Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
pavixion

Forumowicz
 • Content count

  222
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29 Excellent

About pavixion

 • Rank
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Zainteresowania
  Marketing sieciowy militaria i profilaktyka zdrowotna.

Recent Profile Visitors

526 profile views
 1. jak narzazie sprawa się zakończyła wyjaśnieniami ze nic nie wiadomo o oszustwie itd. to tak jakby kogoś interesowało. Ogólnie sprawa zajmuje się szczecin. Tak z ciekawości ktoś jeszcze miał wezwania ?
 2. Upadek BB i odzysk pieniędzy

  narazie z informacji wynika tyle: odzyskanie kasy jest z tego co widzę możliwe dla ludzi ,którzy płacili western union. Kuldip Josun został zobowiązany do spłaty 6 milionów dolarów. Odbiorcy żądają od Rajiva Dixita 200 milionów dolarów odszkodowania. Odbiorcy żądają 100 milionów dolarów odszkodowania od Kuldip Josun. Dziesiątki milionów dolarów zostało już odzyskane. Ontario Securities Commission (OSC) rozpoczęła dochodzenie w sprawie Banners Broker na początku 2013 r. Status jego dochodzenia jest nieznany i może nadal być w toku. Dixit stoi w obliczu oskarżenia o poważne zarzuty karne. Dixit został ukarany grzywną w wysokości 2,5 miliona dolarów, a Smith został ukarany grzywną w wysokości 1,43 miliona dolarów. Pierwsze 50 000 $ należy wpłacić w ciągu dwóch lat. ... Mamy też pierwszy pozew przeciwko sponsorowi ,który wprowadził do Baners broker. Tak więc sprawa się toczy zastanawia mnie czy inne scamy też tak się toczą sprawy bo nić o tym nie słychać...
 3. Witam serdecznie napisałem w temacie Pay Trade ale raczej mało prawdopodobne by ktoś tam się wypowiedział. Z racji ,ze na pewno będzie o tym głośno uznałem aby napisać nowy wątek. mój przyjaciel otrzymał wezwanie do ABW na przesłuchanie i nie ukrywam ,ze jestem bardzo zaniepokojony tą sprawą. Stawiennictwo ma obowiązkowe.. Zasięgałem swoich danych kontaktów i widzę ,ze jest to sprawa bardzo poważna i wytransferowali ponad 50 milionów zł. Ktoś coś więcej powie na ten temat ? Ciekawi mnie też co z liderami czy szykują im się zarzuty prawne za "naganianie" ? Wiem jedno ,że kolejne osoby też będą wzywane.
 4. Paytrade - Www.paytrade.eu

  przeniosłem temat do nowego wątku
 5. [SCAM] Luźne gadki o TrafficMonsoon

  Zgadzam się ale tak jak powiedział Peperonis jest to trudne do udowodnienia. Oczywiście osobiście uważam ,ze taki proces pokazowy by sie przydał To to jak najbardziej.
 6. [SCAM] Luźne gadki o TrafficMonsoon

  Widzię ,ze zabawa trwa na całego dalej.... wczoraj jednak kumpel wrzucił na twarzoksiazke wypłatę cos koło 2,500-2,700 złotyszy. Zamurowało mnie ze jednak wypłacił albo wkręcał bajer. No ale jesli to bajer to dość dobry Widzę ze na forum troche zaniepokojenie, kancelarie prawnicze w akcji co to się dzieje. Wszyscy tylko chcą sie sądzić.
 7. [SCAM] Luźne gadki o TrafficMonsoon

  to i mi sie coś trafiło :
 8. Paytrade - Www.paytrade.eu

  Takie coś znalazłem tylkoo tej panemerze. Polisa: 379003104281KOC0115339406 Dla pojazdu: PORSCHE PANAMERA Województwo:Mazowieckie Niestety dokładniejsze dane to prywatne. Jak kogoś Ciekawi dalej mozna kopać
 9. Ceny paliwa

  Shell nie birze Paliw z Polski tylko przywożą Je. Większość polskich stacji to to samo paliwo wyjątkiem są paliwa uszlachetnione to rzeczywiscie każda firma ma tam swoje "dodatki"
 10. Paytrade - Www.paytrade.eu

  ale trzeba przyznać ,ze poziom działania tego wszystkiego był Prestiże. Te mercedesy wszystko,naprawdę robiło wrażenie. Czyli rozumiem,że szykuje sie zbiorowy pozew przeciwko PT ? Pamiętam jeden lider ładnie mącił mi w głowie i prawie wtopiłem ale zdałem sobie sprawę ze nie mogę zainwestować takich pieniędzy i dziękuje bogu ,ze jednak tego nie uczyniłem.
 11. Ceny paliwa

  3,36 to chyba najlepsza cena jaką pamiętam. mało jeżdżę to tankuje co 2 tygodnie jakoś ale z tego co wiem maja iść podwyżki...
 12. [SCAM] Luźne gadki o TrafficMonsoon

  a który to ten warzywko był na tym webinarze ? ten ostni moderator ( u mnie w ogóle nie budził zaufania) widać ,ze to Pan Chajowski to wszystko trzymał w ryzach. Widać ,ze ma w tym doświadczenie kolejny jest ten chłopak młody,który chce być mądry i ma aspiracje na "mistrza". Chwała bogu ze nigdy nie miałem styczności z tymi osobami fakt faktem z innymi "upłynniaczami mniałem" i zawsze to jest tłumaczenie, ze to nie moja wina to to to tamto. Blbo ,ze to ja za mało włożyłem pracy . Swoja drogą myslę ,ze ta firma przejdzie do historii jak Profitclicking, Baners-Broker no i oczywiście coś z naszego podwórka MTW Pana Zbigniewa B
 13. [SCAM] Luźne gadki o TrafficMonsoon

  ten Pan Chajowski ma gadame i prezencje nie dziwie sie ze ludzie mu ufają... po prostu budzi zaufanie..
 14. Paytrade - Www.paytrade.eu

  aha czyli jednak się potwierdza to co mówiłem... znałem jednego gościa co w tym siedział i to tak wysoko, ale zawsze jak go pytałem co i jak. To jako zapracowany człowiek nie miał czasu na rozmowy o tym temacie. Oczywiście zapaliła mi się odrazu czerwona lampka szkoda projektu bo był ciekawy ale te "bizneslancze" za 200 zł i inne wynalazki to nie było nic jak naciąganie na kasę.. znajomy mi mówił ,ze było bodajże ze 150 osób jak on był. to dawało im 30 koła zarobku
 15. [SCAM] Luźne gadki o TrafficMonsoon

  i własnie dla takich sytuacji założyłem ten temat. http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/14656-czarna-lista-ludzi-z-mlm-u-i-hyip%C3%B3w/ jesli nikt nie zacznie działać to zawsze będą unikać odpowiedzialności tego typu ludzie. Rynek działa tak ,ze jak pójdzie jedno zgłoszenie drugie trzecie to i zaczną się kolejne.
×