Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
ponzisurfer

Forumowicz
 • Content count

  324
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

78 Excellent

About ponzisurfer

 • Rank
  Doświadczony inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Zainteresowania
  Kasa,kobiety,kotlety i halabardy

Recent Profile Visitors

1211 profile views
 1. [LucreLab] Oświadczenie

  Nie wiem czy zauważyłeś. MrKB niczego nie deklarował.Napisał wyraźnie że pieniądze najpewniej zostały stracone. Wszystko inne to alternatywy których teraz nie może obiecać. Próbują z tym Vatem ale nie wiadomo czy się uda i czy będzie możliwe spłacanie zgodnie z planem(Wszyscy polacy). MrKB nie spłaca bo nie może a nie bo ma taki kaprys.Zrozumcie to wreszcie. W mojej opinii chodziło mu tylko o LL a nie resztę programów. Napisz do niego na GG o Autosurfona to się prędzej coś dowiesz.
 2. Miałem w ciągu jednej godziny jeszcze 2 transakcje . około 0.47 i około 0.35 Potraktowałem to razem. Ale tamto jest z jakiegoś innego hyipa.To była pierwsza wypłata z tamtąd dlatego się pomyliłem. Chcesz to ci wyśle na priv linki do nich albo tutaj. Nie chwaliłem się wcześniej bo nie wiedziałem od kogo to jest. Dopiero później uznałem że to od LL Tylko oni mi wisieli taką sumę.
 3. https://blockchain.info/pl/tx/25f4a51118353050282e51f71831d0dfe69da7563107765444a6271bbd205db2
 4. Nie wytłumaczę bo nie wiem. Nie znam się na tym.Równie dobrze możesz mnie zapytać dlaczego email jest niebieski a u ciebie np. zielony. Rozumiem że nie koniecznie powinienem wdawać sie PUBLICZNIE w polemikę na mój własny temat .Ustosunkuje się do tego. Prosiłem również w przypadku jakichkolwiek pytań pisać w wiadomościach. Akurat jesteś jedną z ostatnich osób której bym się spodziewał że zada tu pytanie bezpośrednio do mnie.
 5. [LucreLab] Oświadczenie

  Gromut To jest jednak forum publiczne.Przemyślenia tego typu zachowaj dla siebie lepiej Nie są na miejscu. Szydzenie ze względu na stan zdrowia tym bardziej. Administracja badała w odpowiednim wątku czy wypłaty sobie nie wymyśliłem.Jak nie jesteś na bierząco to sobie poszukaj. Co do MrKB. LL już nie istnieje . Nie mam ochoty żyć przeszłością. Zaczął teraz nowy biznes. Nic mi winien nie jest. Czemu sie nie pożegnać jak człowiek i życzyć szczęścia. Serio aż tak was ubodło że nie chcę się kisić w zawiści ,żalach i innych brudach.
 6. [LucreLab] Oświadczenie

  @MrKB Pieniądze niby są ale ich nie ma.Wszystko idzie na bieżąco. Normalka jak w każdej firmie. Program miał problemy finansowe od dawna ale znalazło się 40tys na dołożenie. Doszło też 25k z wymiany SMS .Lepie jest więc niż było. Jakoś do przodu to jednak idzie. No cóż .Czasem coś nie wyjdzie pomimo starań. Rozwijasz się ,uczysz i ważne że jakoś to się nie odbiło na tobie. Na rodzinie.To najważniejsze. Jak człowiek czemuś poświeci kawał życia ,nie ma go często w domu, siedzi z ludźmi po nocach nad tym a potem nie wyjdzie a do tego niezadowoleni klienci robią problemy. Ehh. . Sam to przechodziłem. Mógłbym niby znaleźć coś czego można by się przyczepić na koniec ale nie mam powodów chyba. Całkiem spoko z ciebie "scamer" wiesz. 57 tys to wbrew pozorom nie jest kwota która pozwoliłaby ci zacząć myśleć o spłacaniu "niewybiórczym". Sam doskonale odczułem jak ludzie reagują na samą myśl o czymś takim. Rozumiem cie i doceniam że miałeś czas napisać coś na koniec i rozwiać niepotrzebne nadzieje. Chciałbym ci MrKB na koniec podziękować za jakąś tam ale jednak współpracę i życzyć bardziej udanych biznesów. Niestety nie skorzystam z VIRTUAL PROVIDER bo sam prowadzę bardzo podobną firmę. Mimo wszystko gratuluję jakości wykonania i profesjonalizmu.Jak na początek bardzo fajnie to wygląda. Powodzenia.
 7. Przechodziłem do nowej karty. Otwierałem rozsuwane podmenu .Odświeżałem kilka razy. Zmieniałem daty w wbudowanej wyszukiwarce. Najeżdżałem na co tam można i tak dalej. Pokazany był cały pulpit a nie tylko kawałek okienka. URL był cały czas widoczny a na dole z lewej ten mały paseczek co w danym momencie przeglądarka wczytuje. Pasek zadań też był widoczny więc widać że był tylko Firefox i Free Screen Video Recorder włączone. Proszę kogoś kto widział o potwierdzenie powyższych słów jeśli można. PS:Gdybym był wtedy (początek maja) pewien na 100% że to zwrot to bym z tym tak nie wyskoczył . Faktycznie uwierzyłem że MrKB zaczął wysyłać osobiście. Niepotrzebnie się wychyliłem. Chciałem się dowiedzieć jak to u niego wyglądało ale z relacji ziomq (pisał z MrKB w mojej sprawie) Kamil.B nie zajmuje się obecnie roszczeniami i nie ma dostępu do konta żeby coś pokazać
 8. Pomagamy innym

  1070,25
 9. [LucreLab] Aktualności

  http://vpltd.pl/. " Spotkania osobiste Na życzenie klienta organizujemy spotkania osobiste, w celu zaprezentowania oferty czy dogadania kwestii prowadzenia kampanii marketingowej. Spotkania oczywiście są w 100% darmowe." A tam....
 10. [LucreLab] Oświadczenie

  Obrzydliwie więcej.
 11. [LucreLab] Oświadczenie

  Jeżeli planujesz coś r00st to życzę powodzenia i samozaparcia. Tylko 6 osób coś odzyskało. Mnie też by cieszyło gdyby wszyscy a złe charaktery poniosły kare. Niestety nie żyjemy w baśni braci Grimm.
×