Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
MrKB

Forumowicz
 • Content count

  2210
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

391 Excellent

About MrKB

 • Rank
  Aresztowany

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Cape Verde
 • Zainteresowania
  Inwestycje i prowadzenie własnego ebiznesu.

Recent Profile Visitors

8041 profile views
 1. Wniosek o BAN

  Przepraszam za opóźnienia, najpóźniej do jutra dostarczę poradnik.
 2. Wniosek o BAN

  @antyhyip Pokaż mi drugi taki projekt, który wprowadził alternatywne źródła dochodu dla programu. I nie pokazuj mi jakichś kasyn czy gierek w środku projektu tylko coś konkretnego. My powołaliśmy polską firmę, otwieraliśmy naprawdę ciekawe i w miare unikalne projekty. O to mi chodziło mówiąc, że nikt wcześniej nie testował tego schematu.
 3. Wniosek o BAN

  Na groźby się już uodporniłem O Waszych planach z donosami też wiem. Trzeba wypić piwa, którego się nawarzyło
 4. Wniosek o BAN

  W takiej sytuacji przyjmuję pernamentną blokadę konta. Część osób wie jak się ze mną skontaktować w inny sposób niż forum. A jeśli nie to "szukajcie a znajdziecie" Chciałbym podziękować wszystkim za udział we wszystkich projektach, które prowadziłem. Współpraca z Wami była wysoce edukująca. Myślę, że gdybym był mniej narwany i mądrzejszy wielu sytuacji można by uniknąć, ale mądry polak po szkodzie. Źyczę Wam wszystkiego dobrego i udanych inwestycji!
 5. Wniosek o BAN

  Ta sytuacja już była wyjaśniona, nie pamietam w którym wątku ale była wyjaśniona. Sugerujesz, że mam kłamać mówiąc, że kase odzyskacie i po kryjomu zacząć robić kolejne biznesy tak?
 6. Wniosek o BAN

  @slawek107 Pisałem na czym stoimy. Niektóre informacje nie mogły wychodzić poza granice firmy i do tej pory nie mogą. Jeśli kiedykolwiek będę wiedział, że mogę coś powiedzieć to przyjdę i powiem nawet jeśli dostanę blokadę. Aktualnie użytkownicy mają pisać jakieś donosy w sprawie wyłudzeń VAT, także będą też inne zmartwienia na głowie Teraz nie oczekuje niczego. @r00ts Ale było to już wcześniej tłumaczone. @Bsk_Johny Nie mowa o pracownikach @Pioter Ja Ci powiem jak to wyglądało u nas. Przyszli policjanci na prywatny adres, taka i taka sprawa. Za tą transakcję bitcoinową musiałby oddawać reprezentant spółki, ponieważ bank udostępnił policji informację kto nim jest. I to nie był miesiąc czy dwa. Ta sprawa ciągnęła się praktycznie od początku założenia kantoru, z tym że olaliśmy ją bo byliśmy z naszego punktu widzenia poszkodowani w tej sprawie jeśli mielibyśmy oddać.
 7. Wniosek o BAN

  @slawek107 Jeszcze może bym się Sławku zreflektował jeśli by to były tylko i wyłącznie moje błędy, ale nie zamierzam pokutować za cały zespół. @r00ts Tak i nagle wszystko wychodzi jak jest wniosek o blokadę konta Jeszcze przytoczcie łapankę multikont, bo przecież zaczeło wtedy kasy brakować to trzeba było szukać jej gdzie indziej nie?
 8. Wniosek o BAN

  Nie miałem zamiaru nikogo oszukać. Wchodząc do serwisu miałeś świadomość, że jest to nowy schemat działania biznesu. Nie został on przetestowany przez nikogo wcześniej w świecie HYIP. Nie wszystko zawsze układa się po naszej myśli. Pisząc poprzednie posty przekazywałem informacje zgodnie z prawdą. Plan szybkiego odzyskania kapitału był w miare prosty ale nie wypalił. Jeśli wiem, że z danej mąki chleba już nie będzie informuje o tym jak zawsze, a mógłbym siedzieć cicho. Ale to nie o to w tym chodzi.
 9. [LucreLab] Oświadczenie

  @refugian Będąc szczerym jestem już pewien, że zwrotu nie będzie. Tak jak pisałem wcześniej, do spółki trzeba było dołożyć, jednak dokładał je tylko wspólnik ze swoich prywatnych środków. Nie mogąc dokładać dłużej postanowił, że sprzeda spółkę wraz z należnym VATem a sam odzyska tylko środki które "doinwestował" w firmę aby nie trzeba było ogłaszać upadłości. Spółka ma być sprzedana na dniach, nowy właściciel nie jest mi znany. Z tego co wiem został także sprzedany serwis Autosurfon i jakieś kopie TopUp Zone. @camelclan To chyba lepiej na kryspinów Czyściej.
 10. @Ninja69 jak czujesz się oszukany przez firmę to wyjazd składać zeznania na policję a nie będziesz ludzi w wątku wyzywał. Podejrzewam, że jedyną osobą w wątku, której przysługuje wypłata jest Lion1994. I na Twoim miejscu Lion bym wysłał pisemne wezwanie do zapłaty.
 11. [LucreLab] Oświadczenie

  Witam, Czy jest to mój ostatni post na tym forum, nie wiem. Ale chciałbym przeprosić wszystkich inwestorów za to co się stało, gdybyśmy byli bardziej przezorniejsi myślę, że można by ominąć spokojnie pare porażek. Miałem świetny zamysł stworzenia czegoś innowacyjnego, RevShare'a pisanego dużym "R", który dzieli realne zyski z projektów córek. Przez pierwsze dwa miesiące projektu zarywaliśmy praktycznie każdą nockę aby dopiąć wszystko na czas, jednak właśnie przez ten pośpiech czasami popełnialiśmy mniejsze lub większe błędy, które wykorzystywali inni. Nie będę tutaj zwalał winy na nikogo, bo nie po to piszę ten post, chciałem tylko podziękować wszystkim inwestorą za danie szansy na zbudowanie czegoś wyprzedzającego aktualne realia świata HYIP. Niestety jak to w życiu bywa nie wszystko zawsze się udaje. Aktualnie firma jest likwidowana, ale już w tym momencie dołożone jest do niej 40 tysięcy. Po całym procesie likwidacji powinniśmy otrzymać zwrot VATu, który będzie w stanie spłacić wszystkich Polaków ale nic nie obiecuję żeby nikt mi nic nie zarzucił w przyszłości. Będąc szczerym pójdę dalej, potraktujcie te pieniądze jako stracone. Sam nie wiem jak to się dalej potoczy, pieniądze niby są ale ich nie ma. Na szczęśliwe zakończenie jeszcze dostaliśmy 25k cofki z WymianySMS. Egzekutor poprosił mnie abym przedstawił obecne stanowisko firmy więc to zrobiłem. Jeśli komuś pomogła ta informacja możecie mu podziękować, natomiast ja nie jestem zwolennikiem przedstawiania jakichkolwiek faktów z powodu gównoburzy, która była wywoływana za każdym razem. Ciekawostki: 1. Ponzisurfer nie dostał żadnych pieniędzy ani ode mnie ani od firmy 2. Można się ze mną kontaktować poprzez GG jeśli ktoś ma jakieś pytania, będę działał w sieci jeszcze jakieś pół roku Pozdrawiam!
 12. Odsetki

  Dokładnie nie studiowałem oferty Pro-Zysku ale firmy pożyczkowe (legalnie działające) trzymają się tego maksimum 10% ale nadrabiają przymusowymi dodatkowymi opłatami, i wtedy wychodzi ponad 10% Jednak odnosze się do ogólnego schematu działania firm a nie w.w firmy.
 13. [LucreLab] Oświadczenie

  A mnie nie obchodzi to co Ty masz do powiedzenia. Z pustego to i Salomon nie naleje, ale jeśli uważasz inaczej oddaj śmiało ludziom pieniądze ze swoich. Wkońcu pieniądze rosną na drzewach. Pisz sobie tutaj tyle paragrafów, obelg i gróźb ile chcesz. Aż do bana Polska spółka nie ma żadnych zobowiązań wobec nikogo. Zachowujesz się [---] Nie wiem, chciałbyś żebym napisał że to koniec i nikt nie dostanie kasy a szczególnie ponzisurfer [---] No nie sądzę. Po co mam pisać kłamstwa? Zrozum jedno [---] Gdybym miał wszystko gdzieś to naprawdę nie użerałbym się teraz z połową forum tylko stworzył nowego ja i replay. Tobie widzę mocno to nie odpowiada. VAT jest do odzyskania i zrobimy wszystko żeby ta operacja się powiodła.
×