Wróciłam teraz do firmy, żeby pomóc Państwu z problemami z jakimi się borykacie. Bardzo mi przykro, że podczas mojej nieobecności były jakiekolwiek problemy. Jestem teraz tutaj, aby wszystko to wyprostować. Jeżeli ktokolwiek miał jakieś problemy z wypłatą proszę o kontakt email ze mną mariak@opteck.com, ja wszystko to wyjaśnię. Te problemy wynikały nie z niewypłacalności firmy, ale z wydłużeniem czasu wypłaty. Firma jest jak najbardziej wypłacalna i mam nadzieję, że więcej takie historie się nie przytrafią. Chciałam przywitać wszystkich stałych czytelników forum jak i nowych. Jestem tutaj, aby zapewnić Państwu opiekę nad Państwa kontami z Opteck i wszelką pomoc jakiej będziecie potrzebować. Już dzisiaj chciałam zachęcić do otwierania konta. Mamy nowe promocje. Już 30 stycznia na żywo dla wszystkich WEBINARIA z naszymi specjalistami. Poza tym darmowe sygnały, produkty Apple i bonus 100% !!!
 10. Opteck - Obsługa Klienta

  Jak wcześniej wyjaśniłam to nie są żadne błędy. Proszę sobie dokładniej wszystko przeczytać, jeszcze raz otworzyć konto demo I spróbować zrozumieć jak nasza platforma handlowa działa. Jeśli wciąż ma Pan zarzuty, jest dużo innych platform opcji binarnych do wyboru. Nasza firma na pewno nie zadowoli wszystkich klientów i dlatego nikogo nie zmuszamy do inwestowania z nami.
 11. Opteck - Obsługa Klienta

  Oczywiście za pomocą karty wpłata będzie natychmiastowa, natomiast przy przelewie trzeba czekać koło 3 dni na pojawienie się gotówki na koncie Opteck.
 12. Opteck - Obsługa Klienta

  Czy Pan jest zarejestrowany w Opteck? Jeśli tak proszę podać mi swój email na mariak@opteck.com i poproszę opiekuna Pana konta o skontaktowanie się z Panem. Jeśli nie, proszę o zarejestrowanie się i utworzenie konta w Opteck
 13. Opteck - Obsługa Klienta

  Jeśli Pan wpłaca przez kartę kredytową gotówka zostanie automatycznie sama zamieniona na euro po aktualnej cenie dnia, jeśli transfer bankowy - trzeba wpłacić sumę w PLN równą wartości 200 euro i gotówka też zostanie sama zamieniona.
 14. Opteck - Obsługa Klienta

  Nie rozumiem po co Panu na koncie demo przy jednej transakcji więcej niż 1,000$. W rzeczywistości i tak zwykle użytkownicy otwierają minimalne transakcje 25$. Konto demo jest do opracowania strategii, do zapoznania się z platformą. Nie uznałabym tego jako błąd platformy, jak Pan twierdzi. Nie zmuszam Pana do rejestrowania się w naszej firmie, jedynie sugeruję o pobranie dodatkowych lekcji z zakresu wiedzy Opcji Binarnych i platformy handlowej Opteck, ponieważ widzę duże braki w Pana wiedzy. Pana argumenty dla każdego profesjonalnego tradera mogą wydawać się tylko śmieszne.
 15. Opteck - Obsługa Klienta

  To jest wszystko bardzo proste do wytłumaczenia. Rzekome niezamknięte transakcje, to nie jest pomyłka tylko przed każdym końcem transakcji jest czas, w którym nie można już nic robić, ani sprzedawać ani kupować. Transakcja jednak nadal trwa, zwykle minutę lub 5 minut, w zależności od czasu na jaki Pan zawarł transakcję. Ten czas jest zwykle zaznaczony na kolor zielony lub szary na wykresie. Transakcja się kończy gdzie jest linia Expiry. Drugi rzekomy błąd braku reakcji na wykresie, to po prostu brak liquidity. Co często sie zdarza na rynku. Nie oznacza to żadnych zacięć na naszych wykresach. W celu bardziej dokładnego śledzenia wykresów zapraszam na stronę www.netdania.com, które można łatwo przenieść I porównać do wykresów w Opteck. Zapraszam jednak Pana do zarejestrowania się na naszej platformie i skorzystania z bezpłatnych lekcji na temat korzystania z naszej platformy.
×