Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
housemaster

VIP
 • Content count

  1709
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

81 Excellent

About housemaster

 • Rank
  Weteran

Metody kontaktu

 • URL strony internetowej
  http://www.en.bitearn.in/

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  BDG / PL
 • Zainteresowania
  Jak zdobyć i pomnażać BTC...

Recent Profile Visitors

3949 profile views
 1. Kantorek Housemaster sprzedaż/skup EGO/LR/STP/PM/PP/Payza

  Orientacyjnie - czy byliby chętni na DogeCoin? Nigdy nie obracałem, ale niektóre krany sypały tam kasę automatycznie i ostatnio 3 lata temu wymieniłem 20 000 na BTC, ale w międzyczasie od tego czasu uzbierało się kolejne kilka dobrych tysięcy.
 2. Earn.com | Korzystaj na determinacji twórców ICO

  Chyba dlatego, że weryfikacje są prowadzone ręcznie. W każdym razie dostaję co pewien czas informacje, że zweryfikowano kilka osób na raz.
 3. Witam, Wykopałem z czeluści Internetu kran, który może zainteresować wszystkich, którzy nie lubią klikać „Claim”. Teoretycznie jest to koparka, ale po wykonaniu pomiarów nie zużywa ona żadnych zasobów, więc moim zdaniem można sobie otworzyć w oknie przeglądarki ustawić na maxa i patrzeć jak sybie kryptowalutą. Zasada działania 1. W lewym panelu mamy 9 popularnych kryptowalut, z których wybieramy sobie tę która nas akurat interesuje. 2. W pole adresu kryptowaluty wpisujemy nasz adres zgodny z kryptowalutą. (Ważne: adres MUSI być zarejestrowany w agregatorze FaucetHub.io) 3. Naciskamy PLAY. U góry w oknach pojawi się w od lewej bieżący hashrate, zebrane hashe, zaakcetowane hashe i liczba „satoshi” w danej walucie. Po osiągnięciu minimum do wypłaty nastepuje automatyczna wypłata na FaucetHub i kran kopie dalej na kolejną wypłatę. Działa i płaci. Ustawienia W związku z tym, że całość nie obciąża procka proponuję ustawić wszystkie rdzenie i 100% zużycia, bo szybciej kopie, a i tak się tego nie odczuwa. Link do strony http://faucet-mining.club/ Minima Nie będę Wam mówił jak się wchodzi w minima tylko dodam screen. Po tych wartościach następuje automatyczna wypłata.
 4. Earn.com | Korzystaj na determinacji twórców ICO

  Zgłoszenie musi być spójne z profilem Linkedin, to jest kluczowa zasada.
 5. No to nie chciałbym CIę martwić, ale może być tak, że zostałeś zdezaktywowany z jakiś przyczyn...
 6. Earn.com | Korzystaj na determinacji twórców ICO

  No tak...
 7. Jak zarabiać na Push Messages

  Kwoty są dziwne, czasem nawet dolar za click, czasem kilka centów.
 8. Earn.com | Korzystaj na determinacji twórców ICO

  https://earn.com/digital-currency/
 9. @Michu007 @mariusz1994 Spróbuj w innej przeglądarce. Masz Chrome to FF, jak masz FF to Chrome. Mam wrażenie, ze chodzi w tym o obsługę ciasteczek. Najlepiej jak nie masz i zainstalujesz od nowa.
 10. Earn.com | Zarabiaj od 1 USD oferty i rejestracje

  Tu jest dokładny opis - trzeba się zarejestrować i zweryfikować i czekać, choć w tym tygodniu spadły tylko 2 dolary...
 11. Jak zarabiać na Push Messages

  Mam dla Was dzisiaj propozycję zarabiania na reklamach w wiadomościach PUSH..., czyli tych malutkich okienkach wyskakujących w roku przeglądarki lub pojawiających się w telefonie (tak ja widać powyżej). Za prawidłowego odebranego klikniętego pusha mamy nawet ponad dolara i można sobie to uruchomić pod siebie natomiast jeżeli rozpowszechnimy link możemy mieć całkiem ładne źródło dochodu. Jak to zrobić? Należy wejść na stronkę sombes.com i zarejestrować się. W zakładce Get Code znajdziecie kod HTML na stronę internetową, który powoduje, że Wasza strona odwiedzającym proponuje wiadomości push, można też pobrać zwykły link, który można rozpowszechnić przez serwisy społecznościowe, wymiany linków, czy co tam wymyślicie. Na czym zarabiamy Każdy użytkownik, który kliknie takie łącze w przeglądarce lub telefonie spowoduje aktywowanie wiadomości push i otrzyma jedną do kilku reklam push dziennie, kiedy odpali swoją przeglądarkę i nigdy już nie musi wracać na Twoją stronę. Na tych reklamach oczywiscie zarabiasz - dożywotnio. Gdzie umieszczać Najlepiej mieć stronę lub bloga, jednak link aktywujący można też rozpowszechniać przez media społecznościowe i wierzę, że tutejsi magicy będą w stanie znaleźć sposób na złapanie odpowiedniej ilości użytkowników, zeby się obłowić. Wypłaty odbywają się na PayPal. Udanych łowów!
 12. Niektórzy z Was pewnie znają mnie z tego, że co jakiś czas potarfię wygrzebać coś ciekawego, co pozwala niektórym się rozwinąć o dodatkowe kilkaset złotych, a nawet może i grubo ponad tysiąc. Zazwyczaj znalezisko kwalifikuje się do kategorii popularnych, tym razem jednak sposób na zarabianie ma bardzo kiepskie tagi, bo generalnie dochód pochodzi głównie z ICO, a ICO większość ludzi omija szerokim łukiem. Nie chodzi tu jednak o korzystanie z ICO jako takich tylko z dość sprytnej strony internetowej, która łączy w sobie serwis społecznościowy z wieloma innymi funkcjami, a jedną z nich jest możliwość odbierania mailingu za pieniądze. Zarejestrowałem się więc jakiś czas temu i w zasadzie była głucha cisza, aż do momentu, gdy na pokład nie weszli twórcy ICO. Dlaczego informacje dotyczą głównie ICO Okazuje się, że twórcy ICO są tak zdesperowani, żeby wciągać do swoich programów nowych użytkowników, że są skłonni zapłacić od 1 do 5 USD za dołączenie do ich grupy na Telegramie. Dlatego bywaja dni kiedy pojawiają się nawet 2 albo 3 maile dziennie o wartości od 1 USD. Ile można uskładać Kokosów może i z tego nie ma, ale dolar za kilka kliknięć to dobra stawka. W ciągu ostatnich 2 miesięcy zebrało się tego około 0.006 BTC czyli niemal 60 USD. Są to więc czyste pieniądze z nieba spadające, a w końcu po banknot 200 PLN na ulicy każdy by się schylił. Warto też namienić, że zarobki są naliczane w BTC, więc moje 60 dolarów przy dobrych wiatrach może za chwilę być warte 100 USD i więcej, bo BTC znowu idzie w górę. Co warto wiedzieć 1. Rejestracja wymaga weryfikacji realnego konta linkedin.com, jeżeli chcesz więc zarabiać utwórz konto ze zdjęciem i dopiero wtedy na earn załóż konto na te same dane. 2. Następnie należy wypełnić profil, a ważne pola to: Notifications | włączamy Accept Paid Messages Direct Messages | włączamy Accept Paid Messages Lists | należy dołączyć do listy digital currency investors Airdrops | dołączyć do Airdrop Recipients, mieć Telegram i portfel Ethereum I to wszystko Zadania Zaproszenia do ICO przychodzą do skrzynki na stronie i na podany adres e-mail, wystarczy zaakceptować zaproszenie, najczęściej dołączyć do grupy Telegram (choć zauważyłem, że nie jest to konieczne) i wpisać swoją nazwę użytkownika Telegram, a także zezwolić na wysyłanie maili przez firmę. Czasami podaje się też numer konta Ethereum (portfel komputerowy), żeby dostać darmowe tokeny. W ekstremalnych przypadkach zdarza się prośba o rejestrację na stronie. Do Earn można dołączyć tu: earn.com Życzę dobrych odbiorów!
 13. Dobrze wiedzieć, że płaci. U mnie na koncie siedzi już ponad 3,6 miliona, ale coś nie mogę się zebrać do wypłaty.
 14. Earn.com | Zarabiaj od 1 USD oferty i rejestracje

  Kasa spada sama z nieba - oto nowy wynik.
×