Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
lek

Forumowicz
 • Zawartość

  208
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

9 Neutralny

O lek

 • Tytuł
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  świętokrzyskie

Ostatnie wizyty

934 wyświetleń profilu
 1. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Od grudnia 2017 miałem kilka podobnych spłat . Rekordowa spłata , o ile dobrze pamiętam to 4600 zł - klient spłacił całość po kilku spłaconych terminowych ratach . W ogóle od grudnia 2017 roku spłaciło mi się 15 % pożyczek w całości .
 2. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Liczę od grudnia 2017 , kiedy przestałem reinwestować zyski , a ProZysk przestał odkupywać niespłacane pożyczki .
 3. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Ja wrzesień miałem również słabszy . W moim przypadku było gorzej o 9 % od średniej miesięcznej . Ja nie widzę jakiejś znaczącej różnicy . Kilka procent w jedną , czy drugą stronę , to normalne .
 4. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Ja do połowy września mam spadek wpływów o 6 % w stosunku do sierpnia. A sierpień miałem 14 % poniżej średniej miesięcznej . Także spadek też odnotowałem , ale raczej symboliczny . Ostatnie cztery dni , ładnie mi podreperowały statystyki , bo wpłynęło mi prawie dwa razy więcej , niż we wcześniejsze dziesięć dni .
 5. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Ja już ściągnięte mam ponad 30 % mojego najwyższego zaangażowania z grudnia 2017 r . Przy obecnych miesięcznych wpływach na konto , za dwa miesiące będę już na zero . Od listopada powinienem już zarabiać Dodam jeszcze , że w obecnym systemie jestem od samego początku , a przed POŻYCZKOPOSIADACZ - PROZYSK byłem przez rok uczestnikiem programu chwilówkowego . I zarobione tam ponad 20 tys zł wliczam do powyższych wyliczeń . W końcu to Ci sami właściciele i jest to ciągłość biznesowa .
 6. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Travalo też sympatycznie No , ja dzięki listom od " renovatio " wyciągnąłem od dłużników 3800 zł Zdecydowanie duże piwo się za to należy
 7. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Sprawdzona informacja . Tylko właśnie "darkor" uświadomił mi , że to nie tylko były imiona rodziców . Kiedyś próbowałem uzyskać pewne informacje i pani pyta najpierw o imię i nazwisko , później pesel , adres zamieszkania , następnie jak pamiętałem imiona rodziców . Nie wiem, czy jeszcze dalej o coś pyta , bo po tym pytaniu rozłączyłem się . Dokładnie "darkor" , ale ja po pytaniu o imiona imionami rodziców , rozłączyłem się . Dzwoniłem kilka miesięcy temu . Także "renovatio" nie jest to standard z ostatnich dni .
 8. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Trzeba znać jeszcze imiona rodziców klienta . A takich informacji nie mamy w umowie .
 9. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Od trzech miesięcy wpływy rosły po kilka , kilkanaście procent . W lipcu zimny prysznic . Spadek od średniej miesięcznej o 28 %
 10. Inwestycja 100k

  Przyglądałem się od stycznia tej firmie . I bardzo poważnie zastanawiałem się nad wejściem z dużą kasą . Po wyłożeniu się Pro-Zysku myślałem , że to ciekawa alternatywa . Kolega mnie ostrzegał aby nie wchodzić , bo to jakaś manufaktura ręcznie sterowana . Wszystko wskazuje na to , że miał rację . Ech . . . Przy TPW , Pro-Zysk to wzór uczciwości
 11. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  U mnie po trzech miesiącach stałej poprawy , lipiec też znacznie poniżej średniej . Wczoraj miałem dopiero 50 % średnich wpływów 12/2017 - 06/2018 . Może ten ostatni tydzień będzie szczególnie lepszy
 12. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  U mnie 58 % płaci się ( w tym 38 % to pożyczki płacące się terminowo ) A więc 20 % to pożyczki czerwone , albo niebieskie , które spłacane są ale z poślizgiem . Od grudnia 2017 siedem pożyczek mam już zamkniętych .
 13. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  12 % to sprawy zamknięte z tego co zabrał od ProZysk ( czyli z 86 % ) . Po odliczeniu tych 12 % została suma spraw aktywnych . I w tej grupie spraw 24 % to sprawy ze statusem " SĄD " , a pozostałe 76 % spłaca się . Może wcześniej nie wystarczająco dokładnie to przedstawiłem Mam jedną sprawę ze statusem " POSTĘPOWANIE EGZEKUCYJNE " . Jakoś na początku lipca mi wskoczyła . Umowę powierniczego przelewu wierzytelności wysyłałem do ProZysk 28.02.2018 roku . Czyli trwało to jakieś 4,5 miesiąca . Ale pewnie nie ma tu reguły , bo mam trzy sprawy starsze ( dwie ze stycznia ) i tam ciągle jest jeszcze status " POSTĘPOWANIE SĄDOWE " Póki co jeszcze nie wpłynęła mi żadna kasa z tej egzekucji .
 14. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  AKTUALNE WYNIKI SAMODZIELNEJ WINDYKACJI U IRUSSANA : 14 % spraw tych z minimalnym dochodem zostało w ProZysk ( te nie spłacają się prawie wcale ) Do windykacji samodzielnej zabrane zostało 86 % spraw . 1. 12 % zostało już zamkniętych 2. 24 % jest w statusie " SĄD " 3. 76 % zabranych spraw spłaca się ( większość na bieżąco )
 15. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Ok Postaram się później dowiedzieć A bana dostał za obrażanie innych użytkowników forum . Taki dostał oficjalny powód . Ciekawą spłatę miałem dziś . Wpłata 165 zł od klienta ze statusem " POSTĘPOWANIE SĄDOWE " Kwota została rozksięgowana następująco : 2018-07-19 zysk za opóźnienie w spłacie 86,03 zł 2018-07-19 zysk 75,76 zł 2018-07-19 spłata kapitału 3,21 zł Tylko 3,21 zł poszło na kapitał , ale klientka nie płaciła przez 6 kolejnych rat . Nie reagowała na telefony , list ode mnie , od ProZysku pewnie , dopiero pozew sądowy zadziałał
×