Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Jacek77

Forumowicz
 • Content count

  102
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Jacek77

 • Rank
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Tarnów
 1. Antyhyip, namiary na tą kobietę łatwo znaleźć w internecie zwłaszcza, że to jej nie pierwsze przekręty... http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/642285,firma-inwestuje-w-ziemniaki-i-obiecuje-wielkie-zyski-czy-to-bezpieczne,id,t.html btw piszecie tego maila do UI?
 2. Szopa, a co teraz jest z posiadanymi akcjami? Można coś z nimi zrobić?
 3. Sprzedam 100$ STP kurs 2,90

  Nieaktualne.
 4. Jak w temacie, 100 $ STP po 2,90. MBank
 5. Naliczanie paneli w BannersBroker

  Ok, dzięki. Odezwę się jak ten mój pseudo doradca cos powie...
 6. Naliczanie paneli w BannersBroker

  Dzięki Polon za pomoc. No to fajnie złodzieje sobie to wymyślili:) W styczniu zeszłego roku wpłaciłem coś ponad 2tyś zł i cały czas te panele sobie pracowały. W sierpniu zleciłem wypłatę ok.1000$ która oczywiście nie doszła i teraz po koncie... Napiszę jeszcze do mojego sponsora, który jak ostatnio miałem z nim kontakt to zapewniał mnie jaka będzie sielanka:) Z legacy mam limit 106$ Jak myślisz, zlecić tą wypłatę? Chyba nie mam wyjścia.
 7. Naliczanie paneli w BannersBroker

  W starej wersji z tego co pamiętam miałem premium i 3 x traffic. Mój błąd:) Kolejna opłata oczywiście 1 maja a nie 1 czerwca. A z tego legacy wallet ile mogę zlecić do wypłaty i jak?
 8. Powiedzcie mi na jakiej zasadzie są naliczane te dywidendy? Chodzi mi o konkretny przykład: Group of RestaurantsW info projektu jest napisane, że projekt wystartował 29 lutego 2012 na 2 lata. Okres ten już minął i co się teraz dzieje? Są cały czas chętni ludzie na zakup. Jest naliczana dywidenda z tego projektu?
 9. Naliczanie paneli w BannersBroker

  Mam prośbę o pomoc. Postanowiłem coś jednak porobić na tym moim koncie. Po kliknięciu na "Expand All" wyświetlają się wszystkie panele? Jeśli tak to sytuacja u mnie wygląda tak: ŹÓŁ
 10. Może spróbuj poprzez "SIGN IN" w prawym górnym rogu a nie przez 'INVEST NOW" na środku strony.
 11. Varolin, ja też tam wrzuciłem część kasy 30 stycznia ale nie kontaktowałem się z nim dlatego też jestem ciekawy jak to mu idzie. Szopa, gdzie to dokładnie sprawdzić?
 12. 5%??? Ktoś chyba chce jak najszybciej opuścić tonący okręt... BO - jeszcze jak opowiadali, że to projekty na Ukrainie i w Rosji to ktoś jeszcze wierzył a teraz... Ale i tak musimy trzymać kciuki, bo jakby jakimś cudem udało im się znaleźć naiwnych na nie to może coś odzyskamy:)
 13. Barus41 TOP-em. Chyba gratulacje. Czekamy na oferty:)
 14. I tu jest haczyk:) Kto mu te obligacje kupi...
×