Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
funny

Forumowicz
 • Content count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

About funny

 • Rank
  Bywalec

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. Matajas siedzi sobie bezpiecznie poza jurysdykcją polską czy amerykańską, więc ma gdzieś, że naganiacze pójdą siedzieć (wątpie, że ktoś będzie skazany ale może ekipa rządząca się wyjątkowo wykaże)
 2. Volume (24h) DASC $87 558 USD volume Coinbene: (to ta gieła top 10 świata według naganiaczy) $ 4 009 Volume (24h) BTC $3 690 813 499 USD Bez komentarza
 3. Problem jest taki, że w Polsce nie ma odpowiedniego prawa regulującego piramidki, dlatego tyle jest naganiania w PL. Przykładowo Kanada bez problemu sobie radzi z piramidami, pociągając naganiaczy nawet najmniejszych do odpowiedzialności (banners broker np. ludzie musieli oddawać kasę ponad to co wpłacili, jeśli mieli zyski).
 4. Taki news https://www.wykop.pl/link/4438525/jeden-z-tworcow-blockchaina-dascoin-wlasnie-oglosil-ze-sprzedal-wszystkie-dasc/
 5. Nie jest to faucet tylko realna gotówka do spieniężenia w formie airdrop na bittrex, cryptopia lub cryptox.pl w postaci kryptowaluty Byteball. Dodaję tutaj gdyż nazwa podforum głosi pozyskuj darmowe kryptowaluty Jeśli posiadasz konto Steem (steemit.com) założone przed 12 lipca, 2018 a twoja reputacja to >= 30 możesz odebrać airdropa, obecnie odebrało go już ponad 30 tys. userów Steem. Dlaczego Byteball rozdaje tokeny? Ich model zakłada rozdanie 99% tokenów zamiast ich sprzedaży, o dziwo cena mimo tego nieźle się trzyma na giełdach (ok. 130$ za Gbyte, max podaż 1mln Gbyte, 1Gbyte=1mld bytes). Poniżej instrukcja, chętnie też odpowiem na pytania bo wryłem się w temat, będę wdzięczny za skorzystanie z refflinka. Instrukcja Pobierz portfel za pomocą linka [reff] https://steem-byteball.org/#WEUFCDVFNPLDAJZLO252KTFV274DTIOG LUB [bez reffa] https://steem-byteball.org (po otwarciu kliknij DOWNLOAD i wybierz system) Po włączeniu portfela zaakceptuj warunki, wybierz ZACHOWAJ DANE DOTYCZĄCE TYLKO CIEBIE - > kontynuuj, nadaj nazwę (nieważna), po kliknięciu ZACZNIJ TUTAJ PORTFEL BĘDZIE GOTOWY. Kliknij CZAT (prawy dolny róg), wybierz zakładkę BOT STORE, wybierz STEEM ATTESTATION BOT i kliknij DODAJ BOTA. Cały proces odbędzie się w formie czatu z botem. Postępuj zgodnie z tym o co prosi Cię bot czyli najpierw kliknij niebieski przycisk chmurkę (...) i wybierz WPROWADŹ MÓJ ADRES: wyślij wiadomość Bot odpisze Ci podając link Steemconnect, gdzie bezpiecznie się zalogujesz swoim kluczem Steem (nie używaj głównego hasła, lepiej active lub posting jeśli zadziała), steemconnect jest bezpiecznym logowaniem stworzonym przez twórców steem, zwróć uwagę by zalogować się używając tej samej przeglądarki w której kliknąłeś/aś mój link do pobrania appki. Portfel automatycznie wykryje logowanie i spyta najpierw czy twoja nazwa Steem ma być publicznie powiązana z portfelem (PUBLIC / PRIVATE) czy nie. Bot poprosi o podpisanie "wiadomości" (po prostu kliknij o co prosi - "sign message" ). Bot wyśle Ci środki, które możesz wysłać na giełdę i zrobić z nimi co chcesz, połowę teraz i połowę za rok zgodnie z tabelą: Repu Airdrop w Gbyte >=30 5$ = 2,5$ teraz + 2,5$ za rok >=40 10$ = 5$ teraz + 5$ za rok >=50 40$ = 20$ teraz + 20$ za rok >=60 80$ = 40$ teraz + 40$ za rok >=70 160$ = 80$ teraz + 80$ za rok
 6. Czy ci naganiacze są niedorozwinięci? Przecież jak podwoją cykle to prawo popytu podaży się jeszcze wzmocni i cena będzie na glebie a zapomniałem, dasa nikt nie sprzedaje ciekawe czemu tanieje
 7. Nie dziwi mnie to w ogóle, w przypadku bannersbroker też Kanada pierwsza zaczęła działać
 8. Sahil Arora oszustem? Jak to, przecież Greg na fejsie pisze, że to "kozak jakich mało". Nie do wiary.
 9. Dziś na alpha dasc -23% ordery sprzedaży ok 50 tys. $ ordery kupna 5 tys. $
 10. Nie ma sensu nic zabezpieczać bo naganiacze mają niepodważalny argument: "Każdy biznes może upaść" I robią to za każdym razem, i za każdym razem jelenie myślą , że każdy biznes upada zabierając im oszczędności życia. Bo na tym bazują naganiacze - na nieświadomości ludzkiej i braku edukacji finansowej.
 11. Dziwicie się, że polscy liderzy rozmawiają przez telefon z Matim? Przecież Mati ma w globalnej, ogólnoświatowej rewolucyjnej firmie Dascoin udziały o równowartości około 5 tys. zł. Ile może kosztować godzina rozmowy z nim? Raczej niewiele.
 12. Jak ktoś nie ma pewności czy dascoin jest piramidą to zagadka się rozwiązała w nowym filmie all about dascoin, gdzie Grzegorz mówi takie coś: (link do danego momentu)
 13. Cóż Paciorek tyle zarobił na dasie, że nie stać go na zlecenie zrobienia prostej, ale nowoczesnej strony (koszt kilka stówek u studenta).
 14. No to osoby co maja webwallety - podawać info o giełdach już je powinniście mieć, co tak cicho?
×